Announcement

Collapse
No announcement yet.

RED BULL INDIANAPOLIS GRAND PRIX 2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Odg: RED BULL INDIANAPOLIS GRAND PRIX 2010

    Kanidja...i ja sam se toliko ismejao na ovaj Sandrin post,al nisam smeo nista da komentarisem,jer smo i pre imali male rasprave... %QWT&W

    ali Kanidja moras shvatiti,ovde vecina ljudi prati samo Valentina i ne toliko MotoGP,tako da konstantno negiraju Lorenzov uspeh i da je to sto on radi u Rossi eri neverovatno...
    sledece sezone kad bi Spies poceo da ugrozava Valentina,verovatno bi isto toliko i njega osudjivali...

    ja sam Rossi fan i koliko god mi bilo tesko priznajem da je Lorenzo trenutno bolji vozac!

    i naravno Sandra,slazem se sa tobom sto se tice Danija...nema cuku da se bori sa Lorenzom...
    a i ono sto si rekla pre moze da se uzme kao tacno..."Spies je u trenutno u rangu Valentina" al mora da se doda i ovo "Lorenzo je trentutno iznad obojice"
    naravno nadam se da ce se to promeniti...Valentino G.O.A.T. Rossi





    Comment


    • #92
      Odg: RED BULL INDIANAPOLIS GRAND PRIX 2010

      Ne bih se u potpunosti slozila sa tvojom konstatacijom da vecina prati samo Rosija a ne i kompletan motogp.
      Lorenco je pravi profesionalac, svestan svojih mana i spreman da radi na njihovom otklanjanju.
      Zato i ima ceo tim psihologa i psihoanaliticara koji mnogo rade na njegovom samopouzdanju.
      Ne treba nikome da se smejete, svako ima neko svoje vidjenje, a Sandra je izuzetan poznavalac istorije motogp--a.
      Isto i ja imam svoje misljenje o Spizu, dobar vozac, zeljan dokazivanja, smiren, verovatno mu nece trebati psihijatri,
      ali sigurna sam da ga Rosi moze dobiti, i da ce mu trebati jos malo vremena provedenih u motogp-u, da se ravnopravno bori protiv Rosija.

      Comment


      • #93
        Odg: RED BULL INDIANAPOLIS GRAND PRIX 2010

        Pedrosa je pokazao da zna da vozi i da je mnogo dobar vozac ma sta god ljudi pricali da je nesiguran nema on tim psihologa kao lorenzo vec se bori sam! ne mogu da kazem da je bolji vozac od Lorenza jer stvarno ne znam Lorenzo je ubedljiv ove sezone ali gotivim ga i vise bih volela da on osvoji sampionat nego lorenzo ali sta je tu je...spies ce biti sampion jednog dana sigurno,svaka cast! a rosi ce se vratiti sledece sezone i biti kao pre povrede on je najbolji vozac ikada!
        <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
        *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
        *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
        LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
        Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
        JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

        sigpic

        Comment


        • #94
          Odg: RED BULL INDIANAPOLIS GRAND PRIX 2010

          [quote author=caniggia7 link=topic=2794.msg161636#msg161636 date=1283182229]
          [quote author=Sandra#46 link=topic=2794.msg161476#msg161476 date=1283161031]
          Sto se tice Spiesa,svaka mu cast!!!On je vanserijski trkac,sjajan talenat!!!Sledece godine jedva cekam da gledam borbu izmedju njega i Vale-a,jer je po meni Spies jedini trenutno koji je u rangu trkaca kao sto je Rossi.
          A za Pedrosu nemam reci. Obisao je Bena &quot;teskom mukom&quot; na pravcu.Bila je to &quot;zestoka&quot; borba izmedju Repsol Honde i Monster Tech 3.I posle je pravio dobre krugove,to stoji.Medjutim,gde mu je ta samouverenost kada treba da se bori sa Lorenzom???Sto mu tad ne proradi adrenalin? Jer zaista mislim da je Pedrosa mnogo bolji vozac od Lorenza,ali nikako da to pokaze.
          [/quote]


          Spies jedini vozac u rangu Valea.HAHAHA!!!!Nesto ovako smesno nisam odavno cuo.Izvinjavam se jesam.Pedrosa mnogo bolji vozac od Lorenza.HAHAHA!!!Spies jeste talenat ali nije stabilan kao Lorenzo.Sto se Pedrose tice on ne moze da se poredi sa Lorenzom i nikad nece moci.Kad Pedrosa bude smeo da se s nekim bori za poziciju celu trku onda mi se javi.To se u Jerezu najbolje videlo kad ga je Lorenzo obisao u Poslednjem krugu.Nije smeo nista da uradi.Pedrosa ima komplekse od Lorenza
          [/quote]


