Announcement

Collapse
No announcement yet.

Winter is Coming (GoT)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Erik MK II View Post
    Ide prica procitao sam spojlere

    Got je sranje shvatio sam daj spojlere

    Sibnem link

    -Naglasi...

    Sta je sa dedukcijom?
    a inace ovde svi odgovaraju na pitanje, nikad niko ne dodje i ne ostavi nesto deseto
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Spojleri ahead!!! Pazite se slucajnog kliktanja.

      Edit. Evo resismo problem
      sigpic

      Comment


      • Nego, Erik, kakvo ti je misljenje o ovoj epizodi?
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • veoma je jednostavno, neko kaze daj spoilere, ti odgovoris: evo + link
          nema potrebe za ovim
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Pa sta znam meni se dopadne ep, onda dodjem ovde i procitam silne kritike pa se zapitam sta sam ja to gledao .

            Generalno, bez spojlera, mnogo zbrzano. Prosla sez dosta a ova jos duplo. Mislim da ce bas da zajebu seriju, da kada ti se sve slegne i kada te neko bude pitao za par godina da li da gledam GoT da ce odgovor biti pa gledaj do IV sez i stani .
            sigpic

            Comment


            • Meni se ne dopada činjenica da su WW došli i prošli samo kao usputna "nezgodacija".
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Erik MK II View Post
                Pa sta znam meni se dopadne ep, onda dodjem ovde i procitam silne kritike pa se zapitam sta sam ja to gledao .
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Erik MK II View Post

                  Generalno, bez spojlera, mnogo zbrzano. Prosla sez dosta a ova jos duplo. Mislim da ce bas da zajebu seriju, da kada ti se sve slegne i kada te neko bude pitao za par godina da li da gledam GoT da ce odgovor biti pa gledaj do IV sez i stani .
                  Ovo i ja mislim, da tek kad se sve slegne, ostace taj gorak ukus kako su sjebali odlicnu seriju. Pri drugom gledanju (ako ga bude) ce to jos biti ociglednije.
                  Last edited by Mr. Wolf; 07-05-19, 22:46.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Samo jedan covek nece razocarati - gospodin Miguel Sapochnik!
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Mislim da ce Watchers on the Wall ipak ostati najbolja GoT epizoda.
                      sigpic

                      Comment


                      • sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Erik MK II View Post
                          Mislim da ce Watchers on the Wall ipak ostati najbolja GoT epizoda.
                          Koliko je to mocna epizoda u svakom smislu.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                            Koliko je to mocna epizoda u svakom smislu.
                            Ono sto je meni fascinantno je sto to moze da se gleda kao jednocasovni akcioni film. Cela ep je samo na Zidu, nismo ni u jednom trenutku otisli bilo gde. A Nil Marsal je objasnio kako je to odradio. Meni bolje i od BoB i od Long Night, mada mi je Long Night, rezijski, prvih pola sata ili jace, fantasticno.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              E, a sada malo o Kalisi.

                              Nikada nisam bila Tim Deneris, ali mi je oduvek bila simpaticna kao Majka Zmajeva, pa i njena stalna teznja da dokaze koliko je bolja od svog oca pre svega i da nije luda. No, ova teznja da ce na kraju da je ipak naprave nekom ludacom bas mi bode mozak. Sve radnje idu ka tome uz naravno stalno pominjanje da su geni, jelte, ipak geni.

                              Da ne idem mnogo u proslost kako je rodjena, odrasla, u stalnom izgnanstvu i strahu od raznih ubica, sa bratom koji je zlostavljao, do prodaje divljacima (ok i najboljem frajeru), gubitka muza, bebe, otmice, do skorasnjih dogadjaja za kratko vreme gubitka dva zmaja, pola vojske, odane Misandrei i vernog i jednog koji je stvarno voleo, Dzore.

                              Ok, reci ce neko i ostali su imali ne mozda slicne, ali ipak teske sudbine, jbg takva su vremena, mracna, ali njena je bas zbog svega specificna.

                              I na sve te nedace, dolazi i cinjenica da ona ipak nije glavni pretendent na presto, sa cime je jako dugo zivela, vec ni manje ni vise covek koga voli, a na sve to jos joj je bratanac.

                              Da li da pominjem lose savetnike, ne mislim samo na Tiriona i Varisa, vec i kada Ratna veca zasedaju, sve sto je ona htela, neko bi palamudio drugacije. Tako je i sada htela da krene na Kraljevu Luku odmah, tada Sersei ne bi imala svakako vremena da onaj napaceni narod lazima natera da udju u grad i budi samo zastita ovoj kucki, bile bi ipak minimalne zrtve, ovako... ne, stani, cekaj, dok kolateralna steta ne dobje malo vece razmere da mozemo da kazemo da si ludaca.
                              Kako mozemo da te sredimo i skinemo drugacije ako se boris protiv robova, za mir u svetu, za prava obespravljenih, gde nema ubica, silovatelja i nesrecnih.

                              I zasto su svi saveti bili pogresni? Pa samo je dovoljno podsetiti se jedinog pravog koji je ikada dobila, od velike Olene..



                              A kada je dosla sa Esosa imala je sve da sprzi KL i sedne u onu gvozdjuriju, pa posle ako ce da spasava sever od nekrsta, tu je.

                              Ovako se zaljubila i sve podredila tome, a borba je sada u njoj velika. Sve sto je instiktivno htela da uradi, savetnici su je sputali na ovaj ili onaj nacin, a ona od straha da ne napravi pogresan izbor, da ne kazu da je luda, da ne bude kao njen otac, poslusla bi i tako sada dosla u vrlo tesku situaciju po sebe.

                              Onog trenutka kada je Dzon rekao sestrama, tu je mislim poceo kraj za nju.

