Announcement

Collapse
No announcement yet.

Winter is Coming (GoT)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bilo bi vrh da se ispostavi da je Maloprstic ziv i da je on u stvari Sansa, ali tesko. (niti imaju smisla onda neke scene s njom) Ako bih birao neki sok momenat za kraj, taj bi bio idealan.
    Nekako mi nema poentu i isforsirano je izgledalo to kad je Sansa rekla Dzejmiju. Nije kao da joj Dzejmi smeta nesto, sem sto je Lanister. Verovatno samo da bi se prikazalo zasto je Dzejmi odlucio odjednom da ode dole, mada meni totalno nejasno zasto je uopste ostao u Zimovrelu kad je svakako znao da je Sersei najebala dole.
    Last edited by Mr. Wolf; 10-05-19, 22:52.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Nije on otisao da je spasi, vec da je ubije. Da, ono nema smisla sto je ostao i nema. Sve to sa Brianom je glupost, ok da su prijetlji emotivni ali sex, pa jos da ostane je smesno. Ide on nju da ubije, ali mislim da nece uspeti, ali nju ce ubiti neko suprice ako je ubiju

      Meni je najgore uradjena smrt Maloprstica, znao je on to definitivno da ga smestaju i on je bio igrac..Smesan mi je taj period kad je Sansa postala kao igrac, zato mi sve to cudno..Ta smrt mi je bila veliki minus serije, bar ne na taj nacin.

      Power si u Cikagu kao i svi ili si i negde drugde?
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Svejedno da li je otisao da je ubije ili ne, i u jednom i u drugom slucaju nije bilo razloga da ne ode sa vojskom dole. I meni je to sa Brijenom nekako bez veze. Izgradili su sjajan odnos, nisu morali korak dalje da odu, videcemo da li je to fan service ili je i Martin tako napisao.

        Da, i meni je njegova smrt bas sranje. Bren mu kaze "chaos is a ladder", tu Bejlis provali da ovaj ima super moci da moze da vidi nesto cemu nije bio prisutan i on tu kao hoce Sansu da okrene protiv sestre, a zna se da postoji mogucnost da je Bren vec sve rekao sestrama o njegovim potezima iz proslosti, itd...Nekako neocekivano za takav mozak kakav je on. Ovo me mnogo zanima kako je odradjeno u knjizi.

        Btw, koliko je jebeno unisten lik Jurona u odnosu na knjigu.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
          Svejedno da li je otisao da je ubije ili ne, i u jednom i u drugom slucaju nije bilo razloga da ne ode sa vojskom dole. I meni je to sa Brijenom nekako bez veze. Izgradili su sjajan odnos, nisu morali korak dalje da odu, videcemo da li je to fan service ili je i Martin tako napisao.

          Da, i meni je njegova smrt bas sranje. Bren mu kaze "chaos is a ladder", tu Bejlis provali da ovaj ima super moci da moze da vidi nesto cemu nije bio prisutan i on tu kao hoce Sansu da okrene protiv sestre, a zna se da postoji mogucnost da je Bren vec sve rekao sestrama o njegovim potezima iz proslosti, itd...Nekako neocekivano za takav mozak kakav je on. Ovo me mnogo zanima kako je odradjeno u knjizi.

          Btw, koliko je jebeno unisten lik Jurona u odnosu na knjigu.
          Da, tu se sve slazem. Nadam se da ce da vaskrsne ali male su sanse, same minute do kraja nece dati prostora za to.

          Davno sam citao knjigu i ja se lika nisam ni setio, ali sam gledao na you tube pricu o njemu i da velika je razlika. Mada nije ni ovaj lik ovde los, samo ga nisu dovoljno razradili pre povratka, ali ni posle da se vidi koliko je u stvari svirep, mnogo , mnogo ludji u knjizi. Mada i u zadnjim epizodama on ima jaku ulogu, izasao je iz tri bitke kao pobednik, pa se ne moze reci samo da je neki ludak koji je teo Sersei da opali, tri bitke je dobio samo mladi Vuk u seriji i niko vise
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Zasti bi se Maloprstic vratio?
            Smoriste sa njim.
            Bio je maher, slazem se, al dolijao...prosto.
            Nadrlja NK ko zec, nece ovaj.

