Announcement

Collapse
No announcement yet.

Winter is Coming (GoT)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da se razumemo sve je islo ka ovome, i malo dete je videlo, ali da nema nikakve price, nekog zapleta, razrade, nikakve pameti, nikakve fakin logike, da likove koje gradis i menjas sezonama skenjas u tren oka u 2ep.. bulšššit!
    Americka posla.

    Epizoda je dinamicna ima dobrih momenata produkcije, ali scenario je šit.

    Prvi šit
    Spoiler
    Zmajevi. Oni su po knjigama neunistivi takoreci. Onda 'slaveov Jan Zelezni jednim hicem sredi prvog (valjda imao samo jedno koplje), a onda tupavi (u seriji) ali snazni Juron iz prve skine drugog sa ko zna koje visine, i onda vrhunac...treci zmaj, sve im po spisku i nanu naninu...i zidine i skorpione i vojsku i narod, decu i flotu, i sve ajd uuu majcinu..
    Pa sta su joj trebali Dotraki i Neokaljani? Nisu joj bili potrebni ni Viserion ni Regal, Dragon joj je bio sasvim dovoljan da ispuni ocev san, pobije sva govna i onda zavlada... nad kim tacno? Sacicom preostalih ljudi?




    Šit dva

    Spoiler
    Arja ima ako ne pre toga, citav put od Zimorvela do Kraljeve Luke da se odvrati od coravog posla, ali ne dovoljno je da pocne tavanica da joj pada na glavu i da joj Pseto prijateljski kaze: vidi gde je mene osveta dovela, ne treba ti to, idi zivi... i ona sva u strahu otrci!
    WTF???


    Šit tri

    Spoiler
    Dzon. "Volim te, ti si moja kraljica...ALI.."

    100X "Volim te, ti si moja kraljica...ALI...."

    Buaahahahaha


    Ostali šitovi veceras kad pogledam na tenane.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Da se razumemo sve je islo ka ovome, i malo dete je videlo, ali da nema nikakve price, nekog zapleta, razrade, nikakve pameti, nikakve fakin logike, da likove koje gradis i menjas sezonama skenjas u tren oka u 2ep.. bulšššit!
      Americka posla.

      Epizoda je dinamicna ima dobrih momenata produkcije, ali scenario je šit.

      Prvi šit
      Spoiler
      Zmajevi. Oni su po knjigama neunistivi takoreci. Onda 'slaveov Jan Zelezni jednim hicem sredi prvog (valjda imao samo jedno koplje), a onda tupavi (u seriji) ali snazni Juron iz prve skine drugog sa ko zna koje visine, i onda vrhunac...treci zmaj, sve im po spisku i nanu naninu...i zidine i skorpione i vojsku i narod, decu i flotu, i sve ajd uuu majcinu..
      Pa sta su joj trebali Dotraki i Neokaljani? Dragon joj je bio sasvim dovoljan da ispuni ocev san, pobije sva govna i onda zavlada... nad kim tacno? Sacicom preostalih ljudi?




      Šit dva

      Spoiler
      Arja ima ako ne pre toga, citav put od Zimorvela do Kraljeve Luke da se odvrati od coravog posla, ali ne dovoljno je da pocne tavanica da joj pada na glavu i da joj Pseto prijateljski kaze: vidi gde je mene osveta dovela, ne treba ti to, idi zivi... i ona sva u strahu otrci!
      WTF???


      Šit tri

      Spoiler
      Dzon. "Volim te, ti si moja kraljica...ALI.."

      100X "Volim te, ti si moja kraljica...ALI...."

      Buaahahahaha


      Ostali šitovi veceras kad pogledam na tenane.
      Spoiler
      za 2 preterujes. Niko nije ocekivso to sranje. Realno meni nije bilo jasno sto dve starkove njoj ne veruku, ajde Varis sto je poceo to ima logike ali one ne. Da je nije bilo izginuli bi, al ajde. Prica se o gotu svi su poludeli
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Spoiler
        Ne preterujrm. Arja je prosla razne uzase. Mnogi joj zamerali ono panicno bezanje od zombija kroz hodnike Zimorvela. Ja nisam, jer prvo i osnovno nije mala oruzje, ispalo joj ono specijalno koplje, a drugo njih je bilo previse, ona vec umorna i mala, i ovde nije problem sto se povukla, vec kako je to izgledalo, kao obicno dete, a znamo da je sve samo ne obicna...i to posle previse pateticnih reci od strane Pseta, koji je sa druge strane sve sem patetican.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Spoiler
          Kad su vec ovoliko sjebali lik Denaris neka idu do kraja.
          Nadam se da ce u sledecoj epizodi bit bas ono luda tipa nosi gace na glavu,jede govna ili tako nesto.
          Smradovi
          Ona u sledecoj epizodi
          Last edited by E1_PG; 13-05-19, 15:10.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Da se razumemo sve je islo ka ovome, i malo dete je videlo, ali da nema nikakve price, nekog zapleta, razrade, nikakve pameti, nikakve fakin logike, da likove koje gradis i menjas sezonama skenjas u tren oka u 2ep.. bulšššit!
            Americka posla.
            Spoiler
            Sve je islo ka tome ali samo u zadnje dve epizode prakticno. A bukvalno samo u zadnjoj je bas prsla, cak i u prosloj je htela Sersi da "sansu" da se preda. Imam osecaj kao da su kreirali svoju Deneris koju su koristili da navuku masu i napravili je kao pomalo strogu ali pravednu koja je cinila zaista mnoga dobra dela iz uverenja da bi na kraju tog istog lika preokrenuli za 180 stepeni samo da bi se poklopilo sa potencijalnim krajem u knjizi. Bila je u seriji uvek malo ostrija prema neprijateljima ali nikad nepravedna prema neduznima niti je pokzaviala neke znakove ludila i onda bukvalno ni iz cega krene da pali pola sata samo civile. I to bas onako najgore snimke do maksimuma samo da opravdaju narednu epizodu kad ce Dzon da je ubije 100%

