Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA PLAYOFFS 2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Kako mislis da su ga pustili? Ono tek tako, ej Derent jebe nam se sto si povredjen, frka nam je, aj ti na teren? Mislis stvarno da on nije zeleo da udje na teren i da igra tu utakmicu? Da je neki doktor rekao sto posto si spreman i igraj, apsolutno je igrao na svoju odgovornost...
    Pa eto, uporedi situaciju Kawhija gde je decko uzeo nezavisne lekare i trazio njihov izvestaj kako bi uporedio sa izvestajem klupskih lekara. Durant je poceo da ucestvuje u full contact treningu pre par dana, a nije igrao mesec dana. Sta vise, prvobitna povreda je meni licno vise delovala da je u pitanju Ahilova tetiva. Morao je da dobije izvestaj klupskih lekara pored zelje za igranjem da moze ucestvovati, tj igrati. Moje licno misljenje je da bi on pauzirao bar jos mesec dana da je u pitanju regularna sezona i da je bilo apsurdno pustiti ga da igra sada.

    Svakako ce on dobiti max ugovor, ali najverovatnije vise necemo gledati pravog KDa ako mu je zaista pukla Ahilova tetiva.

    Da Golden Stejtu treba jos i KD pored 4 all star igraca kako bi dobili jednog lika sa cornrows-ima, jednog debelog pleja, jednog krupnog Spanca i jednog Kamerunca koji je hteo da bude svestenik do samo pre 5-6god fazon
    Last edited by LejkerBoy; 11-06-19, 09:53.

    Comment


    • Pa tri su ona napravili, sta ces vise. Omalovazavas mozda jedan od najboljih timova svih vremena. Koji je napravljen bez ijedne zvezde u timu i uzeo titulu...Pa i taj Grin je jedva u draft usao, ova dva 7 i 11 pik, takvih mali milion da nista nisu uradili.....Toronto je imao odlicnu sezonu, dobro su igrali i PO, islo ih je...dobijali su meceve na timsku igru i svaka cast. Samo taj tim je godinama bio najbolji na istoku ili jedan od i kad je otisao LBJ a dosao Kahwi bilo je jasno da mogu do finala.

      Znas i sam kako je kompleksno napraviti jak i supertim u NBA..tvoj ljubimac LBJ kad je pravio supertimove iz pepela, to ti tad nije smetalo..Ti indijanci sto ih spominjes, skoro cela petorka je bila u ADT, nije bas da su losi..ali omlovazavati rad GSW je van svake pameti..ko to ne bi doveo Duranta da moze i koji to igrac ne bi presao u tim gde ce biti prvi favorit za titulu ako moze...+sto je tim bez zvezda vec uzeo titulu..jok trebali su takvi da budu pa da LBJ uzme tonu titulai da smao on moze u ovoj eri napraviti super tim...

      Da nije povreda, najvise sto bi uzeli je jedna pobeda...i za to bi se preznojili debelo...+sto ovo sigurno nije gotovo...ako ode u g7...tu vec moze biti svasta a vidi se da se Toronto usrao na +6 i 3m do kraja od trenera, pa do celog tima..
      Last edited by LosmiSK; 11-06-19, 10:32.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Pa tri su ona napravili, sta ces vise. Omalovazavas mozda jedan od najboljih timova svih vremena. Koji je napravljen bez ijedne zvezde u timu i uzeo titulu...Pa i taj Grin je jedva u draft usao, ova dva 7 i 11 pik, takvih mali milion da nista nisu uradili.....Toronto je imao odlicnu sezonu, dobro su igrali i PO, islo ih je...dobijali su meceve na timsku igru i svaka cast. Samo taj tim je godinama bio najbolji na istoku ili jedan od i kad je otisao LBJ a dosao Kahwi bilo je jasno da mogu do finala.

        Znas i sam kako je kompleksno napraviti jak i supertim u NBA..tvoj ljubimac LBJ kad je pravio supertimove iz pepela, to ti tad nije smetalo..Ti indijanci sto ih spominjes, skoro cela petorka je bila u ADT, nije bas da su losi..ali omlovazavati rad GSW je van svake pameti..ko to ne bi doveo Duranta da moze i koji to igrac ne bi presao u tim gde ce biti prvi favorit za titulu ako moze...+sto je tim bez zvezda vec uzeo titulu..jok trebali su takvi da budu pa da LBJ uzme tonu titulai da smao on moze u ovoj eri napraviti super tim...