          Decko,morala sam da pozovem burazera u sobu da se zajedno slatko ismejemo tvom ortodoksnom neznanju!!! *T_*@SR
          Toliko je sve &quot;enormous nonsense&quot; sto si napisao,da uopste nije vredno ozbiljnog razmatranja,ali tvoje godine govore sve o tebi,verovatno jos mislis da je Tomos automatic zestoka masina ^*#(- .
          Moje pitanje za tebe je samo da nabrojis 10 pravih vozaca od pre 15 godina,i rangiraj ih da cujem koliko znas,pa se onda ti meni javi?
          Budi iskren,da li si odgledao jednu jedinu Spies-ovu trku u WSBK? I,deckicu,on je dokazani vozac 1000cca,a Lorenzo je tek ove sezone seo na ozbiljan motocikl posle voznje biciklice od 250cca. Takvih je bilo mnogo, npr. Massimiliano (pogodi prezime i reci sa kime je bio tada u ekipi?) Ne ucini covek nista u 500, pa nadalje. Znas li kako je napravljena ovakva YAMAHA i iz koje ekipe je Vale presao u nju? Moram sa ovim pitanjima za osnovce, jer je po ovome sto ti napisa to tvoj rang. Ostavi Pedrosu, komentar sam dala samo za ovu trku, ali ti ne shvatas probleme agregata da odrze &quot;formu&quot; tokom trke, trosenje pneumatika (to su gume) i sl.
          Da se nisi tek sad nalozio na trke,vidjao bi Pedrosu,koga ne gotivim suvise,u &quot;gladijatorskim&quot; borbama sa Stonerom i Rossijem,npr. Catalunya 2007.Nisi gledao,naravno.Dobro razmisli sta ces da odgovoris na ovo,jer ovo citaju i ostali,nestrpljivo cekam odgovor,pa da ti dam komentar,koji moze dosta da te izblamira.Jos nesto o Spies-u,zar ne vidis koliko je smiren i siguran u sebe(Freddy Kruger=Teksaski Teror).
          Hoces jos neka pitanja?
          Koja je razlika izmedju nekadasnjih 500cca i 1000cca?Da li su mogli da se porede,kako i zbog cega?O ovome doooobrooo razmisli,da ti olaksam-ne trazi po internetu jer neces naci.A mogu i da te povezem sa Sonetom &quot;Divljim&quot;,najbrzim na 2 tocka kod nas,sa nekim rekordima za Ginisa.Mada bolje da ostane na ovome,jer kada bi on procitao tvoj post tek bi te izbrukao.
          Najbolje da i dalje vozis BMX sa bandidosima i mani se ozbiljnih tema.
          Jedino sto mi se u svemu svidja je da te ovaj sport interesuje,a kad porastes poceces i da ga razumevas.
          Srdacan pozdrav!

          Comment


          • #95
            Odg: RED BULL INDIANAPOLIS GRAND PRIX 2010

            [quote author=vesna8.11 link=topic=2794.msg161654#msg161654 date=1283184315]
            Pa caniggia 7, drago mi je sto te je neko tako dobro razveselio %QWT&amp;W.
            Svako ima prava na sopstveno misljenje, bez obzira sto smo svi mi, pomalo subjektivni u ocenjivanju onih koji su nam
            simpaticni ili ne.Za Spiza se ne moze reci, objektivno, da nema Lorencovu stabilnost. Njemu je ovo prva god. u motogp-u,
            a Lorencu treca. I tek sada Lorenco pokazuje da se stabilizovao. Predhodne dve godine su obilovale nesigurnoscu.To su cinjenice.
            Pedroza jeste nesigurniji, psihicki, od Lorenca, ali ne bih bas kazala da ima komplekse. Seti se samo Nemacke.
            Lorenco je bio taj koji se povukao iz borbe za prvo mesto. A borio se upravo sa tim &quot;slabim: Pedrozom.
            [/quote]

            Bravo!!! +*@WT*48*

            Comment


            • #96
              Odg: RED BULL INDIANAPOLIS GRAND PRIX 2010

              Necu duziti jer sam prezvakao ovu temu milion puta na pet razlicitih foruma samo cu prokomentarisati par gluposti, nonsensa koje sam vidio letimicno.

