Announcement

Collapse
No announcement yet.

Winter is Coming (GoT)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Kad smo vec kod GoT ovo je jedna od underrated scena.
    sigpic

    Comment


    • Svako ko se izivljava samo na slabijima od sebe je pizda, valjda je to toliko jasno. A nesto ne znam da se negde borio i sibao, za razliku od oca mu
      Secam se kada je Rob Stark poslao ljude na njega da bi prekinuo zlocine koje je pravio sa svojim ljudima (sad ne secam se gde tacno, u blizini Uzasnika) da se izvukao tako sto je zamenio odecu sa nekim drugom, pa onog ubili misleci da je Remzi, a ovog odveli u Vinterfel, posle dosao Tion osvojio ga i ostalo je istorija mucenja nesretnig Grejdzoja.
      U svakom slucaju normalan i nije mogao da bude kad mu je i otac okrutni idiot takodje, mislim kuca koja dere ljude, budibog..
      A o seksualnim afinitetima i mucenju jadnih zena, ne vidim razliku sa Dzofrijem. Osim kuckarke, ali tu su se njih dvoje nasli.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Gde si ti videla da se neko izivljava nad jacima? I molim te da ne provociras vise, sta ti je sad kuckarka ucinila?
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Ramsay je meni pomalo bezveze, napravili su od njega skoro omnipotentnog lika u seriji, nepobediv, 5 koraka ispred svih, meh...

          Comment


          • Deluje mi da ce osma sezona da bude u slicnom stilu kao poslednja sezona Boardwalk Empire. Moci ce da se povuce dosta paralela, samo je jedna stvar fantazija, a druga istorijska polufikcija. Zajednicko je sto je HBO producirao obe serije.

            No one goes quietly

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Svako ko se izivljava samo na slabijima od sebe je pizda, valjda je to toliko jasno. A nesto ne znam da se negde borio i sibao, za razliku od oca mu
              Secam se kada je Rob Stark poslao ljude na njega da bi prekinuo zlocine koje je pravio sa svojim ljudima (sad ne secam se gde tacno, u blizini Uzasnika) da se izvukao tako sto je zamenio odecu sa nekim drugom, pa onog ubili misleci da je Remzi, a ovog odveli u Vinterfel, posle dosao Tion osvojio ga i ostalo je istorija mucenja nesretnig Grejdzoja.
              U svakom slucaju normalan i nije mogao da bude kad mu je i otac okrutni idiot takodje, mislim kuca koja dere ljude, budibog..
              A o seksualnim afinitetima i mucenju jadnih zena, ne vidim razliku sa Dzofrijem. Osim kuckarke, ali tu su se njih dvoje nasli.
              Svako ko se izivljava nad slabijima od sebe je siledzija. Remzi to svakako jeste. Ali nije pizda. U seriji ne pogotovo.
              Pozda je vec nesto drugo. Pizda je Dzofri ... Jak na recima "ja cu ovo, ja cu ono, ja cu pobiti protivnike, na bojnom polju cu ih rastaviti sa zemljom" i slicno, a na delima nikakav. Kada dodje do neke bitke ili konfliktne situacije pokaze se kakav je mucenik.
              Remzi ipak dela ... Mudro, lukavo, prljavo, bezobrazno... Ne bira sredstva.
              Znaci pogan je lik, bezobrazan, necastan, lud, sadista, manijak, ali takodje i lukav, pametan, promucuran, sposoban....
              Velika razlika u odnosu na oni malu pizdu koja se zadavila pitom.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Ramsey Bolton je u knjigama dosta bolje predstavljen i steta je sto u seriji taj lik nije dobio malo vise prostora. Mada je svakako glumac koji je igrao Ramseya to odradio vrhunski Strasna faca

                Jos jedan lik koji je u knjigama pravi badass, a koji nije dobio dostojnu kolicinu screen timea je Brynden Tully aka The Blackfish... pa kakav je to brat Jos jedna zamerka seriji je sto su kompletno iskljucili Belwasa koji je vrhunski mamojeb I zamjerka sto Oberyn Martell nije prikazao vise... plus to je glumac koji je igral takvog vrhunskog like toliko antipatican i arogantan da bi volio da ga onako prijateljski zadavim

                Comment


                • Ima raznih pizdi Sandu, doviljno si veliki da si to vec valjda naucio i video oko sebe.
                  Inace glumac koji ga je odigrao, Velsanin bese je stvarno odican, ko rodjen za ovog sadistu, a kakav mu je zivot bio u rl bas me zanima, s obzirom na to da je najomrazenij lik ubedljvo.
                  Zanimljivo kako se neki glumac tesko oslobodi lika koga odigra upecatljivo i koji mu obelezi neki deo karijere, a cesto i dobija slicne uloge.

                  Oberin je nesumnjivo faca, kao i sam glumac Steta sto je kratko u seriji, naravno kao sto je i mnogo glupo i nesmotreno stradao, ponet i zaslepljen mrznjom i osvetom. Bas steta.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Na HBO 3 bindzuju svaki dan po sezonu, upravo pocinje 2.ep.VII
                    A nocas u 3h pocinje osma, ce da ceka neko?
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Moram u 11 u grad ne znam..ako ne odgledam u 3..onda gasim internet i sve dok se ne vrnem kuci. Razmisljam..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Sutra uvece gledam. Sto znaci, nema tvitera, nema YT i pazljivo se cita ova tema.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Ja gledam tek sutra uvece, u 20h.
                          U slucaju da neko odgleda nocas, ako ne bude koristio spoilere, ide ban do kraja sezone
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Slejvaro jel realno da ti se ne svidja glumac koji je radio Oberina?

                            Pa lik je objasnio.
                            sigpic

                            Comment


                            • Kako izbegavati sve živo do sutra veče, to je najveći problem.

                              Izgasiću ja internet, ali ću opet viđati ljude koji gledaju seriju. Dati otkaz, zaključati se u kuću, i ne izlaziti do mraka.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                Kako izbegavati sve živo do sutra veče, to je najveći problem.

                                Izgasiću ja internet, ali ću opet viđati ljude koji gledaju seriju. Dati otkaz, zaključati se u kuću, i ne izlaziti do mraka.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X