        Da nije povreda, najvise sto bi uzeli je jedna pobeda...i za to bi se preznojili debelo...+sto ovo sigurno nije gotovo...ako ode u g7...tu vec moze biti svasta a vidi se da se Toronto usrao na +6 i 3m do kraja od trenera, pa do celog tima..
        Ma krivo mi je za KDa, iako mislim da je njegov odlazak u GSW unistio ligu i ucinio je nezaninljivom, jako je gotivan igrac i stil igre mu je prelep. Pa ono, navija se da se smeni taj supertim koji je pre njegovog dolaska stigao do 73w u regularnom delu sezone Do tad su mi bili gotivni, jer su se kao sto si rekao, preko random pikova timski sagradili

        A za LBJa, tebra gresis, postujem ga samo jer igra za LA, do njegovog dolaska sam ga hejtovao max, stavise navijao sam za GSW protiv Klivlenda

        Mrzi me da trazim komentare gde je ovde pisalo nas par navijaca Lejkersa prosle sezone kako bismo mnogo vise voleli Kawhija u LAu nego Lebrona

        Comment


        • Kawhi>Lebron. Svaka cast Lebronu ali uvijek bi Kawhija uzeo prihe nego Lebrona. Sto kaze Lejkerboj, jednostavno nikad ga nisam gotivio. Svaka cast za sve postignuto ali jbg, ne prija ocima
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Mozda sam te pomesao sa nekim, izvini naravno. Vidi, nisu oni njega doveli zbog opste dominacije..vec sto nisu mogli da pobede bez superstara LBJ..i onaj prvi sto su dobili,dobili su zbog povreda Lava i Kajrija...doduse mogli su i drugu, ali imali su prostora sebi da olaksaju, svako bi to uradio.

            Sto se tice Durenta, on je za mene ikona..Moj klub je Sijetl, i Oklahomu i Starbaks mrzim iz dna duse, smece su ispali i Oklahoma je tim koji hejtam najvise i za sad mi ide dobro...siguran sam da bi Sijetl sa onim timom uzeo titulu, posto su kosarkaski grad... e sad da se vratim na bitno. Durant je igrao sa mrtvim Vestbrukom, antitimkosarkasom...Ako si ih gledao, video si na sta lici ta kosarka..i ja ga razumem da je otisao...Mislim dobar je Vestbruk, brutalan, ali ocigledno je dovoljno glup ili bezobrazan da ne zeli da shvati da mu ta njegova igra apsolutno nist ne moze doneti...

            KD nije imao vremena za gubljenje, ostali tj LBJ pravi super tim, tu je GSW koji dolazi..ne bi video titule sa OKC...potez jeste jbn ali imali su prostora da tako nesto urade...pa meni je vec smrad npr CP3 koji je uzeokoliko para, a oce kao titulu...Durantula je najbolji napadac kojeg je NBA iga ikada videla...on je dokazao u zadnja dva finala ko je tata ove igre trenutno...da je Vesbruk bio malo normalniji, kao i gazda tog tima..on bi imao sad znatno vise titula...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by Miki28 View Post
              Kawhi>Lebron. Svaka cast Lebronu ali uvijek bi Kawhija uzeo prihe nego Lebrona. Sto kaze Lejkerboj, jednostavno nikad ga nisam gotivio. Svaka cast za sve postignuto ali jbg, ne prija ocima
              Pa tebi sam rekao da nema trika da udjete u PO...pazi PO...negotivis ti njega od ove sezone, plus sto si kao fan Lejkersa presao na stranu Toronta..tj najblize jeste da si protiv GSW-a...

              Ja volim GSW ali ne navijam za njih...jedino za Sijetl Supersonikse..:P ali postujem taj tim, kao i sada Toronto, koji ce opet mislim dobiti seriju..GSW nema tu protekciju od sudija ..a najvise je ima Kavi od koga ocigledno zele da prave novo lice NBA...posto mu sude sve zivo
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Mozda sam te pomesao sa nekim, izvini naravno. Vidi, nisu oni njega doveli zbog opste dominacije..vec sto nisu mogli da pobede bez superstara LBJ..i onaj prvi sto su dobili,dobili su zbog povreda Lava i Kajrija...doduse mogli su i drugu, ali imali su prostora sebi da olaksaju, svako bi to uradio.