            Ne moze niko da me uveri da je pokazivala znakove, kao navode njenu reakciju kad je Drogo ubio njenog brata kao primer. Isti brat koji ju je koristio i prodao kao kurvu prakticno. Ne bi mi smetalo ovo nista da se pre toga nije cesce pokazivalo kako je nestabilna.


            A sto sam procitao jednu interesantnu verziju koju su mogli da naprave samo u ove dve zadnje epizode:

            Spoiler
            Mogli su onog drugog zmaja Regala da ubiju ladno u ovoj epizodi i da naprave mnogo bolji utisak. Da na primer Deneris isto ovako samo sa dva zmaja krene da gazi flotu i odbranu grada i onda da se oglase zvona i recimo neko od Lanistera ili Juron da posle tog "primirja" ispali onu strelu i ubije Regala onako na iznenadjenje i da tu Deneris poludi i krene da przi sve. Ali ne oni su hteli da je naprave kao maksimalnog psihopatu.

            Comment


            • Spoiler
              Da, da... I ono sto Vladan podsetio...kada je zmajeve zatvorila jer su ono dete napali.. ima i ono kad se Kal Dogo borio jer je ona htela sa spase one zene silovanja... ma debilizam. Bas su truba.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Mene je ova noćašnja asocirala na 11 septembar samo sam čekao kad će se vatrogasci pojaviti.
                Last edited by torpedo; 13-05-19, 16:06.

                Comment


                • A poludela je...Brat je bio lud isto i jos veci debil. Sta bre vam sve smeta, ljudi napravili preludu ovu epizodu. Sad kazem. Trebalo je biti jos dve sezone. Velika bitka i poslednja. Ovako, prebrzo, ali volim to ksd svi polude. Znaci epsko delo ali moralo je u dve sezone. Ostalo, kso i ova epizoda po meni 9 od 10. Jedino BB zadnja je dobila 10 od 10..ali i tu se moglo pricati o oruziju u gepeku npr i raznim stvarima. Samo bez hejta..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • A ovo je poseban sit

                    Spoiler


                    Hahaha...

                    Spoiler
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      A poludela je...Brat je bio lud isto i jos veci debil. Sta bre vam sve smeta, ljudi napravili preludu ovu epizodu. Sad kazem. Trebalo je biti jos dve sezone. Velika bitka i poslednja. Ovako, prebrzo, ali volim to ksd svi polude. Znaci epsko delo ali moralo je u dve sezone. Ostalo, kso i ova epizoda po meni 9 od 10. Jedino BB zadnja je dobila 10 od 10..ali i tu se moglo pricati o oruziju u gepeku npr i raznim stvarima. Samo bez hejta..
                      Spoiler
                      Ma ne smeta meni sto je ona poludela, ja sam svakako "navijao" za nju da ih pobije sve. Smeta mi sto su je napravili goru od najvecih psihopata a da pre toga nisu pokazivali da moze postati to nego samo cale joj lud pa ce i ona postati. U toku serije da su pokazivali kako se bori sama sa sobom, donosi pogresne impulsivne odluke, bilo sta od toga pa da kazes. Samo nemojte ono za Tarlijeve da navodite jer ako je to naznaka ludila onda cu i ja isto ovako da poludim jer bi isto uradio sto i ona u toj situaciji Dala im je sansu svima, ona dvojica odbili, zdravo. I Dzon je obesio ljude koji su ga napali/ubili, i Ned Stark je ubio onog lika sto je napustio zid u prvoj epizodi. Svi su oni cinili i gore stvari pa nisu poludeli posle.
                      Kazem cak i da je u toku bitke izgubila nekoga vaznog, recimo drugog zmaja, Misandej ili tako nekoga kao sto sam naveo pa da onda poludi u momentu i krene da pali. A ne ovako bukvalno se predali, presto je njen, kraj za sve sto se borila je tu samo treba da srusi Red Keep, ne ona odjednom postaje najgori psihopata ikada i ubija samo civile bez prestanka. Preterivanje samo da bi se opravdalo njeno ubijanje u narednoj epizodi.

