Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema na cemu.
    The Secret in Their Eyes sam gledao vise puta. Volim filmove kao sto je taj jer salje jaku poruku.
    Moj omiljeni film je Memento http://www.imdb.com/title/tt0209144/. Ko nije gledao OBAVEZNO neka pogleda.

    Comment


    • Uhvatih sinoc na nekom kanalu LA Confidential.Nisam ga gledao par godina,pa sam mu se obradovao kao da ga prvi put gledam
      Russell Crowe
      Znao sam da trenutno snima "Noah",ali nikad ovako nisam zamisljao Nou





      kukala ti majka,Noa beton

      Comment


      • Ja danas kad dodjoh kuci vidio na Pink 2 i naravno odgledao ga do kraja stoti put
        A Noahu tek cekam, no to tek 2014.
        Russell masina, strasan glumac. Moj omiljeni srednje generacije
        sigpic

        Comment


        • Sutra navece u 22:00 na Pink2 ponovo Russell , A Beautiful Mind.

          Pustaju dobre filmove na ovom drugom programu, u utorak Heat i Shooter,pre 2 dana Fight Club.

          EDIT : Veceras na B92 Proof of Life.
          Last edited by Black Mamba 24; 16-11-12, 17:17.
          sigpic

          Comment


          • Bio i Catch me if u can. a ja sve to opet gledao kao da imam slobodnog vremena da ne znam sta cu
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • Taman cu veceras da odgledam A Beautiful Mind,nisam odavno Russell je strasna faca.Njegove filmove mogu da pogledam 1000 puta i nece mi dosaditi.
              On i DDL su jedini glumci koje "pratim".Svi ostali su mi ispod njih

              Sad ukapirah da je A Beautiful Mind sjutra Nista onda,Proof of Life veceras
              Last edited by powerslave; 16-11-12, 18:21.

              Comment


              • Na onom sajtu TVprofil.net nisu tacne informacije izgleda,tako da se ne razocarate ako sutra ne bude na programu Blistavi um.
                Pise da je veceras u 22h film Porotnik,a na Pink2 podsetnik da je u 22h30min Fight Club.
                sigpic

                Comment


                • Gledao veceras u JDP-u "Hadersfild".

                  Glogovac je najbolji svetski glumac svih vremena, a ovo je najbolja predstava

                  Comment


                  • Da li je pozeljno/nepozeljno gledati film pre predstave ili je svejedno?
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Originally posted by prskaj View Post
                      Da li je pozeljno/nepozeljno gledati film pre predstave ili je svejedno?
                      Nisam gledao film i srecan sam zbog toga

                      Kada gledas sa par metara Glogovca koji igra (ajde da kazemo) ludaka dodje ti da zaplaces. Zajebao De Nira u Awakeningsu i sve iz Leta iznad kukavicjeg gnezda.

                      Jebeno remek delo!

                      Comment


                      • Za sve one koje nisu gledali treci deo fantasticne triologije Betmena, evo vam 1080p rezolucija sabijena u 2,5GB, slika fenomenalna...

                        http://tpb.pirateparty.org.uk/torrent/7830983

                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Get this torrent odma'

                          Comment


                          • Into the Wild

                            Comment


                            • Da li je neko gledao http://www.imdb.com/title/tt0154420/ ?
                              Ja pocela, gledala nekih pola sata i ne mogu vise, smorio me, pa da vidim isplati li se jos malo izdrzati...

                              Prskaj, pogledala sam Rain Man, odlican, ali bi bolji bio bez Toma, ja njemu ne vjerujem nista ni u jednom filmu... Mozda u Collateral.

                              Comment


                              • Originally posted by majabl View Post

                                Prskaj, pogledala sam Rain Man, odlican, ali bi bolji bio bez Toma, ja njemu ne vjerujem nista ni u jednom filmu... Mozda u Collateral.
                                Slazem se ocajan je i antipatican, ali vredi film zbog Dustina i muzike .
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X