Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA PLAYOFFS 2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ladno ne prenose taj mec a prenose spansku drugu, nemacki rukomet itd...smorih se..ne vredi ni got cekati
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Ali kako je ovaj Detroit zalutao, svaku izgubiše sa 20 razlike

      Comment


      • Nisam očekivao ovakav otpor Klipersa, evo ih prešli i u vođstvo.. Zanimljiva utakmica sve u svemu a mislio sam biće neki blowout..

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Ladno ne prenose taj mec a prenose spansku drugu, nemacki rukomet itd...smorih se..ne vredi ni got cekati
          Ja ne verujem da nema prenos!! Keve mi!!! Strasno! Znaci ako ne umete bolji paket da kupite, bolje dajte Areni da vidimo sta ce oni

          Comment


          • Ubaciše ih u mašinu za mlevenje, šteta baš, mislio sam da će duže izdržati.. Kada krenu ove životinje sa trojkama nema spasa..

            Comment


            • Klej odigrao brutalno prvo poluvreme. I povrh svega, Klipersi uopšte nisu loše izgledali..
              Сутра брзо долази - треба човек постати
              Нестали су кодекси, остали су комплекси
              Победе су порази, а исходи су потресни!

              Comment


              • Statisticar na konopcima..It's time for Lillard. Let's go
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Ma nije bilo ni realno da Russ održi procente iz trećeg meča, ovo je ipak realniji ishod po pitanju njegove efikasnosti, mada da je bilo loše, bilo je. George je odigrao ok, mada ipak mislim da on ima neki problem sa tim ramenima i vuče neku povredu jer ni u jednom meču nije delovao kao tokom regularnog dela. CJ preuzeo u 4/4, dao je pola poena, a X faktor po meni je bio Aminu, čovek je pogodio neke baš bitne trojke, i inače šutira iznad svojih mogućnosti u ovoj seriji. OKC nije iskoristio ni to što je Lillard ušao u problem sa faulovima.

                  Teško će ovo OKC odvesti u 7, imam osećaj da će Dame uništiti OKC u petoj, i da će to biti neslavan kraj OKC. Šta će posle Presti da radi na leto, veliko je pitanje kuda če ići ova franšiza, možda konačno postave sebi pitanje, da li je uopšte realno napadati neki vrh sa Westbrookom kao franšiznim igračem.

                  Ali neverovatno kako se Denveru otvara put ka finalu Zapada ako dobiju Spurse, Portland im od svih ekipa po matchup-u najviše leži sada kada nema Nurkića.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • To je to od OKC-a. Ne vidim nacin kako mogu da se vrate sa 3-1.

                    @Fresko

                    Slazem se za PG-a, ocigledno je da ima neki problem od pocetka serije.

                    Comment


                    • Hejteri na aparatima

                      Comment


                      • Ako Brogdon bude spreman za ovu rundu, ne piše se dobro Bostonu. Možda Brad ima neki specijal za Giannisa, verovatno će Al da ga čuva u onim small ball petorkama, ali bojim se da ni to neće pomoći mnogo. Bostonova odbrana će morati da bude na prošlosezonskom nivou kada su imali najbolji D u ligi, kada su sve stizali da ispreuzimaju, takav će slučaj morati da ponove i ovde.

                        Juče su Pistonsi počeli da udvajaju Giannisa tek ozbiljno krajem u 3/4, ali cenim da je tek to pogrešna taktika, jer su tek onda ovi krenuli da ih uništavaju sa 3pt linije, jednostavno Giannis ima baš predobar povratni pas, i ume da isecira protivničku odbranu kada ga udvajaju tako da to koristiti i nađe pravog igrača na spot up-u. Treba odati priznanje i Horstu što je u FA napravio ozbiljan tim, ali naravno i Budenholzeru. Realno, ne postoji igrač u ekipi trenutno koji ne ume da šutne za tri van Giannisa, i to u ozbiljnim procentima, Bledsoe šutirao u ovoj seriji 40%, a on je kao najgori pored Giannisa. Čak i u uslovima gde Giannisu nekako zatvoriš paint, ostatak ekipe će te tako strahovito kazniti da nećeš znati kad je pre 20+. Preveliki broj opcija imaju u napadu, a nismo ni došli do njihovog najjačeg oružja, a to je ono što je Boston bio prošle sezone, s tim što je po meni ova odbrana Bucksa atletski nešto nalik Bad Boysima 2004, dugački, brzi, dosta odličnih perimetar defanzivnih specijalista, u sistemu gde je Brook postao sasvim respektabilan rim protector, zastrašujuće.

                        Ali, ja opet imam nekako rezervu sa njima, prva dobijena PO serija jos od vremena Raya Allena, imaju to neiskustvo i jedino je to na strani Bostona u ovoj seriji, samo mnogo će zavisiti od Kyriea, a Bucksi imaju šta da bace na njega, pogotovo ako Brogdon bude spreman bar za pola serije. Očekuje nas zaista spektakl, jedva čekam.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Kontam da nocas Fila, Toronto i Portland završavaju posao, dok je utakmica u Denveru prelom za obe ekipe, ko pobedi noćas, verujem da prolazi.
                          Сутра брзо долази - треба човек постати
                          Нестали су кодекси, остали су комплекси
                          Победе су порази, а исходи су потресни!

                          Comment


                          • Orlando izgubljen u svemiru 22:5 na početku

                            Obe utakmice odoše u blowout
                            Last edited by Lord Aleksoni; 24-04-19, 01:46.

                            Comment


                            • Prvi put u ovoj seriji da je Denver potpuno kontrolisao prvo poluvreme. Diktiraju tempo, dobijaju šta hoće u napadu maltene, verovatno je morala i veća razlika da bude.
                              Give & go Jokića i Murraya

                              Comment


                              • S pola snage za sada.

                                Comment

                                Working...
                                X