                              Pa se ti posle zaljubi.

                              Kroz knjige provejava stalno taj neki krejzi mud kvin, ali sta reci za Sansu. Ona nije ovako prikazana, na kraju ona nema iskustva sa Remzijem tamo (podmetnuli su mu laznu Sansu), no na stranu sve, ova njena opsednuta netrpeljivost prema Deneris mi je totalno nejasna, jedino ako ipak, lukavica jedna, zeli onaj prokleti presto.
                              I zato...

                              SRECNO KHALEESI I DRACARYS!

                              Ovo od reci do reci, osim sto pripadam tom "Timu Deneris" vec par sezona Po meni prekretnica svega je onaj preglupi potez da se prelazi zid da se uhvati jedan walker da bi se na kraju izgubio zmaj a nisu dobili nista tim a kao da nisu znali sta ce da se desi i to jos Snow ide preko. Bukvalno ne znam koga da krivim, one scenariste ili Jona Snowa i Tiriona. Ako krivim ovu drugu dvojicu onda su oni najgluplji likovi u seriji, pogotovo Snow. Ja ne znam coveka koji je toliko glup bukvalno, dobar je on, posten, iskren i sve to ali jednostavno glup jer ne znam kako drugacije da nazovem to. Ne shvata kako stvari funkcionisu, ne donosi zakljucke, ne povezuje nego samo ajmo, cak i kad mu kazes on opet ne konta. Evo mozemo samo zadnje dve epizode da uzmemo, jedini je koji ima pravog iskustva u borbi protiv walkera i on je kralj severa dakle vodja, general kako god i kakvu on taktiku napravi kad su branili Winterfell, sta je ono? Ono se kosi sa svom mogucom logikom a nije da ne zna skim ima posla, borio se sa njima vise puta a cak je i sam rekao da ih ne smes napadati na otvorenom, a pogotov ne onako kako su hteli. Onda ova zadnja epizoda, zasto je on sad morao sestrama da kaze ko je, sta on dobija time? Znaci ne zeli presto, ok, obe mu bukvalno kazu ti si nam ko rodjeni brat, znaci ne mora ni da im kaze jer ne dobija njihovu naklonost da tako kazem, vec je ima. Umesto da stane i razmisli, da im kaze posle kad se sve zavrsi ako prezivi pa da se posle resi to, jer kao sto mu je Deneris lepo rekla dzabe sto ne zeli ljudi ce hteti a on kakav je prihvatice ko i titulu kralja severa. I onda posle svega toga on im kaze i to kako im kaze, fora zakunite se, pa sta je ovo vrtic? I to ni manje ni vise nego Sansi koja je otvoreno ne voli. Ne znam stvarno ali imam dve opcije ili da ne volim onu dvojicu koji pisu epizode ili njega, druge nema. Morao sam malo da rant-ujem sad ali me zanima bas da li neko ima slicno misljenje ili mozda mu stane u odbranu Jer po meni je on kriv za sve a pogotovo tu potencijalnu propast jer kako je njega upoznala tako je sve krenulo nizbrdo.

                              Comment


                              • Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
                                Ovo od reci do reci, osim sto pripadam tom "Timu Deneris" vec par sezona Po meni prekretnica svega je onaj preglupi potez da se prelazi zid da se uhvati jedan walker da bi se na kraju izgubio zmaj a nisu dobili nista tim a kao da nisu znali sta ce da se desi i to jos Snow ide preko. Bukvalno ne znam koga da krivim, one scenariste ili Jona Snowa i Tiriona. Ako krivim ovu drugu dvojicu onda su oni najgluplji likovi u seriji, pogotovo Snow. Ja ne znam coveka koji je toliko glup bukvalno, dobar je on, posten, iskren i sve to ali jednostavno glup jer ne znam kako drugacije da nazovem to. Ne shvata kako stvari funkcionisu, ne donosi zakljucke, ne povezuje nego samo ajmo, cak i kad mu kazes on opet ne konta. Evo mozemo samo zadnje dve epizode da uzmemo, jedini je koji ima pravog iskustva u borbi protiv walkera i on je kralj severa dakle vodja, general kako god i kakvu on taktiku napravi kad su branili Winterfell, sta je ono? Ono se kosi sa svom mogucom logikom a nije da ne zna skim ima posla, borio se sa njima vise puta a cak je i sam rekao da ih ne smes napadati na otvorenom, a pogotov ne onako kako su hteli. Onda ova zadnja epizoda, zasto je on sad morao sestrama da kaze ko je, sta on dobija time? Znaci ne zeli presto, ok, obe mu bukvalno kazu ti si nam ko rodjeni brat, znaci ne mora ni da im kaze jer ne dobija njihovu naklonost da tako kazem, vec je ima. Umesto da stane i razmisli, da im kaze posle kad se sve zavrsi ako prezivi pa da se posle resi to, jer kao sto mu je Deneris lepo rekla dzabe sto ne zeli ljudi ce hteti a on kakav je prihvatice ko i titulu kralja severa. I onda posle svega toga on im kaze i to kako im kaze, fora zakunite se, pa sta je ovo vrtic? I to ni manje ni vise nego Sansi koja je otvoreno ne voli. Ne znam stvarno ali imam dve opcije ili da ne volim onu dvojicu koji pisu epizode ili njega, druge nema. Morao sam malo da rant-ujem sad ali me zanima bas da li neko ima slicno misljenje ili mozda mu stane u odbranu Jer po meni je on kriv za sve a pogotovo tu potencijalnu propast jer kako je njega upoznala tako je sve krenulo nizbrdo.
                                Pa upravo si nazvao, dobar + posten + iskren = GLUP.

                                Cak ti ne trebaju ni zagrade

                                Comment

                                Working...
                                X