Announcement

Collapse
No announcement yet.

Winter is Coming (GoT)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by belgrade_owl View Post
    Mislis da sam otisao u science fiction?

    Pa dobro, mozemo da se nadamo
    pa pazi, posto je objasnjenje za onu jucerasnju "bitku" na moru bilo ovo



    ocekivati da Bren uradi nesto korisno jeste SF
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Al kako je ujahao u Zimrovel i tacno znao gde su (sinoc mi je licilo na neku krcmu, mada nikog nije bilo sem brace), sklopio novi dil uz male pretnje i odjahao u noc : ))
      Dobro to nije problem. Mogao je da se raspita gde su braca Lanisteri.
      Veci je problem ta pretnja i njihova reakcija na istu.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Olja pozeleni i Rhaegala.

        Preživljava Umire Vladar Westerosa
        Jon Snow X
        Bran Stark X
        Sansa Stark X
        Arya Stark X
        Daenerys Targaryen X
        Tyrion Lannister X
        Varys X
        Theon Greyjoy X
        Yara Greyjoy X
        Davos Seaworth X
        Jorrah Mormont X
        Grey Worm X
        Missandei X
        Tormund Giantsbane X
        Brienne of Tarth X
        Edd Tollett X
        Podrick Payne X
        Gendry X
        Berric Dondarrion X
        Sandor Clegane X
        Melissandre X
        Samwell Tarly X
        Gilly X
        Lyanna Mormont X
        Robin Arryn X
        Meera Reed X
        Zmaj Drogon X
        Zmaj Rhaegal X
        Jaqen H'ghar X
        Hot Pie X
        Cersei Lannister X
        Jaime Lannister X
        Euron Greyjoy X
        Bronn X
        Qyburn X
        Gregor Clegane X
        Night King X
        Niko od navedenih / /
        Last edited by Tarantula®; 07-05-19, 13:07.
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Procitao sam sta ce da se desi u 5 i 6 epizodi,do sad izvor nije nijednom pogrijesio.
          Jebem im mater.Necu to gledat sigurno.
          Kako su se profesionalno ispisali po svemu,umjetnost.
          Interesuje li koga da mu posaljem ko ce da pobjedi na kraj?

          Comment


          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
            Mene to ne cudi otkad mi je drug rekao da kad cita knjigu, kad se nesto bitno desi, prelista na kraj da vidi kako se sve resilo
            hahaha e jeste legenda. Ja se iznerviram svaki put kada pročitam na poleđini kako će se odvijati knjiga
            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
            До поновног сусрета, твој Швабо

            mala H2H 2018/19
            suicide
            2019
            velika H2H 2019/20

            Comment


            • E, a sada malo o Kalisi.

              Nikada nisam bila Tim Deneris, ali mi je oduvek bila simpaticna kao Majka Zmajeva, pa i njena stalna teznja da dokaze koliko je bolja od svog oca pre svega i da nije luda. No, ova teznja da ce na kraju da je ipak naprave nekom ludacom bas mi bode mozak. Sve radnje idu ka tome uz naravno stalno pominjanje da su geni, jelte, ipak geni.

              Da ne idem mnogo u proslost kako je rodjena, odrasla, u stalnom izgnanstvu i strahu od raznih ubica, sa bratom koji je zlostavljao, do prodaje divljacima (ok i najboljem frajeru), gubitka muza, bebe, otmice, do skorasnjih dogadjaja za kratko vreme gubitka dva zmaja, pola vojske, odane Misandrei i vernog i jednog koji je stvarno voleo, Dzore.

              Ok, reci ce neko i ostali su imali ne mozda slicne, ali ipak teske sudbine, jbg takva su vremena, mracna, ali njena je bas zbog svega specificna.

              I na sve te nedace, dolazi i cinjenica da ona ipak nije glavni pretendent na presto, sa cime je jako dugo zivela, vec ni manje ni vise covek koga voli, a na sve to jos joj je bratanac.

              Da li da pominjem lose savetnike, ne mislim samo na Tiriona i Varisa, vec i kada Ratna veca zasedaju, sve sto je ona htela, neko bi palamudio drugacije. Tako je i sada htela da krene na Kraljevu Luku odmah, tada Sersei ne bi imala svakako vremena da onaj napaceni narod lazima natera da udju u grad i budi samo zastita ovoj kucki, bile bi ipak minimalne zrtve, ovako... ne, stani, cekaj, dok kolateralna steta ne dobje malo vece razmere da mozemo da kazemo da si ludaca.
              Kako mozemo da te sredimo i skinemo drugacije ako se boris protiv robova, za mir u svetu, za prava obespravljenih, gde nema ubica, silovatelja i nesrecnih.

              I zasto su svi saveti bili pogresni? Pa samo je dovoljno podsetiti se jedinog pravog koji je ikada dobila, od velike Olene..



              A kada je dosla sa Esosa imala je sve da sprzi KL i sedne u onu gvozdjuriju, pa posle ako ce da spasava sever od nekrsta, tu je.

              Ovako se zaljubila i sve podredila tome, a borba je sada u njoj velika. Sve sto je instiktivno htela da uradi, savetnici su je sputali na ovaj ili onaj nacin, a ona od straha da ne napravi pogresan izbor, da ne kazu da je luda, da ne bude kao njen otac, poslusla bi i tako sada dosla u vrlo tesku situaciju po sebe.

