Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobila sam dva nova kanala. TLC i "cuveni" E!, koji mi je bio potreban kada je bila dodela Oskara, ali tada ga nije bilo..doduse nema ga jos uvek jer ne mogu da ga nadjem, ali nacula sam da ga imam, potreban je samo trud, sto meni tesko pada u poslednjih 20 godina
    Da li neko zna ima li dobrih filmova i serija na TLC-u? Kakav je kanal? Mrzi me da kopam po netu, po obicaju ;)
    ....

    Comment


    • Originally posted by dreamy View Post
      Dobila sam dva nova kanala. TLC i "cuveni" E!, koji mi je bio potreban kada je bila dodela Oskara, ali tada ga nije bilo..doduse nema ga jos uvek jer ne mogu da ga nadjem, ali nacula sam da ga imam, potreban je samo trud, sto meni tesko pada u poslednjih 20 godina
      Da li neko zna ima li dobrih filmova i serija na TLC-u? Kakav je kanal? Mrzi me da kopam po netu, po obicaju ;)
      Nema ni na jednom ni na drugom filmova i serija,ovaj prvi kolazni,svijet sou biznisa,a ovaj drugi spada u obrazovne mada ja ne bih rekao nesto,tu su razne emisije,reality formati prije svega
      sigpic

      Comment


      • Na TLC-u ima onih likova sto prave torte, The Biggest Loser-a (debeli ljudi mrsave), Dating in the dark i tako slicne emisije.

        Comment


        • Originally posted by Dusan View Post
          Na TLC-u ima onih likova sto prave torte, The Biggest Loser-a (debeli ljudi mrsave), Dating in the dark i tako slicne emisije.
          Nisam razumela to prvo, ko koga pravi?
          ....

          Comment


          • Originally posted by dreamy View Post
            Nisam razumela to prvo, ko koga pravi?
            Cake Boss se zove emisija. http://tlc.howstuffworks.com/tv/cake-boss

            Comment


            • Originally posted by Dusan View Post
              Bas cu pogledati... hvala
              Ovo mi je trebalo, linkk, ne radi mi google posle 12
              ....

              Comment


              • Ja zaboravila da kazem da sam pogledala No Country for Old Men, cini mi se da mi je Prskaj to predlozio.
                Odlican, stvarno odlican film. Bardem maestralan. Tomi isto odlican. Mozda malo previse krvi za moj ukus u pojedinim scenama, to je neka moja zamjerka. ;)

                Comment


                • E sad gledaj "There will be blood"

                  Comment


                  • Svakom filmu nadje zamjerku
                    Bolji mi je film NCFOM ali je TWBB objasnjeno sto se glume tice
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Svakom filmu nadje zamjerku
                      Bolji mi je film NCFOM ali je TWBB objasnjeno sto se glume tice
                      Da sam na njenom mjestu snimio bih savršeni film, šteta što nemam taj kapacitet.

                      Comment


                      • Ja imam nego nemam kameru
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Svakom filmu nadje zamjerku
                          Bolji mi je film NCFOM ali je TWBB objasnjeno sto se glume tice
                          Molim te bez skracenica, GOSUNDknIDH... jer neko nema kapacitet da RZ te STV posto su NPVZN, ako me RZM, a nije ni VZN.
                          kiss
                          ....

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Ja imam nego nemam kameru
                            Ti bi snimio neku limunado koja je 1000 viđena, Maja bi to odradila profesionalno, i takav film sigurno ne bi bio viđen u svjetskoj kinematografiji. I stvarno bez tih skraćenica, ne skraćujemo ni imena tenisera, a filmova i serija ima milion.

                            Comment


                            • Stvarno Vladane. Nepostovanje velikih filmova

                              Evo jedna preporuka svima (osim Maji jer ne voli kada ima bilo kakav "f" u filmu ) K-Pax

                              Comment


                              • Ako ne mozete te dvije skracenice da razaznate,a vi pogledajte dva posta iznad i samo ce vam se kaSti

                                Ajde Ljubisa daj nesto sto nismo gledali
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X