Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • -The Experiment
    -Heat
    -Law abiding citizen

    Ko nije gledao, neka pogleda.
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Welcome to Dongmakgol

      Odlican!

      Comment


      • Brave - Dobar film, ali nije na nivou jednog Wall-Ea ili Up!-a

        A Separation - Vise od glume, vise od filma.

        Comment


        • Originally posted by Ivan Piper View Post
          -The Experiment
          -Heat
          -Law abiding citizen

          Ko nije gledao, neka pogleda.
          Gradjanin opasnih namjera,koja filmcina.
          Pogledacu ovaj The Experiment
          Last edited by DinoFC; 03-11-12, 09:04.

          Comment


          • I ja sam juce gledao Brave

            Comment


            • Originally posted by FC Nadal View Post
              Gradjanin opasnih namjera,koja filmcina.
              Pogledacu ovaj The Experiment
              Ali gledaj nemacku, ne holivudsku verziju. Film je baziran po istinitoj prici. Kasnije su americki vojnici primenjivali metode Zimabarda koje je on primenjivao u tom eksperimentu u Abu Graibu.
              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

              Comment


              • Novi Bond film vredi pogledati (u bioskopu) samo zbog fantasticne scenografije, fenomenalnih kadrova i Havijera Bardema. Kao sto je,ja mislim, apa ranije napisao, svaki kadar je kao fotografija. Uzivao sam preko 2 sata upijajuci slike. Sem toga nista spec, a i ne moze se ocekivati vise od Bond filma. Ozbiljna zamerka je nedostatak onoga, sto je garatovano u svakom Bond filmu - veliki broj "talentovanih" devojaka. Sa te strane sam razocaran. Glavni "trump card" filma nije iskoriscen ni izbliza koliko bi trebalo.
                I kraj je sranje, naravno.
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Originally posted by prskaj View Post
                  Novi Bond film vredi pogledati (u bioskopu) samo zbog fantasticne scenografije, fenomenalnih kadrova i Havijera Bardema. Kao sto je,ja mislim, apa ranije napisao, svaki kadar je kao fotografija. Uzivao sam preko 2 sata upijajuci slike. Sem toga nista spec, a i ne moze se ocekivati vise od Bond filma. Ozbiljna zamerka je nedostatak onoga, sto je garatovano u svakom Bond filmu - veliki broj "talentovanih" devojaka. Sa te strane sam razocaran. Glavni "trump card" filma nije iskoriscen ni izbliza koliko bi trebalo.
                  I kraj je sranje, naravno.
                  Nema martinija,nema devojaka,nije to James Bond.Hvala Bogu pa je Omega tu.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                    Nema martinija,nema devojaka,nije to James Bond.Hvala Bogu pa je Omega tu.
                    Ima u Macau-u kad mu sipa u onoj zaledjenoj casi
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                      Nema martinija,nema devojaka,nije to James Bond.Hvala Bogu pa je Omega tu.
                      Originally posted by prskaj View Post
                      Novi Bond film vredi pogledati (u bioskopu) samo zbog fantasticne scenografije, fenomenalnih kadrova i Havijera Bardema. Kao sto je,ja mislim, apa ranije napisao, svaki kadar je kao fotografija. Uzivao sam preko 2 sata upijajuci slike. Sem toga nista spec, a i ne moze se ocekivati vise od Bond filma. Ozbiljna zamerka je nedostatak onoga, sto je garatovano u svakom Bond filmu - veliki broj "talentovanih" devojaka. Sa te strane sam razocaran. Glavni "trump card" filma nije iskoriscen ni izbliza koliko bi trebalo.
                      I kraj je sranje, naravno.
                      Spoiler
                      Verovatno ti se kraj nije svideo zato sto M nije prezivela.Vidis ta glumica je verovali ili ne 34 godiste i vrlo verovatno je da nece poziveti dugo i da joj je ovo mozda i poslednji film, pa je zbog toga dat malo veci akcenat na nju nego inace.Siguran sam da ce ih biti vise u sledecem nastavku i da ce Eve imati vecu ulogu nego sto je imala sada u Skyfall-u.Mogla bi jos jednom da upuca Bonda.
                      Kada premoram film, primetio sam samo da su bile 3 i sve tri su imale minorne uloge i imam osecaj da su scenaristi zeleli da ih se sto pre otarase.

                      Najjaci mi je Havijer kada ubije svoju zenu i kaze I win.

                      Jel neko skontao Lorda Voldemora?

                      Comment


                      • Bond spojler!

                        Spoiler
                        Ne taj deo sa M mi se svideo(volim kad ljudi umiru) ali nacin na koji je silva zavrsio je presmesan. na sta mislis u vezi voldemorta? meni je on totalno nepotreban lik.na kraju su kao pokusali da se naprave kao smekeri i iskoriste njegov lik na onaj nacin na kraju, ali to je totalno nepotrebno


                        edit: kako je ovaj activity super stvar za spojlere
                        Last edited by prskaj; 04-11-12, 11:20.
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Spoiler
                          Sad me podseti na to, vala ni meni se to nije svidelo.Mogli su mnogo kreativnije da ga ubiju, ovako je samo klise.
                          Na slicnu foru je i ubijen Bejn u Betmenu.

                          Mislio sam na to da li je neko skontao tog glumca.
                          Last edited by Ricma; 04-11-12, 11:23.

                          Comment


                          • Odgledao Wrong turn 5. i uopste nisam odusevljen..

                            Comment


                            • Gledao Savages.

                              Kako Oliver Stone ne moze da se sastavi, pa to je strasno.
                              Hocu svoja 2+ sata nazad.
                              It is not the violence that sets a man apart.
                              It's the distance he's prepared to go.

                              Comment


                              • Odgledao Little white lies. Mnogo jak film
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X