              &quot;Spies u rangu Valentina&quot; *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR

              &quot;Lorenzo trenutno bolji vozac&quot; *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR #&amp;^Dk*

              2007 ista prica kao za Lorenca danas, iste stvari citam, iste recenice, ma nema razlike. Te godine je Stoner uzeo vise poena nego rossi u jednoj sezoni i oborio mu rekord. Sledece ga je Valentino ugazio i oborio opeth rekord.

              I jos neshto: Ne znam kako nekog nije sramota od svih pravih navijaca GP-a i da kaze Lorenco i Spies kao Valentino. Niko ni za sekund da razmisli da je Valentino mozda povrijedjen, slomljen, oduzeta mu podrska fabrike i sl.

              I NIKO, ALI NIKO drugu sekundu da zastane i kaze ovo su masine sa gomilu elektronike, pravi vozac se gleda bez elektronike.
              I to da je Valentino od 2000 do 2007 promjenio razne masine, na sve pobjedjivao i 2007 morao da promjeni stil voznje zbog toliko elektronike i opet pobjedjivao do povrede.

              Recu samo sramota za GP kako pojedini fanovi ocjenjuju vozace.
              [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

              Comment


              • #97
                Odg: RED BULL INDIANAPOLIS GRAND PRIX 2010

                [quote author=L. Lawliet link=topic=2794.msg161860#msg161860 date=1283206022]
                Necu duziti jer sam prezvakao ovu temu milion puta na pet razlicitih foruma samo cu prokomentarisati par gluposti, nonsensa koje sam vidio letimicno.

                &quot;Spies u rangu Valentina&quot; *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR

                &quot;Lorenzo trenutno bolji vozac&quot; *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR #&amp;^Dk*

                2007 ista prica kao za Lorenca danas, iste stvari citam, iste recenice, ma nema razlike. Te godine je Stoner uzeo vise poena nego rossi u jednoj sezoni i oborio mu rekord. Sledece ga je Valentino ugazio i oborio opeth rekord.

                I jos neshto: Ne znam kako nekog nije sramota od svih pravih navijaca GP-a i da kaze Lorenco i Spies kao Valentino. Niko ni za sekund da razmisli da je Valentino mozda povrijedjen, slomljen, oduzeta mu podrska fabrike i sl.

                I NIKO, ALI NIKO drugu sekundu da zastane i kaze ovo su masine sa gomilu elektronike, pravi vozac se gleda bez elektronike.
                I to da je Valentino od 2000 do 2007 promjenio razne masine, na sve pobjedjivao i 2007 morao da promjeni stil voznje zbog toliko elektronike i opet pobjedjivao do povrede.

                Recu samo sramota za GP kako pojedini fanovi ocjenjuju vozace.
                [/quote]
                slazem se da niko nije u rangu valentina ama bas niko! ali to ne umanjuje cinjenicu da je spies fantastican ali ipak nikada nece biti kao valentino...
                Lorenzo jeste sad ovako ubedljiv ali ne zaboravimo da je Rosi povredjen i da je Rosi stvorio taj motor koji on sada vozi,da nije toga bilo ne bi radio Lorenzo to sto sada radi! &amp;+I}\ ali ono sto najvise ne razumem kako je jamaha imala obraza uopste da pomisli da smanji Rosiju platu i poveca Lorenzu ljudi taj covek je najbolji vozac ikada,stvarao je taj motor sa njima,i sada je imao uzasan pad i zato nije ove sezone ubedljiv kao uvek umesto da mu pruze jos vecu podrsku oni ga ne postuju,sramota stvarno!
                <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                sigpic

                Comment


                • #98
                  Odg: RED BULL INDIANAPOLIS GRAND PRIX 2010

                  [quote author=Zeka29 link=topic=2794.msg161717#msg161717 date=1283195236]
                  Kanidja...i ja sam se toliko ismejao na ovaj Sandrin post,al nisam smeo nista da komentarisem,jer smo i pre imali male rasprave... %QWT&amp;W

                  ali Kanidja moras shvatiti,ovde vecina ljudi prati samo Valentina i ne toliko MotoGP,tako da konstantno negiraju Lorenzov uspeh i da je to sto on radi u Rossi eri neverovatno...
                  sledece sezone kad bi Spies poceo da ugrozava Valentina,verovatno bi isto toliko i njega osudjivali...

                  ja sam Rossi fan i koliko god mi bilo tesko priznajem da je Lorenzo trenutno bolji vozac!

