Announcement

Collapse
No announcement yet.

Winter is Coming (GoT)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
    Polako jedan po jedan glumac ce da izlazi sa kritikama na scenario, samo da se zavrsi serija. Neki su jedva izdrzali da budu "odusevljeni" pred kamerama iako traje i dalje.
    Losmi jel smes da se kladis u to?
    Pa dobro, to moze i da se tumaci da citaju komentare gledalaca koji su vecinom losi i da onda ispadaju pametni, kao eto meni se na prvo citnaje nije svidelo
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Pogledaj onaj klip sto sam postavio, Gendzri lepo sve rekao I to pre nego sto je pocelo ovoliko kritikovanje.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • @bastard ne kladim se na slabe sanse. Ovo sto prica ovaj glumac je tacno. Knjiga je jedno i opisuje stvari mnogo lepse i mnogo je lakse bilo pratiti knjigu i da su bile kvalitetnije scene za same glumce posebno zato sto su imali mnogo vise dijaloga nego sada na kraju. Prosto receno ovo van knjiga je uradjen kraj serije, pazi svi smo znali da se sprema veliki rat i kako ce to ici. Nema tu vremena za mnogo dijaloga, jednostavno to je foto finish i radilo se ubrzanim tempom sto sam i rekao da mi smeta. Kazem opet imali smo u sezoni dva velika rata koja su trebala biti odvojena po sezonama, siguran sam da glumci vole vise dijaloge nego scene rata i ubistava. Samo moram priznati da nije uradjeno ofrlje,da ima smisla dosta scena ali zbog same vremenske ogranicenosti nije moglo bolje da se opise. Naravno da ce knjige biti lepse za citanje i da su uradili prvo knjige sa istim ovim krajem ali sa dosta vise dijaloga i serija ne bi ogla da se skrati. Propust jeste, ali je ovo remekdelo i nije zajebancija, ako je ovo zajebancija sto bi remeke serija bila prica o gangu ili italijnskoj mafiji kojaje ispricana sto puta. Sve u svemu se slazem sa tobom ali i Varisom.

        @olja salio sam se, ti si mi ovde jedna od simpatincijih i volim da citam tvoje postove, ovo je vise bila sala na na koju sam mislio da ces reagovati iz sale. Jesam bio dosadan da sam te forsirao ali eto desi se precero sam ali bez ikakve zle namereda te provociram ili nedaj Boze uvredim.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Pa dobro, to moze i da se tumaci da citaju komentare gledalaca koji su vecinom losi i da onda ispadaju pametni, kao eto meni se na prvo citnaje nije svidelo
          Moze naravno, al opet ni to ne znaci da kritika nije tacna. Recimo u ovom slucaju za glumca koji glumi Varisa, izneo je skroz korektnu kritiku, ne mislim cak ni taj njegov "obracun" Maloprsticem sto je spominjao nego na ono sto je rekao za njegovu "pamet". Prakticno su ga koristili samo kad im zatreba i sve ono po cemu je bio poznat je stavljno u drugi plan. Primer, Varis iz ranijih sezona nikad ne bi onako otvoreno pricao o izdaji.

