Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Rezija fantasticna,gluma jos bolja. Ima svakako dosta pozitivnih stvari,ali nesto mi fali. Mozda je i do mene
    http://www.ilovezrenjanin.com/wp-con.../04/Rakija.jpg

    U see things slightly different <3

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Fakat
      Dobar film je li Majo ma sta dobar masterpiece
      Aaa, sad sam skontala, to se Fladan hvali da je prvi put nekom preporucio dobar film...
      E, priznajem, odlican.

      Comment


      • Vlatko objasnio
        Pricacemo posle Midnight Runa
        sigpic

        Comment


        • Definitivno je McQueen talentovan i jedva cekam da odgledam njegov sledeci film - "Twelve Years a Slave".

          EDIT: Jel moze torrent za hunger?

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Definitivno je McQueen talentovan i jedva cekam da odgledam njegov sledeci film - "Twelve Years a Slave".

            EDIT: Jel moze torrent za hunger?
            Vec vidjeno, moj predlog nemoj da gledas, izgubices 2 sata zivota bzv.

            Comment


            • Ljudi, treba mi ime jednog filma. Ne mogu da se setim naziva nikako, ali sve mi se nesto cini da ima nekoliko reci a jedna je "point". Radi se o ubistvu jednog predsednika mislim, i ceo tok se zasniva na otkrivanju ko ga je ubio i kako, i stalno se ponavljaju jedne iste scene, tj na primer koje su bile u prvih 20 min filma recimo, sad neki detektivi ili ko vec pronalaze tragove i opet puste istu scenu sa pocetka, analiziraju, dodaju nesto novo u sceni s pocetka ali sasvim malo sto nije bilo na pocetku filma, i tako otprilike ceo film dok ne otkriju na kraju sta se desilo i kako.

              Comment


              • Originally posted by apacrow View Post
                To je to, hvala puno. Meni se sve nesto cinilo da se zove White Point, ali nikako da nadjem.
                Je l' si ga gledao mozda, kako ti se cini ako jesi? Meni se bas bio dopao, pa rekoh da ga dodam u kolekciju omiljenih.

                Comment


                • Film je ok, nista posebno... ako imas visak vremena moze se odgledati.

                  Comment


                  • Originally posted by apacrow View Post
                    Mýrin (2006)



                    odlican.
                    Je l' ti nije problem ukratko da napises o cemu se radi? Bas planiram sad da skinem neki film da gledam, mozda bude to ovaj. Hvala ;)

                    Comment


                    • Islandski film brate si lud. Pusti ti njega.

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Islandski film brate si lud. Pusti ti njega.
                        Daj brate neku preporuku, osecam da imamo slican ukus, kad smo vec kod kosarke isti.

                        Comment


                        • Originally posted by Nikola MVP View Post
                          Daj brate neku preporuku, osecam da imamo slican ukus, kad smo vec kod kosarke isti.
                          http://www.imdb.com/title/tt0114369/ Recimo

                          Comment


                          • Originally posted by Nikola MVP View Post
                            Je l' ti nije problem ukratko da napises o cemu se radi? Bas planiram sad da skinem neki film da gledam, mozda bude to ovaj. Hvala ;)
                            zato sam i ostavio link na imdb.
                            It is not the violence that sets a man apart.
                            It's the distance he's prepared to go.

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              Nisam skoro naisao na vecu ocenu filma, hvala Lebron. ;)

                              Comment


                              • Nema veze sa ocenom, ima po meni i bolje ocenjenih a ocajnih filmova.

                                Comment

                                Working...
                                X