Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro, ne bas nijedan.

    V for Vendetta sam cak pogledala do kraja, zahvaljujuci Ljubi i pola foruma koji me ubijedise da preguram nekako prvih 15-ak minuta, dalje nije los. A to je jedini film tog tipa koji sam uspjela odgledati, inace mi sf, f, previse akcije nije bas blisko.
    The Dark Knight sam odustala na pocetku, ne volim takve filmove nikako, za Shutter sam mislila da mislis na ovo http://www.imdb.com/title/tt0482599/, sto mi ni najmanje nije primamljivo, a ne na Shutter Island koji planiram gledati.
    Fight Club odlican, ali mi nekako ne ide s ovim ostalim nabrojanim. ;)

    Comment


    • Nema pojela te Evropa nacisto.

      Evo ti Evrope http://www.youtube.com/watch?v=yBuVtphOvXg

      Malo bolje od genijalnog.

      Comment


      • Dodjoh da ostavim jednu svoju impresiju. Odgledah sinoc film "The man from Earth", neko ga je ranije preporucio i rekao da je fenomenalan, mislim da je bio Ljuba (ali i jos neko se slozio sa tim, mrzi me da listam, ko zna đe je to ;)) a neko ga je na njegovu preporuku odgledao i nije mu se ni malo svideo (rekla bih da je bila Maja, ali opet nisam sasvim sigurna)
        Elem, ja sam ga jos tada skinula, ali bio je na listi cekanja i dosao je sinoc na red. Moj utisak je svakako dobar, ne mogu reci da je vrh vrhova, ali svakako je drugaciji, mislim da ga vredi pogledati... Pogotovo sto je prakticno ceo film snimljen u jednoj prostoriji... Ima par momenata koji te ubace u razmisljanje, sto je meni sasvim dovoljno da ga svrstam u grupu dobrih, tj. onih iznad proseka.
        Eto, ako se neko jos lomio da li da ga pogleda, eto vam jedan utisak vise.
        ....

        Comment


        • Originally posted by dreamy View Post
          Dodjoh da ostavim jednu svoju impresiju. Odgledah sinoc film "The man from Earth", neko ga je ranije preporucio i rekao da je fenomenalan, mislim da je bio Ljuba (ali i jos neko se slozio sa tim, mrzi me da listam, ko zna đe je to ;)) a neko ga je na njegovu preporuku odgledao i nije mu se ni malo svideo (rekla bih da je bila Maja, ali opet nisam sasvim sigurna)
          Elem, ja sam ga jos tada skinula, ali bio je na listi cekanja i dosao je sinoc na red. Moj utisak je svakako dobar, ne mogu reci da je vrh vrhova, ali svakako je drugaciji, mislim da ga vredi pogledati... Pogotovo sto je prakticno ceo film snimljen u jednoj prostoriji... Ima par momenata koji te ubace u razmisljanje, sto je meni sasvim dovoljno da ga svrstam u grupu dobrih, tj. onih iznad proseka.
          Eto, ako se neko jos lomio da li da ga pogleda, eto vam jedan utisak vise.
          Film je mnogo iznad proseka. I drago mi je sto se neko seti da snimi takav film i pose*e se na sve Holivudske specijalne efekte i 3D sr***.
          Prica genijalna, gluma isto tako...
          Budzet za ovaj film je sigurno bio ogroman
          Za mene top 5.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Je li gledao ko?

            http://www.imdb.com/title/tt1728102/

            Mada cu svakako skinut' i pogledat',djeluje mi bas zanimljivo
            Ako je nisi skinuo,nemoj se prevariti da to uradis,smece najobicnije.Terra Nova je majka za ovu seriju,neces vjerovati ja sam bukvalno nazor gledao do 11.epizode cekao da se nesto desi cekao,i nista i tu prestanem i onda cujem da su zadnje dvije epizode 12-13 kao nagovijestile o cemu se tu sve radi ali za mene prekasno,previse mi je to zivota oduzelo.

            Ja Revenge jos pomnog pratim a Once Upon a Time isto pratim samo slabije ali sam dosao do 15 epizode

            EDIT:Sto se tice filmova,prestao sam da gledam u zadnja 2 mjeseca posto sam se bio vise smorio i nista nisam gledao,a sad sam pogledao Hunger Games i Contraband,i planiram The Grey da pogledam
            Last edited by DinoFC; 23-04-12, 20:19.

            Comment


            • http://www.b92.net/tv/najava.php?id=1759
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Ko jos gleda tv.

                Comment


                • Još uvek mogu bilo kada i bilo gde.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by majabl View Post
                    Dobar je i Ne le dis à personne (Tell No One), skinula ga danas da gledam i shvatila da sam ga vec gledala.
                    Jeste tesko da se shvati da je isti film kad gledas na Tv-u pa posle na racunaru.

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Jeste tesko da se shvati da je isti film kad gledas na Tv-u pa posle na racunaru.
                      Cek, cek, nemoj mi reci da mozes to da shvatis?
                      Ja jos nisam stigla do tog nivoa, jedva shvatim da je isti film kad pocnem da gledam na laptopu, a gledala sam ga na kompjuteru... Imas li neki savjet za mene?

                      Comment


                      • Originally posted by majabl View Post
                        Cek, cek, nemoj mi reci da mozes to da shvatis?
                        Ja jos nisam stigla do tog nivoa, jedva shvatim da je isti film kad pocnem da gledam na laptopu, a gledala sam ga na kompjuteru... Imas li neki savjet za mene?
                        Nema saveta, to je kletva nas interenet dece. Ja sve filmove nesrecnik po dva puta gledam.

                        Comment


                        • http://www.imdb.com/title/tt0449059/

                          Pod obavezno. Gledao odavno sad je jos bolji.

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            http://www.imdb.com/title/tt0449059/

                            Pod obavezno. Gledao odavno sad je jos bolji.
                            Pretpostavljam da je to odavno bilo na TV-u, a sad na racunaru.
                            Odlican film.
                            E, da, pogledala sam prije par dana Shutter island, odlican.

                            Comment


                            • Originally posted by majabl View Post
                              Pretpostavljam da je to odavno bilo na TV-u, a sad na racunaru.
                              Odlican film.
                              E, da, pogledala sam prije par dana Shutter island, odlican.
                              Odavno i na TV-u i na racunaru Nego sta nego odlican!

                              Comment


                              • Originally posted by majabl View Post
                                Pretpostavljam da je to odavno bilo na TV-u, a sad na racunaru.
                                Odlican film.
                                E, da, pogledala sam prije par dana Shutter island, odlican.
                                Meni je Shutter Island skroz bzvz ;) Volim takvu vrstu filmova ali mi se nije svidio ...

                                edit : nego je li neko gledao Harper's Island, najjaca serija
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X