Announcement

Collapse
No announcement yet.

Winter is Coming (GoT)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ricma View Post
    Spoiler
    Sansa je korak blize stradanju, taj scenario mi se svidja. Stradace sebicne osobe pre svega, tu trenutno odskacu Deneris i Sansa. Sersei se podrazumeva.
    Spoiler
    Ma sta naprica -.-
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      kad ce vise 20h, poludecu od vasih spoilera
      Sto u 8, pa vrati
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Vezano za znak o kom ste pisali:
        Spoiler
        ... to je znak Dece Sume. Tako izgleda ono ritualno mesto gde su Deca napravila - stvorila - kreirala Night King-a Kada se to mesto posmatra iz pticije perspektive vidi se u tom obliku. Kralj salje poruku.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Ma imam sve, mogu da premotam, ali ne mogu sad da gledam

          Sent from my MI 6 using Tapatalk
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Spoiler
            Sersei je uradila ono sto je morala, zato je i volim..mada jeste ono govance dobilo sto ne zasluzuje ali dobro, zivot ide dalje... Bice zanimljiva prica oko golupcica i sta ce se desavati, deluje da ova ima krvi ludog kralja i da nas ocekuje dosta toga sto nismo ocekivali... bice ovde svasta ali ova HBO govna sem sto su odmah naruzili Sersei trajali su jbnih 50 minuta a receno je da ce biti 1:20 svaka epizoda Stvarno se nadam da ce Sersei pobediti ako nista bar ovu Deneris Ludu a sta ce dalje biti videcemo....Moram reci da su trebali uraditi dosta duzu epizodu ovu uvodnu cekali smo JBNE 2 GODINE!!!!!! Svakako otvaraju se karte Sersei polako ali sigurno ako se golupcici pobiju ima tu sanse...ali mislim da nas ceka nesto neocekivano ali videcemo sta ...
            Spoiler
            Sto su odmah naruzili Sersei
            Sprdas se, a emocije te ophrvale i ne mozes racionalno da razmisljas
            Golupci se naravno nece poubijati, ne glupiraj se -.-
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Vezano za znak o kom ste pisali:
              Spoiler
              ... to je znak Dece Sume. Tako izgleda ono ritualno mesto gde su Deca napravila - stvorila - kreirala Night King-a Kada se to mesto posmatra iz pticije perspektive vidi se u tom obliku. Kralj salje poruku.
              Spoiler
              Da, da, sve jasno, a jbg nocas sam gledala, cak i vidim one ruke ko zraci Sunca i nista, ne kapiram.
              Pogledacu veceras natenane, bilo je jos nekih detalja, mada smo pretresli manje-vise dosta
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Spoiler
                EJ ALI 50 MINUTA, JAO HBO....IMA DA VAS IZBACIM CIM SE ZAVRSI OVA SEZONA!!! i ne pocne Lord Of The Rings
                Spoiler
                Ne deri se, Milose.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Spoiler
                  nece ovde biti lepog kraja


                  Spoiler
                  za vas dakako
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • GoT

                    Spoiler
                    Sem što me pucala nostalgija i nisam nešto oduševljen prvom epizodom.

                    Mada gotovo svaka prva u sezoni je bila mlaka voda.....

                    I nervira me što od Sanse sada prave neku najmudriju na planeti, nije to bilo baš tako do ove poslednje sezone......


                    Spoiler
                    Sem je moj brat najrođeniji.....za njega navijam.

                    Comment


                    • Ova prva je u sustini setup epizoda, pa se i ne isplati (nije zanimljivo) raditi nekakvu dublju analizu.
                      Od druge mozda...
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                        Čista mizoginija
                        Ma nemam generalno nista protiv Deneris, ali ne vidim kako ce da prezivi.

                        Uglavnom svako ko je samouveren i ne vidi dalje od svog ega strada, nepisano pravilo vecine serija. Poruka koja se stalno salje.

                        Spoiler
                        Moje predvidjanje je da ce Deneris da strada kroz dve nedelje.

                        Scena sa zmajevima iako nekima deluje besmisleno, moze bas to da sugerise. Zamisli koknu Deneris, a Dzon nijednom nije jahao zmaja.

                        Comment


                        • Spoiler




                          Spoiler


                          Comment


                          • Spoiler
                            Epizoda go kurac.

                            Vladar Westerosa na kraju Littlefinger.

                            Lijep pozdrav
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by Ricma View Post
                              Ma nemam generalno nista protiv Deneris, ali ne vidim kako ce da prezivi.

                              Uglavnom svako ko je samouveren i ne vidi dalje od svog ega strada, nepisano pravilo vecine serija. Poruka koja se stalno salje.

                              Spoiler
                              Moje predvidjanje je da ce Deneris da strada kroz dve nedelje.

                              Scena sa zmajevima iako nekima deluje besmisleno, moze bas to da sugerise. Zamisli koknu Deneris, a Dzon nijednom nije jahao zmaja.
                              Nisam mislio da od tebe potiče mizoginija.
                              Nego mi je to prva pomisao ukoliko bi se tvoj scenario pokazao tačnim,
                              kako bi taj ishod nazvali "liberalni mediji" i dozlaboga dosadni likovi koji furaju političku korektnost do obesmišljavanja iste, u SAD.

                              Originally posted by Sandugp View Post
                              Ova prva je u sustini setup epizoda, pa se i ne isplati (nije zanimljivo) raditi nekakvu dublju analizu.
                              Od druge mozda...
                              Ima samo 6 epizoda, tako da su protraćili ovu prvu epizodu u praznom hodu.
                              Mnogo zamislili da pokažu, na kraju je to ispao jedan dajdžest od 45 minuta, koliko možda traje epizoda
                              kada se oduzmu opening/closing credits.
                              Od mene ipak ogromnih 7/10 za ovu epizodu.
                              Last edited by Jaqen Hghar; 15-04-19, 19:14.

                              Comment


                              • Opening scene dosta toga govori. On mi je bas bio zanimljiv. U sustini tu se prikazuju lokacije gde ce se radnja odvijati.... Videli smo Zid, uporiste Ambera, Zimovrel i Kraljevu Luku....
                                Moguce da ce biti jos nekih lokacija.
                                One scene kada Lav Jezovuk i Zmaj vise nisu u fajtu, nego se fajtaju sa WWima.... Ima tu nekih zanimljivih slicica koje nisam stigao da "snimim" kako valja... Odlgedacu opet.... One mogu da kazu dosta toga.
                                Strikland Hari je fizicki odlican, gluma - ne mogu da budem siguran jer je imao premalo scena.
                                Ovo ostalo su sve dobro poznati "stari" likovi.
                                Od prve epizode se nije moglo vise ni ocekivati.... Jer jbg mora neki setup da se napravi. Ne koze tek tako da grune. Opet ima nekih zanimljivih momenata i u svom tom smoru.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X