Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by prskaj View Post
    Slazem se ocajan je i antipatican, ali vredi film zbog Dustina i muzike .
    Dustin je pokidao, Tom pored njega izgleda smijesno.

    Comment


    • Hejteri odlican je Tom u The Color of Money, Born on the Fourth of July, The Firm, Jerry Maguire, The Last Samurai, Collateral i Valkyrie
      sigpic

      Comment


      • Ja se sada bacam na Looper-a i verovatno odmah posle toga Nameless Gangster... javljam utiske!

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          Odgledao veceras Loopera.

          Odlican film!
          Slazem se! Ali sada imam jos gomilu pitanja vezana za film... ali necu da razmisljam sada o tome.

          Comment


          • Originally posted by Sir Giggsy View Post
            Slazem se! Ali sada imam jos gomilu pitanja vezana za film... ali necu da razmisljam sada o tome.
            Kako bre? Sve je prilicno jasno...osim ako nisam nesto prevideo

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Kako bre? Sve je prilicno jasno...osim ako nisam nesto prevideo
              Da nesto prvo razjasnimo, posto sad razmisljam i totalna mi je zbrka u glavi!

              Spoiler
              Onaj mali, koga hoce da ubije Bruce je zapravo on sam zar ne tj njih trojica su jedan samo iz razlicitih perioda?


              EDIT: Sto vise citam o filmu, sve mi je veca zbrka u glavi... zapravno ne znam ni sta da mislim! Tako da i ovo iz spojlera izgleda nije tacno.
              Last edited by Sir Giggsy; 19-11-12, 03:36.

              Comment


              • Spoiler
                Ja mislim da to iz spojlera nije tacno, jer klinac je rainmaker...a Joe nije.


                Comment


                • http://www.imdb.com/title/tt0861739/

                  Naletio sam na ovaj film nedavno ali sam propustio prvih 50 minuta, to je skoro pola filma. Nasao sam par torrenta i sve je OK, ali kad skinem film nema tona. Ne znam vise koji torrent da trazim. Ako neko zna u cemu je fazon ili ako je neko prije skidao film pa zna normalan torrent, neka baci privatnu.
                  Last edited by bracala; 19-11-12, 15:16.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Hah ne verujem. Ja pre neko vece lego u krevet i palim tv i naletim na film i scene vojne obuke. Propustio ne znam ni ja koliko.Izvalim da je tropa de elite u pitanju i nisam hteo dalje da gledam, ocu ispocetka da krenem lepo. Ne znam kako ga ranije nisam gledao svi su mi pricali da je do jaja kao i city of god.

                    P.s. Nema torenta dok ne odgledas vjesticu
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Nasao sam i ja za drugi dio ali hocu prvo odgledati kompletan prvi A on me jebe, nema tona. Evo isprobao sam i sa raznim programima ali nista. Svi ostali filmovi mogu, samo on ne moze.

                      @prskaj

                      Ajde ukljuci se u potragu za normalnim torrentom za prvi dio
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Na faxu sam, ucim za kolokvijum koji imam u 6 . Ako ne nadjes do 8 ukljucujem se u potragu
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Evo nasao sam neki od 1.36GB oba filma su tu pa skidam. Al' sad ce meni nestati interneta...

                          Al' mrzim kad nesto trazim po netu, 100 tabova mi otvoreno, ne znam gdje udaram.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Jbn posao
                            Evo ti ovaj ako oces preko rapida, ali ne znam pasu li prevodi

                            https://rapidshare.com/files/1101131...p_anubora_.avi

                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by prskaj View Post
                              Na faxu sam, ucim za kolokvijum koji imam u 6 . Ako ne nadjes do 8 ukljucujem se u potragu
                              Hebem ti takav faks.

                              EDIT : Pazi da ti taj preko rapida nije sinhzonizovan na nemacki.
                              Last edited by Black Mamba 24; 19-11-12, 16:00.
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X