                Sto se tice Durenta, on je za mene ikona..Moj klub je Sijetl, i Oklahomu i Starbaks mrzim iz dna duse, smece su ispali i Oklahoma je tim koji hejtam najvise i za sad mi ide dobro...siguran sam da bi Sijetl sa onim timom uzeo titulu, posto su kosarkaski grad... e sad da se vratim na bitno. Durant je igrao sa mrtvim Vestbrukom, antitimkosarkasom...Ako si ih gledao, video si na sta lici ta kosarka..i ja ga razumem da je otisao...Mislim dobar je Vestbruk, brutalan, ali ocigledno je dovoljno glup ili bezobrazan da ne zeli da shvati da mu ta njegova igra apsolutno nist ne moze doneti...

                KD nije imao vremena za gubljenje, ostali tj LBJ pravi super tim, tu je GSW koji dolazi..ne bi video titule sa OKC...potez jeste jbn ali imali su prostora da tako nesto urade...pa meni je vec smrad npr CP3 koji je uzeokoliko para, a oce kao titulu...Durantula je najbolji napadac kojeg je NBA iga ikada videla...on je dokazao u zadnja dva finala ko je tata ove igre trenutno...da je Vesbruk bio malo normalniji, kao i gazda tog tima..on bi imao sad znatno vise titula...
                Slazem se sa tim da je KD trenutno najkompletniji napadac, jednostavno full packet igrac nego, posto ima Curryja i Klaya u ekipi, uvek moze da igra jedan na jedan i vrlo ce retko biti udvojen, jer udvajanje njega bi znacila trojka Splash brothersa.

                Zbog toga sam navijao da KD ode iz GSWa, recimo u tai NYK sa Kyrijem i tamo sagradi svoju pricu. Meni licno bi taj prsten potencijalni u Knicksima imao mnogo vece znacenje nego ova dva u Golden Stejtu. Tako recimo, po meni je i Lebronov prsten sa Cavsima "ispravniji" i dosta vredniji nego ona dva sa Majamijem
                Last edited by LejkerBoy; 11-06-19, 10:51.

                Comment


                • Pa jeste ispravniji, ali ne previse. JA ga ne krivim, sta vise hvala mu sto sam gledao jedan takav tim za svog zivota. Cikago sam gledao kao klinac, ali se zna kako se tad gledao NBA itd...a te dve ekipe su poezija gledanja kosarke i nista slicno se nije desilo..Mozda treci Lejkeri sa Sekom i Kobijem..ipak GSW je dao svasta nesto, od odbrane, dobrog napada, odlicnog suta..nestvarnih akcija i inovacije ove prelep igre....oni i cikago u ono vreme su promenili igru...
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Pa tebi sam rekao da nema trika da udjete u PO...pazi PO...negotivis ti njega od ove sezone, plus sto si kao fan Lejkersa presao na stranu Toronta..tj najblize jeste da si protiv GSW-a...

                    Ja volim GSW ali ne navijam za njih...jedino za Sijetl Supersonikse..:P ali postujem taj tim, kao i sada Toronto, koji ce opet mislim dobiti seriju..GSW nema tu protekciju od sudija ..a najvise je ima Kavi od koga ocigledno zele da prave novo lice NBA...posto mu sude sve zivo
                    Jel ti stvarno meni pricas koga sam ja gotivio? Sine, Kobe Bean Bryant. Derick Rose. Kawhi Leonard.

                    Kakav crni Lebron. Drama queen
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Auu sada svi peru ruke od Lebrona...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Auu sada svi peru ruke od Lebrona...
                        Ne znam šta pokušavaš, niko ga nije želeo od nas koji smo ovde na forumu a da navijamo za Lakerse..

                        Comment


                        • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                          Ne znam šta pokušavaš, niko ga nije želeo od nas koji smo ovde na forumu a da navijamo za Lakerse..
                          Pa nisam siguran da navijas i za Lejkerse, vise mi se cini za Toronto
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Green izblokirao Laurija, tek sada vidim.
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment




                            • Sharpe je apsolutno u pravu sto se tice povrede Duranta

                              Comment


                              • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                                Ne znam šta pokušavaš, niko ga nije želeo od nas koji smo ovde na forumu a da navijamo za Lakerse..
                                Izvini, pomesah te sa Mikijem
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X