Announcement

Collapse
No announcement yet.

Winter is Coming (GoT)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dzejmi pi*da, a taman sam pomislila da je krenuo dobrim putem
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Nije zato ali nekako uvek ide jedno uz drugo. Veliki komunist, veliki jugosloven, pa neće za Zvezdu navijati valjda?
      Pa nije sad da za zvezdu nisu i ne navijaju komunisti, Samo ime i simboli su komunisticki, osim ako Srbi vekovima nisu ukrasavali domove i crkve petokrakama.

      Originally posted by Uroš View Post
      Onda Šišanje i Šejtanov ratnik radila ista ekipa. To je ono post Koštunica vreme kad je trebalo pokazati Srbiju kao zemlju nekih neonacista.
      Hoces da kazes da nema neonacista kod nas? Ko je onda ubio Dragana Maksimovica i zbog cega?

      Originally posted by Uroš View Post
      Bjela otišao toliko daleko u falsifikovanju da je dresove iz plavih u Montevideo stavio u crvene.
      Zasto fudbalki savez prodaje "retro" dresove iz 1930. u crvenoj boji?

      Last edited by belgrade_owl; 11-04-19, 16:29.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Bez obzira na prorocanatvo, sve vreme cekam kada ce Dzejmiju da dopizdi, da mu iz donje dodje u gornju glavu i smakne kucku -.-

        Za opstanak imam vise favorita, sestre i malog Lanistera pre svih, mislim dragi mi

        E da i Semvel Tarli
        Alo, pazi sta pricas
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Nema šta, priznajem, za Daenerys navijam da pobedi.
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Originally posted by Tarantula View Post
            Nema šta, priznajem, za Daenerys navijam da pobedi.

            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • The Houd, Bronn, Davos i Jorah neka prezive... a poglavari svi od reda mogu pod plocu

              I samo da ne bude neki hepi end tipa Daenerys i Jon vladali zajedno u sreci i ljubavi za vjek vjekova

              Comment


              • Nije ovo takav tip serije jos uvek. Valjda.

                A Bronn je tip koji ce da zivi zauvek

                Originally posted by Mr. Wolf View Post
                Taj deo prorocanstva nije bio u seriji, tako da me ne bi cudilo da je Arja ubije.
                Hmm, da, uvek zaboravljam... Ipak, najvise ima smisla da je Jaime smakne, Arya jedva da je imala neku interakciju sa njom tokom cele serije. Btw, Arya mislim da nece preziveti.

                Mogli bi ovde neki bingo da napravimo sa onim sto Mozzart nudi, pa da vidimo ko ce najvise da pogodi

                Po poen za svaku pogodjenu smrt ili prezivljavanje do kraja i 3 poena ko pogodi vladara
                Last edited by s_hyperion; 11-04-19, 22:59.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Jan Zelezni
                  Cekaj da ga vidis kako baca koplje, sve ce ti bit jasno

                  Comment


                  • Originally posted by Powerslave View Post
                    Cekaj da ga vidis kako baca koplje, sve ce ti bit jasno
                    Videla sam tu scenu, zato mi i smesno, 'de se seti Zeleznog

                    Mene bogami brine ubiveni zmajcek, Viserion bese

                    A zdravkelja ima zanimljiv predlog
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by Powerslave View Post
                      Sad gledam s7e6 pa moram da pitam sta je sprijecilo Daenerys da okrene zmaja nakon sto je Jan Zelezny promasio onim drugim kopljem i da mu se najebe mile majke?

                      Kapiram da je sa preostala dva zmaja bilo prilicno jednostavno sprziti posranog kralja ali onda bi serija bila dosadna, je li... bas glupo ali ajde.

                      Edit: I kako izvukose Viseriona iz vode kad valjda ne znaju da plivaju?
                      Kako ga onim silnim lancima zakacise na dnu jezera. To je jos bolje pitanje.
                      A jbg Jan Zelezni je mocan lik, a Deneris je tada bila u Bezanijska Kosa elementu....
                      Nego jel se secas u ranijoj epizodi kada Dzejmi jurisa ka njoj u plicaku jezera sa kopljem. Pa ga Bron u poslednjem trenutku spase oborivsi ga sa konja. Sve se to ponavljam desava pri obali, eventualno u plicaku od 20 santima ako i toliko. Kada ga zbaci sa konja, baci ga u vodu od metar dubine maksimalno.
                      U sledecem trenutku on tone u neslucene dubine...
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • A kako da se ne sjetim takve legende

                        Elem, ja mislim da ce Jaime da ubije Cersei i da ce on ostati ziv na kraju. Da ce Hound napokon da ubije brata i da ce se pritom zrtvovati da bi spasio Aryau... Da ce Daenerys umrijeti u narucju Jon Snowa koji ce zavrsiti na prijestolu. Tyrion i Bronn ostaju zivi.. Ser Jorah gine za Daenerys.. Ser Davos ostaje ziv. Sansa umire, mada je ona i onako totalno nebitna, kao i brat joj invalid

                        Edit: E jes i to vala... onamo voda do clanka kad ono medjutim potonuse kilometar
                        Last edited by powerslave; 12-04-19, 10:11.

                        Comment


                        • U kniigama je lepo navedeno da ce je ubiti Valonkar. Mladji brat u prevodu sa visokovalirijskog.
                          Zbog toga ona ceo svoj zivot mrzi Tiriona i ponasa se prema njemu tako kako se ponasa. Cak pokusava i da ga ubije. Naravno glupa kucka ne konta da je i Dzejmi mladji brat. Tako da ce je u knjigama jedan od njih dvojice 100% koknuti. Jer prorocanstva ne grese.

                          Dok je u seriji samo navedeno da ce se udati za kralja, da sa njim nece imati dece, ali da ce on imati dvadesetoro (ala seje seme Robert seme mu jebem) a ona troje i da ce joj svo troje umreti za njenog zivota. I da ce biti kraljica dok mladja i lepsa ne dodje i otme joj sve sto joj je bitno. Opet glupa kucka sumnja na Margari Tirel, a Deneris stize sa zmajevima.
                          Sve je to u seriji za sada ostvareno tako da ona moze da skonca od bilo cije ruke, moze cak i da prezivi... Videcemo.
                          Last edited by Sandugp; 12-04-19, 10:22.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Da sva su se prorocanstva ostvarila...

                            A zar Sersei nije na Arjinom spisku?
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Pa jeste, zato i kazem da ce Arya pokusati da je ubije, ali ce Planina tu da se isprijeci i da ce da je olesi, ali ce onda Hound da priskoci u pomoc i da ga ubije, pri cemu ce i on da nastrada od rana... I onda ce Jaime da ubije Cersei, jer i ako je milf, jbg.. vrijeme joj je

                              Comment


                              • Ja mislim da je ona jedina preostala na Arjinom spisku.

                                Sto se predvidjanja tice ja sam za, i mislim da ce presto uzeti Aegon Targaryen (Jon Snow) posto nosi krv Starka i Targaryena (leda i vatre). I dalje mislim da su Starkovi na neki nacij istorijski povezani sa Night Kingom.

                                Comment

                                Working...
                                X