Announcement

Collapse
No announcement yet.

Winter is Coming (GoT)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Spoiler
      Odgledala sam jos jednom natenane. Mnogooo se bolje vidi po noci [emoji4]

      Sto je Kalisi ljutito otrgla ruku iz Dzonove na njegovo: NK dolazi...ona: Mrtvi su vec stigli

      Gospa od Mormonta, ajd sto ubila dzina, nego kako komanduje

      Sada, suma sumarum, jedini problem kojii imam sa ovom epizodom jeste sto niko od glavnih nije nastrado, sve drugo moze da prodje, bas sve.

      NK je bio premocan i nadmocan i da ga ne ucmekase svi bi izginuli ko zecevi, jedino da je odustao od Vinterfela i promenio plan, ali pre svega zbog Brena ne bi.

      I nije bas da Dzon nista nije uradio borio se protiv Viseriona i ranio ga Regal, pa zatim jurio NK, al mu izmace djubre

      Sem gresni lezi, oni padaju preko njega a on ih bode, nemojte niste pravedni ni prema njemu

      Muzika, tacnije klavir i cela koji sviraju u takoreci zadnjm odlucnim momentima i izdisajima mi je bas

      Arja je ipak najspretnija, dzabe junaci i oruzja, kad je ona jedina okretna, necujna, lagana i borac mogla da stigne do one nekrsti [emoji41]

      E sad da se okrenemo prvo i vise nego desetkovanoj severnjacko-zmajevskoj vojsci i ratu sa Sersei, a mogli bi i nekim ljubavnim pricama, problemima i kombinacijama
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Ne vredi, preglupa epizoda. Sva sreca da rezija i muzika vade stvar, pa se lakse svari sve ovo. Dobro je sto bar tu nisu omanuli, jer je scenario smece.
          Last edited by Mr. Wolf; 29-04-19, 20:54.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Preostar si. Ima mana al bas toliko smece nije.
            Ajde Bojana vise -.-
            Jao i Erik, on tek kasnije gleda... smucili mi se ovi spojleri
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Previse gluposti za nesto od cega se mnogo vise ocekivalo.

              Aj bar da ne zaseru sad protiv Sersei.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • GoT je klasično nametanje ukusa. Gledao sam i ja, i ok je do jedne odredjene tačke - kada gledaš, gledaš i shvataš da je serija postala sranje.

                Popularnost serije i toliki uticaj je progutao seriju.

                Bila bi mnogo bolja da je odradjena cela pa tek onda naprasno postala popularna, jer je baš kompleksna i lako se zaptljati i još lakše usrati.

                Ovako ostaje žal možda za potencijalom koji je imala a do kog nije stigla.(nije ga ispunila)

                Comment


                • Spoiler
                  Ljudi ce se zaliti kako god se zavrsila serija,mislim knjige su naravno bolje i verujem da ce ovo GRRM bolje zavrsiti(ako pozivi )),ali ova epizoda je bila prebrutalna,pogotovo ona scene sa Duhom i Dzorom kada napadaju mrtve i borba zmajeva,mislio sam da su sva tri zmaja gotova,Drogona napali kao termiti.
                  Neke ono zamerki-ono sunjanje Arje po hodnicima bilo predugacko,takodje nismo videli nijednog od WW generala u borbi,samo su kulirali sa strane.I trebala je Arja umreti,ovako ispade najvazniji lik koji je umro Dzora,mogao je NK probosti macem kada je skocilu na njega i da ga tek onda ubode.
                  sigpic

                  Comment


                  • evo me

                    Spoiler
                    Meni je ok epizoda, jeste malo glupo sto je samo par sporednih likova stradalo, ali mi je sve ostalo bilo bas ok.
                    A nije mi jasno zasto vam smeta kako je ubijen NK?
                    On je ocigledno najzajebaniji i najbolji borac koji postoji, bilo bi mi jos gluplje da ga je Jon pobedio u nekom okrsaju. Ovako mu se Arja prisunjala, ostali nezivi je nisu ni primetili osim NK, koji se okrenuo i zgrabio je, ali je ona ipak uspela da ga ubije. Po meni, neki najbolji moguci scenario, jer za sve ostalo bi tek komentar bio: ma jeste, kako tako
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Spoiler
                      Sad sam se setio. Arji kaplje krv sa cela, jebeni walkeri to cuju, jebenu krv kako kaplje, a NK, najzajebaniji negativac, strah i trepet, ne cuje nista, bas nista, niti oseti Arjino prisustvo i na foru ga onako ubije.
                      Recimo, mnogo bolji scenario bi bio eto da je taj nesretnik Dzon usao u borbu sa njim i da se Arja onda prisunjala ili slicno nesto i ubila ga. Bilo koji scenario bi bio bolji od ovog sto su uradili. Jos se ona odjednom pojavljuje, nema bar jedne scene da mi budemo svesni da je ona tu negde, nista. Prica sa Melisandrom "bla bla bla not today" - sledeca scena sa Arjom -> Ezio Auditore da Firenze.


                      Rotten Tomatoes mozda najrealniji sa 78% za ovu epizodu.
                      Last edited by Mr. Wolf; 29-04-19, 21:16.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Spoiler
                        pa dobro, provalio si da je negde otrcala kad je pricala sa Melisandrom
                        sigurno nije otisla na jug ili u kriptu
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Ove spojlere treba ukinuti realno.. bar kod ovog

                          Drugi put odgledana epizoda i moram reci jako dobro, prvi put sam malo bio pod uticajem ali sad polako..ono dobro bas...Jedino malo kod tih bitki i bitnih likova, par scena oni sami napadaju ih njih 4-5 i oni ostaju,, lagano na nogama...Crvena Vestica i ta prica, vrhunska, ko je skapirao sve....bitka bila velika...

                          Vidim svi nesto kao nije dobra, nije knjiga.trle mrle...a ovi pokidali kako su odigrali i naparavili epizodu..borba zmaejva, ubili NK, bitke, Dotraci, Neokaljani kako Crv sve zrtvuje...itd itd..i onda random likovi dolaze i govore kako je to lose....i kako bi oni i Martin uradili bolje...kao da nisu pitali Martina nista itd...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Spoiler
                            Arja-Azor Ahai
                            Berik Dondarion-Nissa Nissa
                            sigpic

                            Comment


                            • Spoiler
                              Pa da, provaljuje se iz samog razgovora da ide na NK-a, kao sto sam napisao nakon gledanja, ja sam znao da ce Arja da ga ubije, i to je skroz okej, samo je mnogo glup nacin na koji se to dogodilo.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                                Spoiler
                                Pa da, provaljuje se iz samog razgovora da ide na NK-a, kao sto sam napisao nakon gledanja, ja sam znao da ce Arja da ga ubije, i to je skroz okej, samo je mnogo glup nacin na koji se to dogodilo.
                                A kako je trebala po tebi, da se zaletii skace po glavama mrtvih da dodje do njega, on da krene da je ubije kopljem a ona skoci salto unapred stane mu iza ledja i probodega npr hehe...kako ga je mogla ubiti sem na faktor iznenadjenja...itd...stvarno se preteruje ...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X