Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Okrenite TV 1000
    sigpic

    Comment


    • Odgledali Little White Lies. Dobar, ali sam imala osjecaj da traje 4,5h, a ne 2,5.
      Na pocetku sam razmisljala da odustanem jer mi je bio prespor, ali nisam se pokajala, sto vise odmice, sve je bolji, u svakom slucaju vrijedi pogledati. ;)
      A gitarista (Maxim Nucci)

      Comment


      • Ако неко има неки квалитетан торент за овај филм http://www.imdb.com/title/tt1276104/ молио бих га да ми проследи линк путем приватне поруке.

        Comment


        • Nije jos izasao dobar snimak.

          Comment


          • Sta je s ovim torentima u posljednje vrijeme, do prije mjesec dana ne znam da li sam ikad skinula los torent, u posljednje vrijeme sta god skinem ne radi - ili uopste ne rade ili koce ili je pola filma i moram skidati po nekoliko razlicitih torenta za isti film.

            Comment


            • Originally posted by majabl View Post
              Sta je s ovim torentima u posljednje vrijeme, do prije mjesec dana ne znam da li sam ikad skinula los torent, u posljednje vrijeme sta god skinem ne radi - ili uopste ne rade ili koce ili je pola filma i moram skidati po nekoliko razlicitih torenta za isti film.
              Otislo dodjavola sve od kada su "upucali" demonoid...

              Comment


              • Jer je gledao neko film "MILF" ? Ja sam juce pogledao i nije los uopste. Ima par dobrih komicnih stvari.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Originally posted by majabl View Post
                  Sta je s ovim torentima u posljednje vrijeme, do prije mjesec dana ne znam da li sam ikad skinula los torent, u posljednje vrijeme sta god skinem ne radi - ili uopste ne rade ili koce ili je pola filma i moram skidati po nekoliko razlicitih torenta za isti film.
                  Koji sajt za torrent-e koristis?

                  Comment


                  • piratebay keva, ne pamtim kad sam se zajebao. samo pratis dal uploader ima onu mrtvacku glavu i ne mozes da omanes
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Ma ovdje se sve nadje i vise je nego jasno je li torent ok ili ne

                      http://torrentz.eu/
                      sigpic

                      Comment


                      • Odgledao Law Abiding Citizen. Jos sam pod utiskom. Film koji samo potvrdjuje cinjenicu da je sudstvo cesto smijesno sa svojim presudama. Svuda oko nas se mogu naci idiotske presude. Svakako preporucujem svakome da ga pogleda.


                        Samo prskaj smije ovo otvoriti!
                        Spoiler
                        Sutra cu pogledati vjesticu, izdrzi jos malo i pisem utiske.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Posto jos nisi odgledao vjesticu mirne savesti cu da te opljujem

                          Meni je LAC bas bzvze. Neka mesavina izmedju SAW i Die Hard. Ima par ok scena. Koliko se secam fora je da on kopa neki tunel milion godina i koristi ga, ma daj molim te.
                          Pritom Butler je sposoban za glumu koliko ja za balet
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Sta cu ti ja kad si pregledao citav internet i svaki moguci film, pa si zahtjevan.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • rekoh ti ja da se u poslednje vreme ponasam kao prepotentni skot, istripovao sam da sam filmski kriticar. sta cu kad sam se nagledao svakakvih gluposti
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Svi grijesimo. Eno Mamba misli da je matematicar.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X