Announcement

Collapse
No announcement yet.

Winter is Coming (GoT)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni smesno kad Losmi pocne da mi objasnjava neke stvari ko da sam retardirana [emoji3]

    Koliko god da je neki hejt prema necemu uvek ga iza coska doceka bar isti toliki hajp, pogotovu kod ovoliko popularnih stvari, tj onih koje izazivaju masovnu paznju i ludilo, tako da je koliko vidim veliki broj onih koji su odusevljeni epizodom
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Nakon ove bitke, koja vam najbolja u GoT serijalu?

      Meni i dalje Dzon vs Remzi.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Nemoj bezati od odgovornosti Olja.

          Bitke su sve dobre, mada nije na njima bazirana serija, ali kad bih birao...crnobujica, velika mudrost i hrabrost Tiriona, kralj je bio najjaci..Dzofri kad ga Sersei kao zvala da bi izbego smrt...pa pita: zar je toliko bitno kad me trazi, evo me Sersei na pragu trovanja, dolazi Tajo i spasava...itd
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Niske standarde imate ako stvarno uzivate u nacinu kako se sve ovo zavrsava, zato i dobijamo ovakve mediokritete i ovo kazem sa vrlo objektivne tacke gledista. D&D su morali nekako da smandrljaju, a one nebulozne nagrade koje serija jos od 5. sezone dobija bukvalno nizasta osim zbog hajpa su ih samo ohrabrile da tako nastave, pa smo dobili sto smo dobili.

            Spoiler
            Moram da kazem da bih malo lakse podneo sve samo da je Arya skocila sa nekog drveta, a ne protrcala protiv mase undeada i White Walkera. Bar su fino nasli svrhu Berricovih uskrsnuca da bi spasio Aryu kad dodje trenutak za to.


            Slazem se sa onim Wolfovim postom od gore, mehcina je ovo teska ispala.
            Last edited by s_hyperion; 29-04-19, 21:58.

            Comment


            • A sto se tice pretresanja ...[emoji3]

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Meni je pocetak ove epizode bio genijalan, napetost plus kad oni Dotraki svi zaginu, samo se pogase, a ovima tacno nije dobro
                Ali ukupno, Battle of bastards je ipak bolja
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Možda bude i dobra bitka sa Sersei, jer je isti producent za te dve epizode.

                  Ukusi su različiti, o tome se može raspravljati dugo dugo. Da je Martin prvo napisao knjige, verovatno bi sve bilo drugačije.

                  I mislim da se ovo do sada nije poklopilo ni sa jednom teorijom koje su se vukle po netu.
                  Сутра брзо долази - треба човек постати
                  Нестали су кодекси, остали су комплекси
                  Победе су порази, а исходи су потресни!

                  Comment


                  • Jedan leak sa reddita od pre nekoliko meseci se pokazao tacan.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Spoiler
                      Da je bilo koji drugi lik onako ubiVen bio bih uvjeren da su scenaristi ili produkcija u svađi sa glumcem i na taj nacin ga zele odstraniti iz serije. Ovako sam bio wtf?! Ali opet su nas uspjeli iznenaditi.
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • Originally posted by Marco View Post
                        I mislim da se ovo do sada nije poklopilo ni sa jednom teorijom koje su se vukle po netu.
                        Zato sto dobar deo tih teorija vuce inspiraciju iz knjiga. Nisam siguran da u knjigama uopste biti borbe sa WW, postoji dobra sansa da ce sve to da bude drugacije reseno.

                        Sto se tice serije, mislim da idu na to:

                        Spoiler
                        Da se u jednoj, jednoj i po epizodi razracunaju sa Cersei, a ostatak na sukob izmedju Jona i Daenerys.

                        Vec znam da se posle avega ovoga mojoj tabeli ne smesi svetla buducnost

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Meni je pocetak ove epizode bio genijalan, napetost plus kad oni Dotraki svi zaginu, samo se pogase, a ovima tacno nije dobro [emoji3]
                          Ali ukupno, Battle of bastards je ipak bolja
                          Da, to sam i ja jutros rekla..

                          A dobro je pocela, tenzija, strah, neizvesnost, kad se pogasise macevi-srpovi Dotraka tamo na horizontu....brrrrr
                          Bren je znao ko je Azor Ahai, sad sto mi nismo...

                          Meni je ono sunjanje Ajre po tamnim vilajetima Vinterfelda bilo bas napeto i tu sam se strecnula da ce nesto da joj se dogodi. No verno Pseto ne izdaje.

                          A to cepidlacenje odakle je skocila Arja, pa zar ste zaboravili kakvu je obuku prosla kod Dzakena i sta je sve uradila i mogla...pa niko se nije bunio ranije.

                          Jao zdravkelja, sto bre mediokriteti? Pa da se ne lazemo, niti je pisano delo za Nobelovu nagradu, niti serija za Oskara (u pravom vrednosnom smislu), a kada traje ovako dugo, gde scenaristi moraju da osmisljavaju pricu jos usput, a da se ne pogube mnogo, svasta je moguce.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • I meni je suludo sto se svi bune kako je Arja mogla tako da se prisunja, kao da je to Arja iz prve sezone, a ne ona koja je prosla silne obuke.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              I meni je suludo sto se svi bune kako je Arja mogla tako da se prisunja, kao da je to Arja iz prve sezone, a ne ona koja je prosla silne obuke.
                              Odsluzio je i Vulin vojsku - pa opet nije materijal za specijanu brigadu.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                I meni je suludo sto se svi bune kako je Arja mogla tako da se prisunja, kao da je to Arja iz prve sezone, a ne ona koja je prosla silne obuke.
                                A to je ista ona Arja koju su umalo ubili 30 minuta ranije, kada se sunjala medju 20, 30 njih i koja je umalo najebala zato su culi kako joj kaplje krv.
                                A nakon toga imamo scenu gde je ona prosla neopazeno medju pet hiljada a onda iz skoka ubije negativca kome ni zmaj ne moze nista.
                                Zivo me zanima objasnjenje. Kontam da su neke madjije ili Bran madafaka ali opet je previse.

                                Takodje smrt Theona je potpuno besmislena I komicna.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X