            Mnogi likovi su unisteni i kroz samu seriji (Tirion), u odnosu na knjigu posebno, ili jedva razradjeni. Meni posebno nije jasno menjanje nekih stvari, dogadjaja i ucesnika...recimo zena Roba Starka. Koja je tu poenta bila te promene? Besmisleno. I ima mnogo toga, jos je sada bez ikakvih konkretnijih smernica (napisanih knjiga)...lom nastao.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Filmsla adaptacija a posebno serija je uvek drugacija. Likovi se menjaju kao i ljudi, posebno tokom ratova i gubitka nsjmilijih. Promena Tiriona je ocekivana, svi su se promenili sem Johna LoL..

              Shvatite da u knjigama koje toliko puno citate, pisac ima mnogo vise prostora da improvizuje.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Pricas o necemu i pravdas nesto sto nisam napisala, niti napala.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • To sa Robovom zenom odradili da bi bilo vise suza kad ih sve Frej pobije Plus zesca glupost da vodi zenu kod Freja, kao da vec nije dovoljno zasro sve. To, naravno, nije neki problem, posto je nebitan lik skroz.

                    Medjutim, kad je rec o bitnim likovima, pogubili su se skroz, jednostavno im je pretesko postalo da povezu sve nakon sto su prosli knjige i evo sad se priblizili samom kraju. I sam Martin je rekao da je i njegova krivica sto nije zavrsio knjige ranije. Tezak je zadatak bez materijala zavrsiti ovakvu pricu, ali da ova dvojica prosto ne znaju kako da odrade sve ovo sami i da su zasrali - jesu. Sve je zbrzano, samim tim i puno nelogicnosti, puno rupa, unistavanje likova, itd... Rezultat je ocigledan. Nisu tek tako oni koji su sve ove godine pratili seriju razocarani. Ne moze tek tako da se kaze "preteruju, ko su oni da zameraju seriji" i slicno. Problem je ocigledan. Pisao sam vec, gorak je ukus jer se osecaju kao prevareni ili bolje reci - iznevereni, i krivo je mnogima sto su upropastili jednu od njihovih omiljenih serija.

                    Jos dve epizode, pa dugo cekanje na knjige i svaki dan molitva da matori pozivi i da ne zasere.
                    Last edited by Mr. Wolf; 11-05-19, 00:04.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Originally posted by Tarantula View Post
                      Nema dana moj rodjeni brate tvoja seka da ne misli na te
                      kad zaskripe stara kuca vrata ja pomislim evo moga brata
                      Last edited by E1_PG; 11-05-19, 00:14.

                      Comment


                      • Haha idi bre Ivane [emoji3]

                        Ma procitah nesto danas Rob Stark, i setila se te epizode sa njegovom zenom, naravno da je nebitan, kao i ta promena, ali zasto, sta su time dobili....i tako

                        Bice veselo tek, a ne obecava naravno, bez obzira sto se prica da su snimili 5 razlicitih verzija...bla bla.. hau jes no

                        Jel ste citali likove i procurele informacije? [emoji4]
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Kad sam vec dosao na dve epizode do kraja, iako sam u fazonu da me sad boli uvo kako ce da zavrse, bilo mi bez veze da citam. Ti?
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Gazdarice zavode red u kuci. Dobro, nadam se da ce neko biti budan
                            Originally posted by LosmiSK View Post
                            Lako je tebi kad se nisi izjasnila...ko je tvoj favorit.

                            Evo Powerslave, pesnik i filantrop i mrzitelj GoT-a ) ali taj ce biti budan u 3 kao i svaki put
                            Originally posted by LosmiSK View Post
                            Stranac i to Amerikanac, a sad znam sa kakvim izdajnikom imam posla ) a pa znam zato sto mi je brat

                            Last edited by kronostime; 11-05-19, 06:10.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Eeeee ja molio i kumio da mi ga vratite prije nego sto mu istekne odmor u Banovićima, a vidi kako mi lijepo za(h)valjuje

                              Comment


                              • Originally posted by Powerslave View Post
                                Eeeee ja molio i kumio da mi ga vratite prije nego sto mu istekne odmor u Banovićima, a vidi kako mi lijepo za(h)valjuje
                                Zalece se ko Dotraki sa zapaljenom sabljom u pomrcinu.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X