              Onog trenutka kada je Dzon rekao sestrama, tu je mislim poceo kraj za nju.

              Pa se ti posle zaljubi.

              Kroz knjige provejava stalno taj neki krejzi mud kvin, ali sta reci za Sansu. Ona nije ovako prikazana, na kraju ona nema iskustva sa Remzijem tamo (podmetnuli su mu laznu Sansu), no na stranu sve, ova njena opsednuta netrpeljivost prema Deneris mi je totalno nejasna, jedino ako ipak, lukavica jedna, zeli onaj prokleti presto.
              I zato...

              SRECNO KHALEESI I DRACARYS!
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Tarantula View Post
                Olja pozeleni i Rhaegala.
                Eee daaa fala
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Nerealan View Post
                  hahaha e jeste legenda. Ja se iznerviram svaki put kada pročitam na poleđini kako će se odvijati knjiga
                  Hahahahah ja bio u fazonu, pa jebote sto uzimas knjige, izguglaj, imas prepricano sve, sta se cimas i kupujes knjige

                  Je l' si ti bese pitao da li ima smisla citati Martinove knjige? Citaj, bez obzira da li gledas seriju ili znas vec sta se desava u njoj. Citaj, jer je Martin stvorio sjajnu pricu i likove. I ima dosta stvari kojih u seriji nema.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Oljice bas si fino ovo napisala.
                    Slazem se potpuno.
                    Denaris je jedino zensko celjade u seriji da valja,ovo ostalo sve smece,na celu sa Teletabisom i njenom malom sestrom-nindzom.
                    Last edited by E1_PG; 07-05-19, 13:05.

                    Comment


                    • @Olja
                      Pa nije ona bas tako jadna kao sto pokusavas da predstavis.
                      Kad je saznala da Jon ima pravo na presto, nije se zbog ljubavi povukla, nego je terala njega da se povuce, dakle vlast joj je ispred svega i ta nit se provlaci kroz celu seriju.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        @Olja
                        Pa nije ona bas tako jadna kao sto pokusavas da predstavis.
                        Kad je saznala da Jon ima pravo na presto, nije se zbog ljubavi povukla, nego je terala njega da se povuce, dakle vlast joj je ispred svega i ta nit se provlaci kroz celu seriju.
                        Dobili bi kurac oni na sjever da im nije ona dosla sa vojskom i zmajevima i spasavala guzicu sneguljici i ostaloj gamadi koja joj sad zabada noz u ledja.
                        Denaris je najljepsa isto i sve naj naj.
                        Last edited by E1_PG; 07-05-19, 13:10.

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan_PG View Post
                          Dobili bi kurac oni na sjever da im nije ona dosla sa vojskom i zmajevima i spasavala guzicu sneguljici i ostaloj gamadi koja joj sad zabada noz u ledja.
                          Denaris je najljepsa isto i sve naj naj.
                          Ne moras da budes vulgaran...

                          A drugo, nikad ne bi on dosla da Jon nije nju priznao za kraljicu, dakle ponovo vlast i moc stavlja na prvo mesto.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            @Olja
                            Pa nije ona bas tako jadna kao sto pokusavas da predstavis.
                            Kad je saznala da Jon ima pravo na presto, nije se zbog ljubavi povukla, nego je terala njega da se povuce, dakle vlast joj je ispred svega i ta nit se provlaci kroz celu seriju.
                            Gde sam ja rekla da je ona jadna???

                            Cek bre, pa mislim odrasla je prvo da je brat prestolonaslednik, a posle njegove smrti da je ona ta jedna jedina, koja ima prva na presto, ne brise se to tek tako preko noci. Bukvalno je ni iz cega stvorila imperiju, koja je sada i vise nego desetkovana zbog Dzona.

                            Nemojte bas toliko sada da karikirate, pa on je taj koji SVE vreme vice necu ja presto, ne treba mi, ne zelim, a sta mu je ona rekla...nebitno je sta ti hoces ili neces, drugi te zele.

                            I sve sto je rekla tako je.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Ne moras da budes vulgaran...

                              A drugo, nikad ne bi on dosla da Jon nije nju priznao za kraljicu, dakle ponovo vlast i moc stavlja na prvo mesto.
                              Takva zena i zasluzuje samo najbolje.
                              Koliku harizmu ima,kakvu je vojsku okupila,majka zmajeva.
                              I sve je to zrtvovala zbog nezahvalnih gadova.
                              I sad treba da preda prijesto nekom,pored svega sto je prosla.
                              Kako ste tako bezosjecajni.
                              Nije ni cudo sto nam je drustvo ovakvo kakvo jeste pored toliko ljudi bez osjecaja za pravdu.
                              Eno Losmi navija za ultimativno zlo Sersei samo zbog toga sto ga pale opasne zene sa kratkom kosom.Ludilo.
                              Last edited by E1_PG; 07-05-19, 13:24.

                              Comment


                              • Bas su vestacki doveli Deneris u stanje ludila. Prsli su skroz, jednostavno ne znaju kako smisleno da zavrse sve ovo.

                                Uzivajte koliko mozete u sledece dve epizode, spustite ocekivanja na minimum i nadajte se da ce Martin zavrsiti ovo. A ako bude sjebao, da nece sjebati mnogo.
                                Last edited by Mr. Wolf; 07-05-19, 13:31.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X