Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sara View Post
    Evo sam skinula i Shining pored Psycho, sad sam u dilemi sta da gledam veceras.
    Oba bre. Shining meni mnogo bolji

    Comment


    • Nista to dok ja ne pogledam film. Vi ste sociopate. Nista vas ne moze uplasiti.
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Originally posted by Ivan Piper View Post
        Nista to dok ja ne pogledam film. Vi ste sociopate. Nista vas ne moze uplasiti.


        Ja cu veceras da krenem po ne znam koji put sa Rokijem
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Ajoooj Ljubane, znaci hvala ti za Psycho! Doslovno sam se najezila, pogotovo u onom delu kada je ona devojka saznala ko je zapravo majka onog Normana. I to je ono sto sam trazila, psiho horor, fasciniralo me je ono sto se saznaje na kraju, kako je lik zapravo pola-pola, svoj i kevin. Odavno nisam gledala bolji horor od ovog.
          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

          Comment


          • Pa Hickog bre

            Comment


            • Originally posted by Sara View Post
              Ajoooj Ljubane, znaci hvala ti za Psycho! Doslovno sam se najezila, pogotovo u onom delu kada je ona devojka saznala ko je zapravo majka onog Normana. I to je ono sto sam trazila, psiho horor, fasciniralo me je ono sto se saznaje na kraju, kako je lik zapravo pola-pola, svoj i kevin. Odavno nisam gledala bolji horor od ovog.
              Ja ti kazem, ne postoji bolji covjek za te filmove
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Sara View Post
                Evo sam skinula i Shining pored Psycho, sad sam u dilemi sta da gledam veceras.
                The Shining je,po meni,uvrnutiji Plus u Shining-u glumi...cujes glumi,rastura Jack Nicholson.

                Comment


                • Shining gledam veceras, odmah posle utakmice Reala.
                  "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                  Comment




                  • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Originally posted by Sara View Post
                      Shining gledam veceras, odmah posle utakmice Reala.
                      Meni je bolji Shining. Ali nisam objektivan jer mi je Kubrick omiljeni reziser.

                      Comment


                      • Psycho je bio odlican, verujem da neces omasiti ni sa Shiningom.
                        "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                        Comment


                        • Psycho mi je genijalniji za nijansu, ali ono sto je Jack odglumio je van svake pameti
                          sigpic

                          Comment


                          • Neka bude da sam ja objektivan Bolji je The Shining!

                            Ti stari horori su bili ono pravo.Ovi novi su tesko smece...u jbt juri nas nadprirodno jak bolesnik koji je nastao nekom nevidjenom greskom prirode i pritom je naoruzan ko teroristicka organizacija...eh da i obavezno ta grupa,koja kasnije biva pobijena,mora skrenuti precicom u neku sumetinu bogu iza nogu u kojoj zivi taj veseli monstrum.A monstrumi sve cesce zive u incestoidnim porodicama...Pa ti filmovi nisu strasni nego su uglavnom komicni i vecim dijelom odvratni.Tokom filma te nije strah nego ti se povrace.O glumi u "hororima" ne treba ni pricati..dovoljno je reci tuga.

                            Dzek uz Entoni Hopkinsa sigurno najbolji glumac svoje generacije.Necu reci svih vremena jer nisam toliki poznavalac filma
                            Last edited by powerslave; 19-08-12, 18:34.

                            Comment


                            • Jel gledao neko onaj novi The Cabbin In The Woods? Ja ga cekam bas dugo, ocena mu dobra ali sam i cuo da je bzvz! Skinuo sam ga al sve cekam vise pozitivnih komentara da krenem da gledam!

                              Comment


                              • Originally posted by Jigsaw92 View Post
                                Jel gledao neko onaj novi The Cabbin In The Woods? Ja ga cekam bas dugo, ocena mu dobra ali sam i cuo da je bzvz! Skinuo sam ga al sve cekam vise pozitivnih komentara da krenem da gledam!
                                Komedija.
                                It is not the violence that sets a man apart.
                                It's the distance he's prepared to go.

                                Comment

                                Working...
                                X