Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma sad sam još i spustio kriterijume i opet ne vrijedi, evidentno je odsustvo kvaliteta. Samo oči i ništa više ne treba, na osnovu toga se procjenjuje ljepota, nisu Arapi ludi, ali smo mi mnogo zaostali. Takve prizore kao taj 1990 današnja omladina ne može doživjeti, nisu ni svjesni šta propuštaju., imao sam i ja sličnih nezaboravnih scena.

    Comment


    • Originally posted by M_G_S View Post
      Senior Member
      Ova poruka je sakrivena jer je član dreamy na Va�oj ignore listi.
      View Post

      Remove user from ignore list

      A pretpostavljam de nije nista pametno, nego da prica kako su neki moji postovi glupost.
      Originally posted by notorious View Post
      Ona mi je prva na ignore listi, tek nakon nje dolaze ostale pripadnice ružnijeg spola, pa onda Vlado, ostale ću ubacivati proizvoljno.
      Tražim i ja neke filmove, ali bojim se da sam prekucao sve što vrijedi pa mi preostaje da gledam reprize.
      Obozavam ta vasa gej podrzavanja, osecam da se sada inboxujete i gorite od strasti i zelje... Neka je i tako, fala nebesima, taman malo da odmorim od obojice nocas...
      Jos mi se svidja i ta ignore lista, covek nije kvalitetan ukoliko nekome nije na ignore, jer samo kvalitetan covek moze do te mere da ti ide na zivce...
      Necu dupljake sigurno na ignore da stavljam, onda bi ih masu jos moralo, zato sam odlucila da i vas ostavim tu gde jeste, pa ako zasluzite, jedan klik menja sve Za sada ostajete vidljivi, jos nemate tu jacinu...
      Buona notte MGS, a ovom ljakseru poruci u inbox da mi se na oci ne pojavljuje dok ne ispuni obecano, znam da ga rokas sa pm-ovima jer ti ja danas nisam tu
      ....

      Comment


      • Kliknuh "show post", rekoh da ispostujem damu, a onda

        Blage, ja i Notika nemamo ukupno razmijenjena dva pm-a, od kad smo clanovi na ovom forumu...

        Ali hvala na ovom sto me ne stavljas na ignore, iako sam ja tebe. Evo sad cu da ispravim, jer sam mozda prenaglio. Mozda si mi "nedostajala", pa zbog toga, da ubijedim sebe u neke stvari...

        Buona notte

        Comment


        • Ljubo, odgledala. Dobar, odlican.
          Sad cu ovaj Vladanov, bilo bi mi drago da mu neki avatar uvalim na 7 dana, ali se ipak nadam da je dobro predlozio.

          Comment


          • Drago mi je

            A Vladana uvek mozes da slazes

            Comment


            • Originally posted by M_G_S View Post
              Kliknuh "show post", rekoh da ispostujem damu, a onda

              Blage, ja i Notika nemamo ukupno razmijenjena dva pm-a, od kad smo clanovi na ovom forumu...

              Ali hvala na ovom sto me ne stavljas na ignore, iako sam ja tebe. Evo sad cu da ispravim, jer sam mozda prenaglio. Mozda si mi "nedostajala", pa zbog toga, da ubijedim sebe u neke stvari...

              Buona notte
              Iskrenost ti je jaca strana, moram da priznam... Mislim na ovaj deo da sam ti nedostajala, jer za ovo da sam ti na ignore znam da lazes
              Jos kada bi i notot progovorio iskreno, da ljudi shvate kako pozitivno uticem na vas, bilo bi fenomenalno... Eno Vladan se preporodio od kako se sa mnom druzi, totalna psihofizicka promena... jeste da se sluzi opijatima kako bi me istrpeo, ali svakim danom je sve kvalitetniji covek, jer ima od koga da uci. Tako i vi, i ti MGS napredujes, ovaj je na pocetku bio dobar, posle se nesto uzjogunio ali cekam ga na nisanu, nesto mi je opasno duzan.
              Odgledajte neku dobru epizodu MUCKI i nasmejte se malo za laku noc, uz najbolji humor ikada...
              LN
              ....

