Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tata Mumi View Post
    Svi grijesimo. Eno Mamba misli da je matematicar.
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Originally posted by tata Mumi View Post
      Svi grijesimo. Eno Mamba misli da je matematicar.
      Dabogda ti nestao internet. I sam znas da nije nemoguce.
      sigpic

      Comment


      • Jedino mi jos struja nije nestajala.

        Spoiler
        Nemoj ni pomisliti da bi ona mogla nestati.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Originally posted by tata Mumi View Post
          Jedino mi jos struja nije nestajala.

          Spoiler
          Nemoj ni pomisliti da bi ona mogla nestati.
          Bez interneta i kablovske tebi je kao bez struje.

          Spoiler
          Idi covece gledaj Good Will Hunting,The Usual Suspects,The Prestige, Shutter Island,kako te nije sramota pisati u ovoj temi...
          Last edited by Black Mamba 24; 14-11-12, 15:59.
          sigpic

          Comment


          • Suti liku, dok ima struje bojler je u funkciji.

            Spoiler
            Prvo vjestica.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by Skrillex View Post
              Koji sajt za torrent-e koristis?
              Koristila thepiratebay stalno, u posljednje vrijeme zeza. Presla na kat.ph i prvi koji sam skinula kocio.

              LAC sam gledala, dobar, nista spektakularno, ali nisam bas stroga kao Prskaj pa cu reci da je vrijedan gledanja.

              Gledala sam juce http://www.imdb.com/title/tt1832382/
              Dobra prica, ali sam ocekivala dosta vise od filma, s obzirom na ocjenu i to da mi ga je dosta ljudi preporucilo...

              Comment


              • Ja skoro sve skidam preko kat.ph, nisam imao problema do sad. Ne znam sta je kod tebe u pitanju, bas si maler

                Comment


                • btjunkie je bio najbolji, ali ne postoji vise

                  Ali sam prezadovoljan sa kat.ph.

                  Comment


                  • Ukucam naziv filma u Google i jos dodam torrent free download. Uvek je najmanje jedan od prva cetiri linka dobar. Nikad ne pretrazujem direktno na nekom torrent sajtu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Dok je bila dozvoljena piraterija na manemoj.com, stavljali su redovno filmove velicine 300-400 MB sa direktnim linkom, bilo je milina skidati. Moram naci slican sajt opet.

                      Comment


                      • Odes na torrentz.com, ukucas ime filma i skines na sajtu na kojem ima najvise seed-ova. Ne moze lakse, mada je kat.ph najjaci ubedljivo.

                        Ako hoces filmove sa manje od 700 MB, skidaj kompresovane i to je to.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Ma ima toga na svakom cosku na net-u, mozes naci sta god zelis, bez ikakve muke. ;)

                          Comment


                          • Neko gledao "Looper" ?

                            http://www.imdb.com/title/tt1276104/

                            Spoiler
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Ja sam obicno isla Mambinom logikom, u google ukucala ime filma i torrent i onda trazila na thepiratebay, ako nema tamo, onda nesto drugo. I nemam problem sa skidanjem filmova, torenti su ok i brz mi je net, problem je sto mi ne valjaju filmovi, koce ili je nepoznat format.

                              Comment


                              • Pa skidaj gde pise u nazivu DVD RIP pored, ili kazi koji hoces film da skines pa cemo ti mi naci, kad ti vec ne ide.

                                Comment

                                Working...
                                X