Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by altlosta View Post
    Dva filma koja sam primetila da su mnogima medju favourite a meni niš posebno: John Q i Bone Collector.
    Eh sada, misa mu poljubim.... to su vrhunski filmovi, uostalom kao i vecina u kojima on glumi
    ....

    Comment


    • Ja njega baš volim, ali ti filmovi su mi prosek čist i nema mi on bas puno vrhunskih filmova u svom cv-u za moj ukus. Neko me nagovorio skoro i da gledam Book of Eli, to je vec tesko sr za moja poimanja.

      Comment


      • Rekoh ti ja Majo,nista od avatara,ni da slazes ne umijes
        Covjek mora biti stijena pa da ne pusti suzu gledajuci Johna Qa
        sigpic

        Comment


        • A kakve suze imaju veze? Pustim ja suzu na sve i svasta, to je bar najlakse.

          Comment


          • Samo konstatovah meni je dobar film,gluma je bas sjajna
            Vidim i da niko ne pominje Cliffnagera,valjda je blam pomenuti Staloneove filmove.Taj je sto se mene tice izvanredan!
            sigpic

            Comment


            • *hangera misliš? Sta ti je tu posebno dobro? Isto si plakao jel?

              Comment


              • Jesam,kad je pustio Silvester onu djevojku,a stvarno se trudio da je drzi i najbolji drug je njega krivio
                Salu na stranu meni je to odlican film,Roki njegov najbolji,a i D-Tox mi je vise nego ok,samo vidim da je blam to reci,Stalone,Noris,Arnold i kompanija nisu ozbiljni glumci
                I Get Carter mi je ok samo sto je bolji original sa Kejnom

                Inace izvrsio sam manji update,jao bio sam zaboravio jedan od najdrazih,katastrofa
                http://www.imdb.com/list/J-u3vBDna5k
                sigpic

                Comment


                • Na stranu to sto Denzela najvise volim pa sam subjektivna, ali njegovi filmovi i njegova gluma su suvo zlato, altlosta nesto pobrkala loncice
                  Dzon Kju ima fantasticnu pricu, manje vise to plakanje, ne mora film da bude full samo zato sto te je naterao na suzu, ali ovaj jeste Ja se secam gledala sam ga sa drugaricom u nekom letnjem bioskopu na terasi Doma vojske, i sede onako ljudi, kokice i sve kako vec ide, i odjednom svi vade maramice, duva vetar a mi placemo, filmska scena...posle se svi vadili na vetar
                  ....

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Jesam,kad je pustio Silvester onu djevojku,a stvarno se trudio da je drzi i najbolji drug je njega krivio
                    Salu na stranu meni je to odlican film,Roki njegov najbolji,a i D-Tox mi je vise nego ok,samo vidim da je blam to reci,Stalone,Noris,Arnold i kompanija nisu ozbiljni glumci
                    I Get Carter mi je ok samo sto je bolji original sa Kejnom

                    Inace izvrsio sam manji update,jao bio sam zaboravio jedan od najdrazih,katastrofa
                    http://www.imdb.com/list/J-u3vBDna5k
                    Sad si mi dirao Chucka, i nikad vise. Povuci rec odmasadaodma!


                    edit: Koji je ono film gde Stalone glumi sa Seron, taj mi je bas dobar?
                    ....

                    Comment


                    • Postadoše dobri filmovi kada se pusti suza Prešli ste na viši nivo

                      Comment


                      • Izvinjavam se,ne bih rizikovao sa svemocnim Cakom ipak,a i pogrijesio sam,on nije glumac jer ne glumi.
                        Rasel svestenik,najbrzi covjek sa revolverom

                        http://www.imdb.com/title/tt0114214/

                        Kakva je ovo glumacka postava,Hekman,Rasel,Leo,Seron ali film realno nista psoebno
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by dreamy View Post
                          Na stranu to sto Denzela najvise volim pa sam subjektivna, ali njegovi filmovi i njegova gluma su suvo zlato, altlosta nesto pobrkala loncice
                          Dzon Kju ima fantasticnu pricu, manje vise to plakanje, ne mora film da bude full samo zato sto te je naterao na suzu, ali ovaj jeste Ja se secam gledala sam ga sa drugaricom u nekom letnjem bioskopu na terasi Doma vojske, i sede onako ljudi, kokice i sve kako vec ide, i odjednom svi vade maramice, duva vetar a mi placemo, filmska scena...posle se svi vadili na vetar
                          Ja sam mozda i polupana i prolupana, nije nikakav problem. Ali i dalje mi je ta priča prosek.

                          Comment


                          • A dobro, ja tu gledam i glumu i subjektivni dozivljaj, a to je ipak najbitnije... Mada moram da priznam da je kod filma i momenat gledanja jako vazan, dosta puta mi se desilo da sam neke filmove dozivela na potpuno drugaciji nacin kada sam ih odgledala drugi put.
                            Ali opet i dalje cisto sumnjam da mi ikada Revolutionary road moze biti bolji od John Q-a Tesko, zaista
                            ....

                            Comment


                            • Originally posted by notorious View Post
                              Postadoše dobri filmovi kada se pusti suza Prešli ste na viši nivo
                              Dje me djavo nadari da prikazem ovaj post,no dobro sto kaze Gibo ovo mi je skola...
                              Ne znam dje sam to rekao da je dobar film ako se pusti suza,to sto vi tako tumacite je druga stvar.Bila je to konstatacija,meni je taj film odlican i vise sam to puta rekao,samo konstatovah jer je ipak poslednji film zbog kojeg sam pustio suzu
                              sigpic

                              Comment


                              • Sve si gore lepo rekao, samo ne lazi da je poslednji zbog kojeg si pustio suzu, jer si njega sigurno davno gledao, a skoro si plakao, zato samo tiću
                                ....

                                Comment

                                Working...
                                X