Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Banuj, sta cu...

    Ovo sto si pobrojao, nisam gledao. Mada, ne sporim Leonardovo glumacko umece , samo na mene njegova pojava deluje tako kako deluje...

    Comment


    • Tako ja ne podnosim Gerea mada za razliku od njega Leo stvarno umije da glumi
      sigpic

      Comment


      • Ricard Gir je tek posebna prica, tu se apsolutno slazemo... Mislim da zbog toga kakav jeste, da ni jedan njegov film pogledao nisam... Bar ne poslednjih 15-ak godina...

        Comment


        • Ma Daniel Day Lewis je car! E sad,da je bilo ko drugi u pitanju ja Lincoln vjerovatno ne bi ni gledao...ali DDL se mora ispostovati.Meni je bilo dovoljno da cujem kako prica u ovom promou i da ga vidim tih nekoliko scena i odma znam da ce covjek da objasni
          Ali me brine kvalitet filma posto je Spielberg u pitanju,pa moze biti i patetike koliko oces jer je tema filam idealna za tone i tone slaga.Mada,DDL je poznat po tome sto je probirljiv i zato i snimi jedan film u 100 godina pa se nadam da ce film biti ok.

          Comment


          • A jeste li gledali film" The Departed"kako Met Dejmon glumi

            Comment


            • Ajde neki film koji vas je odusevio.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Leonardo da ljubi u dupe Scorsese-a svaki dan do kraja zivota. Od debila je napravio glumcinu i coveka kao sto je Dule igraca od Djure Ostojica. Vuce ga svuda sa sobom.
                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                Comment


                • Originally posted by Indigo View Post
                  Ajde neki film koji vas je odusevio.
                  "Tell no one" definitivno, najezio sam se na nekim scenama. Definitivno jedan od najboljih trilera koji sam gledao. Preporucio ga i brat Piper ranije, mozda si i pogledao.

                  Comment


                  • I za Jessica-u treba Martin-u da se zahvali.
                    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                    Comment


                    • Originally posted by Indigo View Post
                      Ajde neki film koji vas je odusevio.
                      http://www.imdb.com/title/tt1675434/

                      Ako si uspeo da ga ne pogledas od silnih preporuki sa foruma.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by RRondo9 View Post
                        http://www.imdb.com/title/tt1675434/

                        Ako si uspeo da ga ne pogledas od silnih preporuki sa foruma.
                        Pogledao nekoliko francuskih filmova u poslednje vreme, ukljucujuci i taj. François Cluzet je fenomalan glumac, zgotivo sam ga bas. Videcu ovih dana da poskidam jos neke gde on glumi, kvalitet cista 10ka.

                        Comment


                        • Odlicni i The Intouchables i Tell No One.
                          Dajte i meni neku preporuku, ako moze nesto pozitivno, ali da nije komedija. I zna se, bez sf elemenata.

                          Comment


                          • Originally posted by majabl View Post
                            Odlicni i The Intouchables i Tell No One.
                            Dajte i meni neku preporuku, ako moze nesto pozitivno, ali da nije komedija. I zna se, bez sf elemenata.
                            Mozda ovako nesto za tebe, sigurno ce ti se svideti, ma koji da odaberes

                            Vicky Cristina Barcelona

                            Midnight in Paris
                            Last edited by Skrillex; 15-10-12, 00:56.

                            Comment


                            • Gladiatora sam gledao neki dan , bio na RTL-u , epic

                              Cisto sumnjam da ce do nas FOX doci , bar ne u skorije vreme
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Jel ko gledao J.Edgar film Dicaprio glumi?

                                Imali li ko kakvi preporuka,bilo kakav zanr,da valja?
                                Last edited by DinoFC; 16-10-12, 14:45.

                                Comment

                                Working...
                                X