                      Comment


                      • Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
                          Spoiler
                          Ma ne smeta meni sto je ona poludela, ja sam svakako "navijao" za nju da ih pobije sve. Smeta mi sto su je napravili goru od najvecih psihopata a da pre toga nisu pokazivali da moze postati to nego samo cale joj lud pa ce i ona postati. U toku serije da su pokazivali kako se bori sama sa sobom, donosi pogresne impulsivne odluke, bilo sta od toga pa da kazes. Samo nemojte ono za Tarlijeve da navodite jer ako je to naznaka ludila onda cu i ja isto ovako da poludim jer bi isto uradio sto i ona u toj situaciji Dala im je sansu svima, ona dvojica odbili, zdravo. I Dzon je obesio ljude koji su ga napali/ubili, i Ned Stark je ubio onog lika sto je napustio zid u prvoj epizodi. Svi su oni cinili i gore stvari pa nisu poludeli posle.
                          Kazem cak i da je u toku bitke izgubila nekoga vaznog, recimo drugog zmaja, Misandej ili tako nekoga kao sto sam naveo pa da onda poludi u momentu i krene da pali. A ne ovako bukvalno se predali, presto je njen, kraj za sve sto se borila je tu samo treba da srusi Red Keep, ne ona odjednom postaje najgori psihopata ikada i ubija samo civile bez prestanka. Preterivanje samo da bi se opravdalo njeno ubijanje u narednoj epizodi.
                          Leak za sledecu tj poslednju epizodu nije tacan. Moze biti ali verovatno nije. Snimali su vise verzija kraja da me bi izasla u etar. Eto da vas obradujem, licno od Sersei.

                          Ali slazem se sa tobom. To je to sto pisem upirno. Trebale su dve sezone po 6 serija. Jedna Winterfell, drug KL. Tu bi dobili prostora. Ne znam sto su zurili.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Spoiler
                            Plus, Dzon kad je dosla da ga poljubi, iskulirao je i otisao. Vidi da joj je tesko i nece da kaze alo maco sta je sa tobom, ajde da se dogovorimo lako i sta...vidim da si u problemu zbog zmaja i cele ekipe daj da budem sa tobom. On jedan razgovor, bili ljubavnici a plus dolazi velika bitka lol
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Ali slazem se sa tobom. To je to sto pisem upirno. Trebale su dve sezone po 6 serija. Jedna Winterfell, drug KL. Tu bi dobili prostora. Ne znam sto su zurili.
                              Ne znam koliko je tacno to sto sam negde procitao ali zurili su valjda jer ona dvojica sto pisu scenario nisu hteli vise da rade, hteli su da zavrse i da predju na drugi projekat (Star Wars ja mislim) iako im je HBO nudio velike pare da rade jos sezona ali oni su imali takve ugovore valjda nista nije moglo da se radi bez njih dvojice a nisu hteli da predaju seriju nekome drugom. Ne znam koliko je to tacno, mozda nije uopste ali moram da priznam da je meni cudno bilo zasto bi HBO prestao da snima seriju iako od nje zaradjuju ogromne pare plus sto, da bi se sve ovo lepo razresilo, trebalo je da bude bar 10 sezona. Eno onaj AMC muze Walking Dead do zadnje dolara iako su trebali da zavrse seriju pre 5 sezona a kao HBO nece vise Game Of Thrones, nema logike osim da njih dvojica nisu vise hteli. Zato su odma krenuli u realizaciju drugih serija na istu temu, prequel, sequel i tako to.

                              Comment


                              • Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
                                Ne znam koliko je tacno to sto sam negde procitao ali zurili su valjda jer ona dvojica sto pisu scenario nisu hteli vise da rade, hteli su da zavrse i da predju na drugi projekat (Star Wars ja mislim) iako im je HBO nudio velike pare da rade jos sezona ali oni su imali takve ugovore valjda nista nije moglo da se radi bez njih dvojice a nisu hteli da predaju seriju nekome drugom. Ne znam koliko je to tacno, mozda nije uopste ali moram da priznam da je meni cudno bilo zasto bi HBO prestao da snima seriju iako od nje zaradjuju ogromne pare plus sto, da bi se sve ovo lepo razresilo, trebalo je da bude bar 10 sezona. Eno onaj AMC muze Walking Dead do zadnje dolara iako su trebali da zavrse seriju pre 5 sezona a kao HBO nece vise Game Of Thrones, nema logike osim da njih dvojica nisu vise hteli. Zato su odma krenuli u realizaciju drugih serija na istu temu, prequel, sequel i tako to.
                                Ako je tako onda su smradine. TWD sam prestao da gledsm pre par godina, ono je boze sacuvaj. Bas mi zao, sad me ubija taj osecaj da je kraj, game over..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X