Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja jos nisam ni gledao.

    Ali zato odgledah 12 Angry Men... svaki dalji komentar je suvisan.

    Comment


    • Kad smo vec kod balsfemije - ja nisam odgledao nijedan film DDL-a
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Originally posted by Sir Giggsy View Post
        Ja jos nisam ni gledao.

        Ali zato odgledah 12 Angry Men... svaki dalji komentar je suvisan.
        Ako si sada tek prvi put gledao 12 angry men onda i tebe sramota da bude

        EDIT: prskaj ajde idi sam sa foruma, mrzi me da te banujem.

        Comment


        • Stidim se zbog vas...

          In the name of the father je ludilo od filma!
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Sir Giggsy View Post
            Ja jos nisam ni gledao.

            Ali zato odgledah 12 Angry Men... svaki dalji komentar je suvisan.
            Ti si jos gori.
            Mada, ja se ne smijem javljati, ja pola kultnih nisam odgledala.

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Ako si sada tek prvi put gledao 12 angry men onda i tebe sramota da bude

              EDIT: prskaj ajde idi sam sa foruma, mrzi me da te banujem.
              Ima dosta filmova koje nisam gledao, a treba da nadoknadim... 12 Angry Men mi nikada nije padao na pamet, verovatno zato sto je iz '57 iako ima 8.9 na imdb-u.

              A bolje da ne krenem sta jos nisam gledao... kad vec spominjete DDL, eto nisam gledao There Will Be Blood. Skinuo sam ga bukvalno cim se bio pojavio u dobrom kvalitetu i nisam onda nikad odgledao. To takodje moram da nadoknadim.

              Comment


              • The Unbearable Lightness of Being, My Left Foot(doktorat DDL-a i nacin na koji se spremao za ulogu i nacin na koji je iznio ), The Last of the Mohicans, The Age of Innocence, In the Name of the Father( ), The Crucible(), Gangs of New York( ), There Will Be Blood ( Sto se mene tice,preko ovoga ne moze! Njegovu glumu u ovom filmu bi trebali da uvedu kao obavezan predmet na svim akademijama I jos jednom )
                Sad cekam Lincoln

                Od glumaca te srednje generacije najvise postujem DDL-a,Russell Crowe-a i Sean Penn-a.Naravno,Crowe i DDL omiljeni glumci

                Comment


                • Pa dobro bre ljudi koliko vi godina imate, kada te klasike niste gledali? Stidite se.
                  Ali ste zato svaki današnji blockbuster jel da? Vampiri, sajko-ubice i sl.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Million dollar baby...pa mislim da nisam nikad osecao toliku tugu na kraju nekog filma. Neverovatno me pogodio. A Hilary,pa sigurno je u top3 najveca zenska glumacka ostvarenja.
                    Savrsen film po meni.
                    sigpic

                    Comment




                    • Iz kog filma je bese ovo?
                      sigpic

                      Comment


                      • http://www.imdb.com/title/tt0105793/
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                          A Hilary,pa sigurno je u top3 najveca zenska glumacka ostvarenja.
                          Hilary je fantasticna i nikako ne mogu da si objasnim zasto mi je antipaticna.
                          Boys Don't Cry, Million Dollar Baby, odlicna i u Conviction, P.S. I Love you...

                          Comment


                          • Originally posted by majabl View Post
                            Hilary je fantasticna i nikako ne mogu da si objasnim zasto mi je antipaticna.
                            Boys Don't Cry, Million Dollar Baby, odlicna i u Conviction, P.S. I Love you...
                            Ona je meni bas OK.
                            Verovatno posle Kate Winslet najdraza glumica. Ajde sada reci da ti je i Kate antipaticna!
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                              Ona je meni bas OK.
                              Verovatno posle Kate Winslet najdraza glumica. Ajde sada reci da ti je i Kate antipaticna!
                              Hahah, pa ono, nije daleko od istine, ali da to srocim samo - nije mi bas omiljena. A i nisam gledala puno njenih filmova, osim Titanic i The Reader je se i ne sjecam. I, da, nisam gledala Eternal Sunshine of the Spotless Mind.

                              Usput, jesi li ti mijenjao nick? Ovog 24 se ne sjecam.

                              Comment


                              • Originally posted by majabl View Post
                                Hahah, pa ono, nije daleko od istine, ali da to srocim samo - nije mi bas omiljena. A i nisam gledala puno njenih filmova, osim Titanic i The Reader je se i ne sjecam. I, da, nisam gledala Eternal Sunshine of the Spotless Mind.

                                Usput, jesi li ti mijenjao nick? Ovog 24 se ne sjecam.
                                Jesam menjao pre 2 godine,ali to 24 je jedino sto povezuje stari i novi nick.
                                Znao sam,Kate ljudi ili vole ili ne,nema sredine.
                                Pogledaj jos koji film,pored onih za koje je nominovana za Oscara (ima ih mnogo),ima i onaj sto je Ljuba nedavno trazio, Carnage.
                                Npr. u filmu The Holiday,neverovatno koliko su mi zanimljivije i prijatnije scene sa Kate,nego sa Cameron Diaz.
                                Jedna je od filmskih licnosti koje su ostale ziveti tamo gde su i rodjene,nije otisla u LA, i dalje se druzi sa osobama s kojima se druzila i pre nego sto je mogao bilo ko naslutiti ko ce i sta ce biti.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X