Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo je vec po meni nesto.Strasan SF

    http://www.imdb.com/title/tt1549572/

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      To je Ljubo snimao kad je imao 9.
      Jbg mnogi ce reci da 2001: A Space Odyssey smijesan a za mene je genijalan.
      sve je to relativno. za mene je to umetnicko remek delo i bas kao umetnost nemoguce je i ne treba da se svidi svima jer svako ima neko svoje vidjenje i shvatanje i totalno razumem ljude koji npr kazu da im je taj film bzvze( naravno podrazumevajuci da su mu dali sansu a ne da su ocekivali smrtonosno oruzje 7 )


      koliko je covek samo truda ulozio u taj film
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Eee, nisam jedina kojoj se film nije svidio.
        Ali dobro, ja ne kazem da je film los, ja ga jednostavno nisam mogla pratiti jer ne volim takve filmove i smorila sam se, zaspala sam par puta tokom filma i uopste se nisam uzivila u pricu... A nakon sto sam odgledala film dobila sam jos 10-ak prijedloga da ga odgledam kao odlican film. I do sad nisam cula ni od koga da mu se nije svidio.

        Comment


        • Originally posted by Sir Giggsy View Post
          Pa kad je tako lako sto niko nije snimio nista slicno?!

          Film je odlican, ali dobro ukusi su razliciti.
          Jedino sto u tom filmu moze se nekome svidjati je gluma,sve ostalo,bezveze

          Comment


          • The Man from Earth je jebeno remek delo. Trebali su da dignu spomenik na Menhetnu Bixby-u za onakvu pricu umesto novog STC-a.
            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

            Comment


            • Originally posted by FC Nadal View Post
              Jedino sto u tom filmu moze se nekome svidjati je gluma,sve ostalo,bezveze
              Dobro, svako ima drugacije vidjenje sta ocekuje od nekog filma. Ali zaista, reci da je bezveze je blago receno glupo!

              Comment


              • Originally posted by FC Nadal View Post
                Jedino sto u tom filmu moze se nekome svidjati je gluma,sve ostalo,bezveze
                Meni se sve svidja. Mozda lazem narod?

                Comment


                • Postoje filmovi za koje je glupo reci da su bezveze,ali to nije slucaj sada bar po meni.Ali ima jednu dobru osbinu taj film moze pomoci ljudima sa nesanicom

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Meni se sve svidja. Mozda lazem narod?
                    Sve ti se svidja.To "sve" poprima drugi oblik u ovoj situaciju.

                    Sta je to sve?

                    Comment


                    • Ali ti ocigledno ne shvatas genijalnost filma, cija se radnja bukvalno desava u jednoj prostoriji, gde glumci odlicno obavljaju posao po odlicno napisanom scenariju!
                      Ideja koja je genijalna je genijalno prenesena na filmsko platno. Ovaj film dokazuje da nisu potrebni gomila specijalnih efekata, raznoraznih lokacija koje prosto oduzimaju dah, itd.

                      Comment


                      • Nit manjeg budzeta nit boljeg filma.
                        Ja recimo ne volimo fimove koji su prenabudzeni sa speijalnim efektima, i gde se na scenografiju trose milioni.
                        Sto da ne jedna soba, 8 glumaca i stvoris remek delo a Man from earth to svakako jesto.
                        12 angry men takodje, Magnolia....
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Originally posted by FC Nadal View Post
                          Sve ti se svidja.To "sve" poprima drugi oblik u ovoj situaciju.

                          Sta je to sve?
                          Rezija,gluma,prica,originalnost...jednostavno volim takve filmove. 12 angry men,glengarry glenn ross...

                          Ali kapiram te...mlad si i nije ovo nesto sto bi te odusevilo. Bar ne za sada.

                          Comment


                          • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                            Ali ti ocigledno ne shvatas genijalnost filma, cija se radnja bukvalno desava u jednoj prostoriji, gde glumci odlicno obavljaju posao po odlicno napisanom scenariju!
                            Ideja koja je genijalna je genijalno prenesena na filmsko platno. Ovaj film dokazuje da nisu potrebni gomila specijalnih efekata, raznoraznih lokacija koje prosto oduzimaju dah, itd.
                            Sve si fino napisao ali film je za mene dosadan i smorio sam se.Jer jednostavno previse je sve sporo,montono.Ne vidim nista spektakularno i nepredvidivo u prici kojoj "kromanjonac" prica.Itd

                            Comment


                            • Tako je meni FC u tvojim godinama preglup bio Kad budem mrtav i beo. Par godina kasnije i potpuno druga prica
                              sigpic

                              Comment


                              • Dobro, tebi je spor... ja sam uzivao gledajuci i slusajuci njihovu diskusiju!

                                Comment

                                Working...
                                X