Announcement

Collapse
No announcement yet.

Winter is Coming (GoT)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E pa ako je Losmi gledao 10 puta, onda nema sta vise da diskutujemo.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Olja ne gleda tudje postove, a prica kako ne gledamo njeno otvaranje teme
      Ja? Koje?
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Menijeste BB njabolja serija,ali sam je odgledao samo dva puta,a GOT 10 puta, to je velika razlika. Tako da se ne bih slozio sa tobom. Serija je srusila bukvalno sve rekorde. Gledao si je koliko puta, a koliko puta ta remek dela? E tu je razlika
          Pa ovako. GOT svaku epizodu samo jednom.
          Jedine serije koje sam gledao vise puta su: Wire, Sopranovi, Lost, Sajnfeld, Office, Prijatelji, Peaky Blinders. BB cu kad odgledam Better call Saul
          GOT sigurno nikad vise necu gledati. A pogotovo ne kapiram vas koji gledate jednu te istu epizodu 5 puta u toku 2 dana. Za tih nekoliko sati moze dosta stranica knjige da se procita ili pogleda neka druga top serija, jer umrecemo a necemo stici da procitamo i pogledamo sve sto valja (da, to je moj najveci strah )

          Comment


          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
            [emoji3]
            Ehh al si sitnicav -.- pa promakne ponesto :*

            Promaklo i Ljubi [emoji14]
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Pa ovako. GOT svaku epizodu samo jednom.
              Jedine serije koje sam gledao vise puta su: Wire, Sopranovi, Lost, Sajnfeld, Office, Prijatelji, Peaky Blinders. BB cu kad odgledam Better call Saul
              GOT sigurno nikad vise necu gledati. A pogotovo ne kapiram vas koji gledate jednu te istu epizodu 5 puta u toku 2 dana. Za tih nekoliko sati moze dosta stranica knjige da se procita ili pogleda neka druga top serija, jer umrecemo a necemo stici da procitamo i pogledamo sve sto valja (da, to je moj najveci strah )
              Dajem ti Wire, Peaky i Sopranove mada sam ih gledao jednom,ali Prijatelje, Sajnfeld, Lost...Lost sam cak prekinuo da gledam na pola i nisam je zavrsio nikada..Ukusi su razliciti i ne treba o tome raspravljati. Slazem se sa poslednjom recenicom, ali GoT je nesto sto je obelezilo zadnjih 10 godina i nijedna serija nije napravila ovakvo ludilo...
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Odgledala i ja sam #TeamLosmi
                zezam se, ali epizoda kao epizoda je skroz dobra, sigurno najbolja ove sezone, problem je sto je dosla prebrzo
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Epizoda je bas dobra....
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Cim dodje par pozitivnih komentara, dodje Oljica da malo popljune po ovoj kultnoj seriji. Stvarno ovo je prevazislo ludilo. Videcemo kraj sta ce reci, ali evo Boki je uvek bila pravicna i lepo kaze, onako opusteno kako jeste. Zamisli Oljice da je dobra epizoda pa pogledala bije vec 5 puta, kada je ovako losa vec 2-3 puta pregledana.

                      Salim se malo, opet kazem pet put, smeta mi samo sto nisu produzili na dve sezone tj 7 i 8u..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Jel ti rekao neko da pocinjes malo da (me) smaras? A ja sam bas tolerantna i trpeljiva, no pocinjes da preterujes u prozivkama i zaskakanjem. Nemoj da citas ono sto postavljam, prosto ignorisi i uzivaj u tome sto ti se svidja. Niko ti bre ne brani.

                        Apsolutno mi nije namera da bilo koga ubedjujem u nesto ili da namerno hocu da opljunem, vec kako naletim na nesto meni interesantno, postavim
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Jel ti rekao neko da pocinjes malo da (me) smaras? A ja sam bas tolerantna i trpeljiva, no pocinjes da preterujes u prozivkama i zaskakanjem. Nemoj da citas ono sto postavljam, prosto ignorisi i uzivaj u tome sto ti se svidja. Niko ti bre ne brani.
                          Salim se malo Olja, nema potrebe da se ljutis Ovo je forum mesto za zabavu a ne da se dodatno opterecujemo. Citam sa odusevljenjem tvoje postove i GoT-u, nemoj da se ljutis, evo necu vise da se salim kad te to pogadja ili nervira.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Polako jedan po jedan glumac ce da izlazi sa kritikama na scenario, samo da se zavrsi serija. Neki su jedva izdrzali da budu "odusevljeni" pred kamerama iako traje i dalje.
                            Losmi jel smes da se kladis u to?

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Salim se malo Olja, nema potrebe da se ljutis Ovo je forum mesto za zabavu a ne da se dodatno opterecujemo. Citam sa odusevljenjem tvoje postove i GoT-u, nemoj da se ljutis, evo necu vise da se salim kad te to pogadja ili nervira.
                              Nemoj tako, puno je ljudi ovde kojima ovo predstavlja i život.

                              Comment


                              • Ne vidim da se sa drugima salis, a pljuvala vecina. Nemam nista protiv sala, ali nesto tvoje ne kapiram, jer stalno jedno te isto ponavljas. Nije mi cilj da te uvredim, vec ne razumem. Evo sad me ucis sta je forum

                                Kao sto sam rekla...apsolutno mi nije namera da bilo koga ubedjujem u nesto ili da namerno hocu da opljunem, vec kako naletim na nesto meni interesantno, postavim.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X