Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hvala drugari

    Emu gledam posle Sendlera
    sigpic

    Comment


    • Just go with it je sr tesko, i ovaj She's out of my.. mada sam taj premotavala.. Easy A je bas simpa, skroz gledljiv.

      Comment


      • Kod Sendlera nisi objektivna, ovaj drugi onda necu, kao sto sam odustao i od 21 Jump Street
        sigpic

        Comment


        • 21 Jump Street je meni bio extra.

          Comment


          • Sve koje su mi ok u toj kategoriji smo vec sto puta spominjali, evo jednog da sam se setila, a mozda nismo http://www.imdb.com/title/tt0446029/

            Comment


            • Koja je granica za reputacije u 24h ? Namucih se.

              Comment


              • Drug me smara masu vremena vec da ga odgledam, sacu ga stavit'
                sigpic

                Comment


                • Easy A je najlosiji film koji sam pogledao od poslednjih 50ak.
                  Cak ni Emma nije nesto posebna u tom filmu.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ladno gotivis Sandlera i jos neces da gledas 21 jump street gde debeli jos jednom objasnjava kako se glumi u komediji.

                    Comment


                    • Vidim ja da necu nista gledat'

                      Altlosta i Ljubisa ne grijese, to je po automatizmu bulls eye

                      Evo vidji sad Ljubisu, razapinjete me
                      Last edited by Vladan; 11-07-12, 14:20.
                      sigpic

                      Comment


                      • Gledaj 21 Jump Street svega ti, mozda je do mene A mozes onda i She's out of.. posto def mozes da svaris vise rom/com od mene, a i ne smeta ti vec vidjeno..
                        Koliko ne volim Sandlera, toliko volim Jen, ali nije pomoglo I Wunderlust je bezze, samo Horrible Bosses valja.
                        Kad pomenuh Pilgrima, ovaj mi uvek nekako ide uz, malo deciji, ali skroz simpa http://www.imdb.com/title/tt1250777/

                        Comment


                        • Svako ko je odgledao onaj film "klik" ili tako nesto vise ne moze da gleda Sandlera. Pajac najobicniji

                          Gledaju svaku komediju sa debelim,ali svaku

                          Comment


                          • Originally posted by altlosta View Post
                            Gledaj 21 Jump Street svega ti, mozda je do mene A mozes onda i She's out of.. posto def mozes da svaris vise rom/com od mene, a i ne smeta ti vec vidjeno..
                            Koliko ne volim Sandlera, toliko volim Jen, ali nije pomoglo I Wunderlust je bezze, samo Horrible Bosses valja.
                            Kad pomenuh Pilgrima, ovaj mi uvek nekako ide uz, malo deciji, ali skroz simpa http://www.imdb.com/title/tt1250777/
                            Pa rekoh da nije problem, samo mozak da odmorim na ovim vrucincinama. Poceh The Grey ali nema sanse da se skoncentrisem normalno, evo tri ure gledam i na pola sata sam
                            E najradije bi da ima kao Intouchables ili Midnight in Paris, ali jbg kad nema
                            Samo da izadje normalni snimak, Ted ce valjda opravdat' ocekivanja

                            Aj stavicu i 21 Jump street i ova dva onda
                            Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Svako ko je odgledao onaj film "klik" ili tako nesto vise ne moze da gleda Sandlera. Pajac najobicniji

                            Gledaju svaku komediju sa debelim,ali svaku
                            Sta fali Kliku?
                            Topla, ljudska prica prepuna emocija, posebno na kraju. Mnogi placu, ne kao kad gledaju Hachija ali placu
                            Ne trazim ja neku dubokoumnost od komedija, meni je dovoljno da pogledam scenu sa stomakom palacinkom i da se izvristim

                            Odgledacu debelog
                            sigpic

                            Comment


                            • Gledaj Debelog i cuti

                              A za klik kapiram da se sprdas

                              Najgori film svih vremena.

                              Comment


                              • Pogledaj ovo vezaro



                                Razumijem da tako nesto kazes za Zohana, ali za ovako originalnu ideju, sramota Ljubisa, sramota!

                                Pocinjem ovih dana Sopranose
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X