                  i naravno Sandra,slazem se sa tobom sto se tice Danija...nema cuku da se bori sa Lorenzom...
                  a i ono sto si rekla pre moze da se uzme kao tacno...&quot;Spies je u trenutno u rangu Valentina&quot; al mora da se doda i ovo &quot;Lorenzo je trentutno iznad obojice&quot;
                  naravno nadam se da ce se to promeniti...Valentino G.O.A.T. Rossi
                  [/quote]


                  Izgleda da tek slede argumenti i demanti...
                  Posto mislis da svi gledaju samo Rossija,ajde mi i ti navedi izmedju 15 i 20 pravih vozaca( nemojte ti i kanidja da prepisujete!),koji su obelezili moto gp zadnjih 20 god.,da ne idemo dalje. Ja cu da ti dam inicijale,a ti daj puna imena,posto si veliki poznavalac: F.S. , K.R. , E.L. L.C. W.R. K.S. , J.K.(nije Karleusa ^*#(- ) ,R.W. T.O. ,N. A. , M.T., M. D. ,W.G. ,G.M. , R.M, D.K....Mislim da ces da zapnes vec kod petog,a mislim da te precenjujem,a ako s a m pogodis,moje cestitke,i mozes u drugi razred.Ovako moram da ti odgovorim,jer je moj komentar uvek bio usmeren na trke i vozace,a ne provokacije- tipa &quot;xaxaxxa&quot;.Moj stav je da nijednog forumasa ne uvredim,vec samo razmenim komentare sa njim,ali ovo je od tebe i kanidje tipicno tinejdzerski.

                  Govoris &quot;trenutno iznad obojice&quot;,pa da li si svestan razlike izmedju Tech 3 i Fiat Yamahe( kao Pramac i fabricki Ducati,ili San Carlo Gressini i Repsol);i coveka sa povredjenim ramenom sa Motocrossa,i slomljenom potkolenicom,zbog cega ne koristi slidere.
                  Ja ne negiram Lorenzov uspeh,ali taj uspeh je produkt spleta okolnosti, a ne njegovog kvaliteta kao vozaca.Dve godine se vec vozi u senci &quot;vireci&quot; u Rossijev box da bi podesio set-up,i to na vec uspesnoj Yamahi, a Rossi je vec u drugoj sezoni uzeo sampionat na do tada katastrofalnoj Gauloises Yamahi, brukajuci isto jednog uspaljenog Spanca, Gibernau-a,na super brzoj Movistar Hondi.
                  Zato te molim,da ako komentarises samnom dalje,budes argumentovan,a ne neosnovano sarkastican.
                  Svima nama fali jos mnogo poznavanja ovog sporta, ali tebi plus fali istorijat pracenja istog,a tu sam ispred tebe, ne sumnjaj!!! &amp;+I}\
                  Pozdrav

                  Comment


                  • #99
                    Odg: RED BULL INDIANAPOLIS GRAND PRIX 2010

                    [quote author=L. Lawliet link=topic=2794.msg161860#msg161860 date=1283206022]
                    Necu duziti jer sam prezvakao ovu temu milion puta na pet razlicitih foruma samo cu prokomentarisati par gluposti, nonsensa koje sam vidio letimicno.

                    &quot;Spies u rangu Valentina&quot; *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
                    L.L.-ogradjujem se od tog komentara.U Valentinovom rangu tesko da ce iko ikada biti!Ali od trenutnih konkurenata Ben najvise obecava i pravi je fighter,sto obozavam!!!

                    &quot;Lorenzo trenutno bolji vozac&quot; *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR #&amp;^Dk*

                    2007 ista prica kao za Lorenca danas, iste stvari citam, iste recenice, ma nema razlike. Te godine je Stoner uzeo vise poena nego rossi u jednoj sezoni i oborio mu rekord. Sledece ga je Valentino ugazio i oborio opeth rekord.
                    Bravo za ovaj komentar,kao i za naredni. #$&amp;+|r

                    I jos neshto: Ne znam kako nekog nije sramota od svih pravih navijaca GP-a i da kaze Lorenco i Spies kao Valentino. Niko ni za sekund da razmisli da je Valentino mozda povrijedjen, slomljen, oduzeta mu podrska fabrike i sl.

