Announcement

Collapse
No announcement yet.

Winter is Coming (GoT)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Naravno da je bio deo taktike, po meni veoma pogresne, a pisali smo dosta o tome. Jer bez obzira na vestine i stil borbe Dotraka, onaj juris je bio ravan samoubustvu. Sumnjam sa su nekada jurisali po noci na neprijatelja, koji je jos onoliko mnogobrojan. No, pretpostavljam da na Zmajkamenu ima jos i Dotraka i Neokaljanih, inace su obralu bostan ovako desetkovani sa onom g-djom i njenim "slonovima".
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by z0La View Post
      Mislim da ljudima koji prave seriju nije bilo bitno što to nema poentu, već da ispadne odličan vizuelni efekat. Što su uspeli svakako.
      Upravo ovo. Nije deo taktike, vec fin nacin da se rese gomile konjanika, a da pritom to vizuelno lepo izgleda.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Konji i CGI konja su skupi

        Mislite li da ce se pojaviti Dario sa juga sa jos vojske iz Meereena?

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Naravno da je bio deo taktike, po meni veoma pogresne, a pisali smo dosta o tome. Jer bez obzira na vestine i stil borbe Dotraka, onaj juris je bio ravan samoubustvu. Sumnjam sa su nekada jurisali po noci na neprijatelja, koji je jos onoliko mnogobrojan. No, pretpostavljam da na Zmajkamenu ima jos i Dotraka i Neokaljanih, inace su obralu bostan ovako desetkovani sa onom g-djom i njenim "slonovima".

          Nisam smeo da ulazim ovde dok ne pogledam epizodu.

          Mislim da su vizuelne efekte mogli da postignu i na drugi način....koji ne uključuje glupu besmislenu smrt cele konjice. Još gore mi što su svi izginuli, a vratio se Dzora, nepovređen.

          Još veća komedija kako mala Mormont ubija dzina. Dzin koji ide i ruši sve pred sobom, hvata nju u ruku i kao usporeni snimak pokušava da je pojede? A pre toga je šutnuo i letela je nekih 15 metara. Mislim, lepo što su joj dali da ubije nekoga, ali moglo je to malo realnije.

          Ima mnogo nekih rupa o kojima ne razmišljaš dok ide sva akcija. Nego tek kad slegneš malo utiske.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by zdravkelja View Post
            Konji i CGI konja su skupi

            Mislite li da ce se pojaviti Dario sa juga sa jos vojske iz Meereena?

            Jedva Duha na minut uvalise (i to da trci sa Dotracima ) u epizodu. Nema se para

            Sasvim moguce.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Epizoda 3 ukratko....

              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                Jedva Duha na minut uvalise (i to da trci sa Dotracima ) u epizodu. Nema se para
                Daaaa, i ovo.

                Gledam jezovuka i pomislih da je Dzora nabavio sebi jedan komad.

                Mogli su da ga ostave na zidu i da daju 2-3 scene kako ubija malo hodača. Ili eventualno ono kad se Dzon skriva od zmaja, da on izleti i spase Dzona. Tako nešto. A ne ovako besmisleno pokazivanje.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Ili da ga stave dole u kriptu sa Sansom i ostalima. Bukvalno bilo sta drugo su mogli, ali su izabrali najgluplji moguci nacin - sa jebenom konjicom

                  EDIT:

                  The Dothraki should have gave Samwell a horse the Dothraki would have survived.
                  Last edited by Mr. Wolf; 04-05-19, 14:54.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Zola -.- morao si da citas sve unazad, nedovoljan 2 [emoji3]...vidis da smo bili vise nego hiperproduktivni [emoji16] [emoji3]

                    Ma ubistvo dzina meni je ok, Gospa Moromont je bila zanimljiva dzinu, ne vidja bas svaki dan dan tako odvazne gospodjice [emoji5] i hteo je da je smrska, pa se zajebo malo, soprostenjem.

                    Nego sta bi sa ujkom Edmurom Tulijem? Njega Arja nije oslobodila kada je priklala matorog jarca Freja?
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                      Ili da ga stave dole u kriptu sa Sansom i ostalima. Bukvalno bilo sta drugo su mogli, ali su izabrali najgluplji moguci nacin - sa jebenom konjicom
                      Bolje da su ubacili jednu scenu sa jezovukom od 10 sekundi, nego što sam 5 puta gledao Brajanu kako je pregaze hodači, a ne mogu joj ništa.

                      Ili kad je Deneris ostala onoliko dugo na zemlji sa zmajom. Zamisi toliko hodača, a ona ne uzleće sa zmajom, nego se vrti u krug. I onda tek u panici zmaj uzleće posle neka dobra 2 minuta.

                      Ne znam, baš loše odrađene neke scene.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Zola -.- morao si da citas sve unazad, nedovoljan 2...vidis da smo bili vise nego hiperproduktivni [emoji16] [emoji3]

                        Ma ubistvo dzina meni je ok, Gospa Moromont je bila zanimljiva dzinu, ne vidja bas svaki dan dan tako odvazne gospodjice [emoji5] i hteo je da je smrska, pa se zajebo malo, soprostenjem.

                        Nego sta bi sa ujkom Edmurom Tulijem? Njega Arja nije oslobodila kada je priklala matorog jarca Freja?
                        Gde njega iskopa, ja i zaboravio da postoji lik.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Zola -.- morao si da citas sve unazad, nedovoljan 2 [emoji3]...vidis da smo bili vise nego hiperproduktivni [emoji16] [emoji3]

                          Ma ubistvo dzina meni je ok, Gospa Moromont je bila zanimljiva dzinu, ne vidja bas svaki dan dan tako odvazne gospodjice [emoji5] i hteo je da je smrska, pa se zajebo malo, soprostenjem.

                          Nego sta bi sa ujkom Edmurom Tulijem? Njega Arja nije oslobodila kada je priklala matorog jarca Freja?
                          A stvarno sam hteo da čitam, ali vraćam strane unazad i vraćam...i kad sam video da ima više od 10, odustao sam.

                          Nisu smeli više likova da ubacuju. Ionako ne znaju šta će sa većinom.

                          U suštini, poginuli smo nebitni likovi ili manje bitni. A na pola epizode delovalo da neće niko preživeti.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Cuj na pola epizode, oprostio se ceo svet od bar polovine junaka jos odmah posle druge ep.
                            Al nas nasankali -.-
                            Ma svi ce da prezive i Sersei ce da postane dobra teta, ako je jos uvek trudna valjda se opameti do kraja da sacuva to dete da dozivi starost.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Trebali su Duha staviti kao glavnog glumca..malo da se prica i o njemu...bar jedno 10m po epizodi za jezovuka itd..
                              Sad se setih kod Soprano..kad k9nobar trazi veci bsksis pa popije metak...

                              Morate ziveti sa tim da scenaristi nemaju viziju kao vi ovde..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Prestani da nam zvocas jbt [emoji3] Ooo boze svasta
                                Ljudi pisu sta hoce, njima na volju.
                                Neki hejtuju, neki su zadovoljni, za svakog ponesto.


                                A sta ti mislis Losmi, kako ce da se zavrsi sve ovo?
                                Mada i ja svasta pitam[emoji3][emoji3]

                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X