Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Omiljena Russell u Beautiful Mind,najbolje De Niro u Awakeningsu i Brando u On the waterfront
    Ali ih stvarno ima masu,masu
    Sva trojica su objasnila neke stvari

    Hocu dreamy,ali trenutno sam orijentisan na serije (trenutno Six Feet Under). Odgleda se ipak tu i tamo neki film.

    Comment


    • Originally posted by dreamy View Post

      Ljiljana Blagojevic u Nozu? Omg koliko se ti lozis na tog Zarka
      Eh, e da je samo da se lozi... Ne bih u detalje, ima odje i djece.

      Comment


      • Strasno

        sigpic

        Comment




        • Ova scena mi je omiljena. A Walken jedini koji je zasenio De Nira

          Comment


          • A tek De Niro,kako je ovaj covjek svestran to nije normalno



            A ta scena ubija Ljubisa,film je jedan od najboljih ikad sigurno,a Volken ubio,ubio De Nira na kraju
            Last edited by Vladan; 21-03-12, 01:29.
            sigpic

            Comment


            • Inace, samo da kazem da sam se salia ono vece, da pojma nemate o filmovima. Moguce da sam pogresno shvacen. Bar altosta jeste, jer je podrzala tu moju ideju.
              Nadam se da nisu i ostalii. Vladanove predloge uvijek sa interesovanjem iscitam i kasnije mi posluze kao putokaz sto gledati, ili ne gledati.

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Sva trojica su objasnila neke stvari

                Hocu dreamy,ali trenutno sam orijentisan na serije (trenutno Six Feet Under). Odgleda se ipak tu i tamo neki film.
                I ja sam trenutno Kakva je SFU?

                Originally posted by M_G_S View Post
                Eh, e da je samo da se lozi... Ne bih u detalje, ima odje i djece.
                Da znas da si u pravu, znam na sta mislis i slazem se ;)

                Originally posted by Vladan View Post
                A tek De Niro,kako je ovaj covjek svestran to nije normalno
                To si rekao jer je Novak izjavio da mu je on omiljeni glumac, znam!
                Last edited by dreamy; 21-03-12, 01:32.
                ....

                Comment


                • De Niro je najsvestraniji glumac svih vremena,ali ko je najbolji? Mozda opet Robert?


                  @dreamy, ne moze recima da se opise serija. Eto koliko je dobra

                  Comment


                  • Meni su neki drugi drazi: Heston,Bronson,Briner,Marvin(ima ih jos) ali kad objektivno gledam De Niro je najbolji,mada ono sto radi DDL je stvarno za svako postovanje,kako covjek bira uloge i uvijek ih odradi fenomenalno.Meni je samo krivo sto su se Volken i Kejdz masu glupirali,starsni su glumci ali mnogo snimljenog smeca
                    I Nikolson je jbn dobar glumac!
                    sigpic

                    Comment


                    • Ali ako cemo realno, i to smece zanimljivo. Znas za Wickerman, ili kako li vec. Neka je vala smece, ali dobar rasplet na kraju. Neocekivano morbidan.

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        De Niro je najsvestraniji glumac svih vremena,ali ko je najbolji? Mozda opet Robert?
                        Nikolson, Hopkins, Pacino, Robert za mene. Od mladjih koje vidim nekada u toj klasi, Bejl i Di Kaprio.

                        Comment


                        • Meni je De Niro najdrazi,ali takodje mislim i da je najbolji.

                          Ali obozavam i Hopkinsa, O'Tula, Fondu, Peck-a, Bogarta, Oliviera, Marlona, Neesona, Breda ...itd itd

                          Od zena mi je Meril bez konkurencije,ali mislim da ce Emma Stone biti strasna.
                          Last edited by Ljuba90; 21-03-12, 01:42.

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            De Niro je najsvestraniji glumac svih vremena,ali ko je najbolji? Mozda opet Robert?


                            @dreamy, ne moze recima da se opise serija. Eto koliko je dobra
                            De Niro je glumcina!
                            Nisam mislila da je tako dobra, bas nisam...
                            Mozda nekad i pogledam, kad zavrsim sve sto sada gledam..
                            ....

                            Comment


                            • Daj joj priliku. Kao knjigu da citas bre-takva je serija

                              Comment


                              • Originally posted by dreamy View Post
                                De Niro je glumcina!
                                Nisam mislila da je tako dobra, bas nisam...
                                Mozda nekad i pogledam, kad zavrsim sve sto sada gledam..
                                Jesi li gledala Sturdust?? Sigurno nisi, jer sam ja predlozio...

                                Znaci Robert DeNiro tu glumi gay kapetana i to je LUDNICA.

                                Comment

                                Working...
                                X