              Comment


              • Originally posted by M_G_S
                32. Omiljena serija ? .... Ona koja se gledala toliko puta, a opet znala biti zanimljiva. OFAH
                Hm, izgleda da pocinjes da uvazavas neke moje stavove, i sve sam ubedjeniji da nisam pogrijesio sto te makoh sa ignore liste.

                LN, Blage.

                Comment


                • Originally posted by M_G_S View Post
                  Kliknuh "show post", rekoh da ispostujem damu, a onda

                  Blage, ja i Notika nemamo ukupno razmijenjena dva pm-a, od kad smo clanovi na ovom forumu...

                  Ali hvala na ovom sto me ne stavljas na ignore, iako sam ja tebe. Evo sad cu da ispravim, jer sam mozda prenaglio. Mozda si mi "nedostajala", pa zbog toga, da ubijedim sebe u neke stvari...

                  Buona notte
                  To sam joj i ja govorio ali mi nije vjerovala, poznata je moja raspisanost putem pp. Sad spominje neke dugove, dogovore, postao sam zabrinut za nju, koliko god utiče "dobro" na Vladu, toliko on loše na nju. A vjeruj mi, imala je sve u minuti i sve je odbila, kasnije je shvatila i pokajala se ali nema nazad.

                  Comment


                  • Originally posted by M_G_S View Post
                    Hm, izgleda da pocinjes da uvazavas neke moje stavove, i sve sam ubedjeniji da nisam pogrijesio sto te makoh sa ignore liste.

                    LN, Blage.
                    Jes vala, da od tebe nisam cula, nikada za svoju omiljenu seriju ne bih ni znala
                    Mici mi se, idi spavaj...
                    Tako volim kada citiras sam sebe, toliko egoizma nema ni u notici, o sebi da ne pricam.
                    BLAGE? hahaha, vrlo
                    ....

                    Comment


                    • Dobro, izvini sto te oslovih po imenu, ali se omaklo. Ali imas prelijepo ime, ako ce me ovo u neku ruku "izvuci".

                      Comment


                      • Dobar film Vladane, svidja mi se. ;)
                        Ne bih rekla odlican, ideja je super, dok sam gledala film bio mi je super, a sad kad razmisljam o njemu sve vise mana mu pronalazim, dalo se to dosta bolje uraditi, pogotovo njegov lik mi je na momente nedoradjen (iako je odlicno odglumio) ima i limunada elemenata, ali prica je super.

                        Comment


                        • Originally posted by majabl View Post
                          Dobar film Vladane, svidja mi se. ;)
                          Ne bih rekla odlican, ideja je super, dok sam gledala film bio mi je super, a sad kad razmisljam o njemu sve vise mana mu pronalazim, dalo se to dosta bolje uraditi, pogotovo njegov lik mi je na momente nedoradjen (iako je odlicno odglumio) ima i limunada elemenata, ali prica je super.
                          Sta je bese Vladan predlozio, sad me zanima a mrzi me da se vracam? Au koja sam lencuga
                          ....

                          Comment


                          • majo sta si gledala sinoc, baci neki review ;)

                            dreamy prestani da mi citas misli
                            Last edited by prskaj; 19-03-12, 12:39.
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Gledala je Ljubin i Vadanov predlog, eno bas sam i ja iznad pitala sta je bese Vladan predlozio, zaboravila sam a mrzi me da se vracam, lakse mi je da sacekam da dodje i da lepo napise
                              Tvoja lista mi je ubedljivo naj naj, pregledacu posle i ostale zanrove, ali si sa dramama isto objasnio, kao da sam ja ono sklepala, gledam sinoc i ne verujem Samo bih dodala jos dosta njih, ali tesko da bih nesto izbacila..
                              I onda sam se uhvatila u razmisljanju da ja nikada Trainspotting nisam odgledala do kraja, nesto sam davno pocela, nije mi bio toliko kul, i nisam nastavila, pa o njemu stvarno nemam neko misljenje, svi ostali koje sam gledala su i na mojoj listi
                              ....

                              Comment


                              • Dva filma koja sam primetila da su mnogima medju favourite a meni niš posebno: John Q i Bone Collector.

                                Comment

                                Working...
                                X