          Comment


          • Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
            Moze naravno, al opet ni to ne znaci da kritika nije tacna. Recimo u ovom slucaju za glumca koji glumi Varisa, izneo je skroz korektnu kritiku, ne mislim cak ni taj njegov "obracun" Maloprsticem sto je spominjao nego na ono sto je rekao za njegovu "pamet". Prakticno su ga koristili samo kad im zatreba i sve ono po cemu je bio poznat je stavljno u drugi plan. Primer, Varis iz ranijih sezona nikad ne bi onako otvoreno pricao o izdaji.
            Tacno tako, ali ovde je vreme bilo kratko i moralo se delati brzo. Mogli su ga malo vise koristiti, ali nisu i to ima vremena sa tim vremenom o kojem sam pricao. Jednostavno on ne da je pricao vec je i uradio izdaju sa Tirionom, tako da i to ne pije njegovu ili tvoju pricu, samo su okolnosti drugacije, ovde se radilo o satima da se spasi na desetine hiljada zivota!!!
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              @bastard ne kladim se na slabe sanse. Ovo sto prica ovaj glumac je tacno. Knjiga je jedno i opisuje stvari mnogo lepse i mnogo je lakse bilo pratiti knjigu i da su bile kvalitetnije scene za same glumce posebno zato sto su imali mnogo vise dijaloga nego sada na kraju. Prosto receno ovo van knjiga je uradjen kraj serije, pazi svi smo znali da se sprema veliki rat i kako ce to ici. Nema tu vremena za mnogo dijaloga, jednostavno to je foto finish i radilo se ubrzanim tempom sto sam i rekao da mi smeta. Kazem opet imali smo u sezoni dva velika rata koja su trebala biti odvojena po sezonama, siguran sam da glumci vole vise dijaloge nego scene rata i ubistava. Samo moram priznati da nije uradjeno ofrlje,da ima smisla dosta scena ali zbog same vremenske ogranicenosti nije moglo bolje da se opise. Naravno da ce knjige biti lepse za citanje i da su uradili prvo knjige sa istim ovim krajem ali sa dosta vise dijaloga i serija ne bi ogla da se skrati. Propust jeste, ali je ovo remekdelo i nije zajebancija, ako je ovo zajebancija sto bi remeke serija bila prica o gangu ili italijnskoj mafiji kojaje ispricana sto puta. Sve u svemu se slazem sa tobom ali i Varisom.
              Slazem se ja vecinom, ograniceno vreme je glavni razlog za sve ali i pored toga mislim da opet nisu dosta stvari uradili kako treba, medjutim da ne mracim dalje
              Ali glavni razlog je to, prerani zavrsetak serije, ko god da je uticao i odlucivao o tome nadam se da je bar on zadovoljan...

              Comment


              • Razocaran sam kako su odradili ovu sezonu. Nemam bas ni snage da komentarisem sta me je sve razocaralo i da duboko analiziram sve tacke celog serijala do ovog momenta. Izbacili su script kroz prozor i upropastili ono sto je nekad bila dobro napisana serija.
                sigpic

                Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                Without error there can be no brilliancy.

                Comment


                • Bas tako, da makar ova sezona ima 10 epizoda, mislim da bi bilo mnogo bolje, ovako je sve zbrzano i to je najveci problem.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Slejve kazi koju,utjesi nas.
                    Losmi iscekuje tvoje rijeci podrske.

                    Comment


                    • Slejv sprema slavlje kad se zavrsi sledeceg ponedeljka
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                        Samo za Ivana...

                        Super,mora se pocet od neceg.
                        Ja ne prihvatam jednostavno ovakav kraj,neka oni snimaju sto oce ali ja to ne prihvatam.Ako treba sam cu sebi napisat ovu zadnju sezonu onako kako ja mislim.
                        Nadam se da ce Martin nesto izmjenit,cak ni seksa i kurvi nije bilo u ovoj sezoni osim malo nesto u prvoj epizodi.
                        Bukvalno smo uskraceni za sve.
                        Last edited by E1_PG; 13-05-19, 22:27.

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          @olja salio sam se, ti si mi ovde jedna od simpatincijih i volim da citam tvoje postove, ovo je vise bila sala na na koju sam mislio da ces reagovati iz sale. Jesam bio dosadan da sam te forsirao ali eto desi se precero sam ali bez ikakve zle namereda te provociram ili nedaj Boze uvredim.
                          Ma jok bre kakvi provokacije i uvrede, nisam to rekla, samo opusteno, a i boli te uvo kako ce da se zavrsi, Sersei je otisla pa otisla, doduse posle svega da zavrsi onako... zatrpana, e dodjavola.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Ma jok bre kakvi provokacije i uvrede, nisam to rekla, samo opusteno, a i boli te uvo kako ce da se zavrsi, Sersei je otisla pa otisla, doduse posle svega da zavrsi onako... zatrpana, e dodjavola.
                            Pa postoji li ljepsa smrt za nju od svih mogucnosti koje je imala.Ja ne znam,ovo i ne osjetis.Samo te zdrobi za milisekund.
                            Vjerovatno mislis da je trebalo nesto teatralnije i tu se slazem,trebala je da gori ali polako,bolje na neki razanj da je okrecu.
                            Last edited by E1_PG; 13-05-19, 22:34.

                            Comment


                            • Pa to, nije zasluzila onako finu smrt, jos u njegovom zagrljaju -.-
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan_PG View Post
                                Slejve kazi koju,utjesi nas.
                                Losmi iscekuje tvoje rijeci podrske.
                                Sjecam se da sam rekao da ne mogu iscekati da se zavrsi i da serija ode pod tepih. Moram da se ispravim... nece GoT pod tepih. Smece mora u kontejner.

                                Comment

                                Working...
                                X