                    I NIKO, ALI NIKO drugu sekundu da zastane i kaze ovo su masine sa gomilu elektronike, pravi vozac se gleda bez elektronike. TACNO &amp;+I}\ , upravo se Valentino bori protiv ovakvih automata od motora,i verovatno bi rekao isto sto i rezignirani Montoya o F1,da joj uskoro nece biti potrebni trkaci,vec samo vozaci!
                    I to da je Valentino od 2000 do 2007 promjenio razne masine, na sve pobjedjivao i 2007 morao da promjeni stil voznje zbog toliko elektronike i opet pobjedjivao do povrede.

                    Recu samo sramota za GP kako pojedini fanovi ocjenjuju vozace.
                    Slazem se.svaka ti cast. #$&amp;+|r (*#^R^
                    [/quote]

                    Comment


                    • Odg: RED BULL INDIANAPOLIS GRAND PRIX 2010

                      Ovde vec postaje opasno da se komentarise.
                      Sandra u principu u pravu si za sve sto si rekla, ali ne treba ovde nikome tvoja dozvola za pracenje MotoGP ili ostavljanje komentara.
                      Mislim da nije korektno da spustas nekoga tako sto mu postavljas pitanja na koja znas da nece odgovoriti, bez potrebe sirite negativnu energiju i zapocinjete neko ubedjivanje i prozivanje.

                      A mislim da kada neko kaze za Lorenza, Spiesa, Pedrosu da su na Rossijevom nivou oni pre svega misle na ovaj trenutak, a niko ne poredi njihove karijere, to za sada ne moze da se poredi, verovatno nikad nece ni moci, tako da mislim da nema potrebe da kad god neko pohvali Lorenza ili vec nekoga ko nije Rossi mi odmah da mu objasnjavamo sta je Rossi uradio sve u karijeri i zasto je on bolji vozac.

                      Peace

                      Comment


                      • Odg: RED BULL INDIANAPOLIS GRAND PRIX 2010

                        Ne vidim razloga za takvo razmisljane., da postaje opasno da se iznesu neki stavovi,
                        koji se razlikuju od stavova vecine.
                        Ovo je definitivno Lorencova godina, i sumnjam da ce imati ikada vise tako uspesnu sezonu.
                        Ne zato sto mislim da on nije odlican vozac, naprotiv, vec sto mu sigurno zvezde nece tako biti naklonjene, kao sada.
                        Opet to ne umanjuje njegove sposobnosti. Tacno je da je on dosao na &quot;gotov&quot; motor, ali nije on kriv zbog toga.
                        Jednostavno, takvo je sada stanje u motogp--u, i ne treba ga zbog toga omalovazavati.
                        Pedroza je isto sjajan vozac, i ako prevazidje tu psihicku barijeru, pokazace da nije ni za milimetar losiji od Lorenca.
                        Spiz, verujem da ce im biti opasan protivnik.
                        Rosi je nesto sasvim posebno, i ne treba ga uopste uporedjivati ni sa kim. Jer je to nemoguce, iz milion razloga.

                        Comment


                        • Odg: RED BULL INDIANAPOLIS GRAND PRIX 2010

                          Ma naravno da nije opasno, to samo kazem jer kad god neko iznese svoje misljenje uvek se nadje neko drugi da ga isproziva.

                          Comment


                          • Odg: RED BULL INDIANAPOLIS GRAND PRIX 2010

                            [quote author=nucle0 link=topic=2794.msg161968#msg161968 date=1283251313]
                            Ma naravno da nije opasno, to samo kazem jer kad god neko iznese svoje misljenje uvek se nadje neko drugi da ga isproziva.
                            [/quote]

                            Slobodno iznosi svoje misljenje, zato smo ovde, da iz svih uglova sagledamo desavanja u motogp-u.
                            I nije potrebno da svi imamo isto misljenje, tek to ne bi vodilo nicemu.

                            Comment


                            • Odg: RED BULL INDIANAPOLIS GRAND PRIX 2010

                              Jeste opasno, ako se komentariše sa podsmehom (Kaniđa) i odgovara ponižavanjem, ili da ne preteram - prozivkom (Sandra). Takve stvari ponižavaju forum. Sve to može i bez takvog tona.

                              Comment


                              • Odg: RED BULL INDIANAPOLIS GRAND PRIX 2010

                                [quote author=3006 link=topic=2794.msg161971#msg161971 date=1283251947]
                                Jeste opasno, ako se komentariše sa podsmehom (Kaniđa) i odgovara ponižavanjem, ili da ne preteram - prozivkom (Sandra). Takve stvari ponižavaju forum. Sve to može i bez takvog tona.
                                [/quote]

                                E bas tako!

                                Comment

                                Working...
                                X