Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA PLAYOFFS 2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odgledao sam skoro ceo mec i mislim da ce ih GSW pregaziti.Vec su tu neki igraci vidno umorni, deluje da nemaju ni iskustva za finala. Janis je jeziv, cist fizika, ima slifa nesto ali talenta tanko.Sut jeziv u 3pm i ono je sramotno, ali fizika neverovatna. Milvoki sa tom igrom nema sta da trazi protiv GSW, relano nesto vecu sansu ima Toronto protiv njih nego Milvoki. Toronto igra poprilicno raznovrsno i pametno.

    Obrni okreni GSW ne moze izgubiti 4 utakmice od ovih timova za tako kratko vreme, nema trika..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • KAWHI!
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Večeras se uživa. Toronto za osvajača konferencije i selidbu u veliko finale a Milvoki za produženje serije, win or go home. Po kladionicama je Toronto blagi favorit.

        Сутра брзо долази - треба човек постати
        Нестали су кодекси, остали су комплекси
        Победе су порази, а исходи су потресни!

        Comment


        • Kakav raspad od ekipe Raptorsi sem superstara Kawhi-ja. I Bucksi su bezveze. Giannis ništa specijalno.

          Mislim da bi se i Denver i Portland poklali sa obe ekipe lagano, jedino bi ih Kawhi silovao, ali ostatak ekipe bezveze. Sa Bucksima lagano.

          Giannisa čovek može sačuvati a Kawhi-ju se može sageti, to je razlika izmedju superstara i superstars iz reg dela sezone.

          Luka Dončić ima mnogo veći plafon od Giannisa već sada, jer će mu se posaginjati svi u šuterskoj ligi. Čim nemaš konstantan šut ne postojiš.

          Nešto sam lupetao da je Harden najbolji ali lagano da se sagne Leonardu. Vrlo lako i lagano, uz Duranta i Stepha najbolji igrač lige.
          Last edited by Cassius Clay; 26-05-19, 03:22.

          Comment


          • Idemo Reptorski završavajte ovo kući, ne igrajte se

            Kavaj

            Comment


            • Tooooo!!! Teraj ove Buckse odvratne

              Comment


              • Tako je bre

                Comment


                • Giannis je mnogo dobar dečko ali , ali ali ali. Ali ali ali. Ne znam šta da kažem a da ne ispadne da ga vredjam a neću to, ali da sam 76ersi ili Denver ili Houston ili Raptorsi ili Portland znam da niko ne bi menjao svoju prvu zvezdu za Giannisa sve i da bude pod istim uslovima.

                  Comment


                  • To je nacin odbrane, svi se povlace na Djanisa, retko vidjena odbrana a i cuvao ga je najbolji two way igrac lige. Meni se isto ne svidja grk ali jbga uradili su veliki posao ove sezone. Neko je morao izgubiti. bice ovo zanimlmkivo finale sigurno, ne vidim da ih GSW bez KD moze rutinirati, nema trika, bas zbog ovog Kavaija..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Vrhunska partija Lenarda, čovek je držao sam ekipu u 3/4 i povukao kada je bilo najbitnije i vrhunac svega je ono kucanje preko Janisa. Može se pohvaliti i Lauri koji je odigrao isto dobru rolu kao i Van Vlit kada je pogodio onu trojku iz step-beka. Toronto totalno zatvorio napad Baksa, Janis i Midlton jedini koji su nešto pokušavali ali ostali totalno podbacili. Baš sjajna tekma bila.

                      Toronto prednost domaćeg terena u finalu protiv Voriorsa. Sigurno zanimljive utakmice u najavi.
                      Сутра брзо долази - треба човек постати
                      Нестали су кодекси, остали су комплекси
                      Победе су порази, а исходи су потресни!

                      Comment


                      • Freshmen kad bi nam dao analizu Giannisa. Baš me interesuje on dosta prati. Ali PO Giannisa koga čuvaju na specifičan način, ja mogu da nabrojim 7-8 igrača koje bi imao pre njega, a medju njima su i Joka i Embiid, Steph, Leonard, Harden, Durant, pa čak i Dame koji mi nije ništa specijalno, ali ako bi mogao konstantno da sipa, teže bi ga bilo čuvati nego Giannisa.

                        Deluje da je Grka najlakše čuvati jer jedini od pobrojanih ima bezveze šut i mehanika mu nije neka.

                        Comment


                        • Popljuva se Milvoki a mec je mogao da ode na obe strane. Milvoki je izgubio zbog drugih igraca, ne zbog Janisa..Imali su viska koliko hoce, ali jbga...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Ne, ja samo pitam je l' čovek može bez šuta u ovoj ligi da bude superstar u PO? Od svih nekih igrača ja bih njega poslednjeg uzeo, jedino bih se dvoumio sa Dame-om. Westbrook mi je kompletniji košsrkaš od njega samo kada hoće.

                            Baš nisam impresioniran cele godine njim, gledao sam ga par puta, deluje mi da možeš da ga zatvoriš. Aj ti zatvori Stepha ili Duranta. Ili Leonarda.

                            Comment


                            • Malo im je falilo da prodju, od pola navedenih, neki nisu ni blizu uspeha Janisa. Milvoki ima poprilicno tanak tim ako im se oduzme Janis, ne bi bili ni u 8 na polumrtvom istoku, tako da pises gluposti. Najlakse je docekati igraca na noz, mozda je Lenard bolji, ali zapamti da Janis ima 24 godine i da tek slede njegove partije i vreme vladavine. Poprilicno je ovo sve bilo na ruski rulet, mogli su ih i sixersi dobiti,a mogli su i Baksi...

                              Janisa bih uvek uzeo pre, ali dodas mu jos jednog kvalitetnog igraca i eto titule, Ne volim ja njegovu igru, ali neke stvari mu se ne mogu osporiti..Bice finala za njega i prstena ne sumnjam u to
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Greek freak ima očigledne nedostatke, a to je šut spolja, jer ne može da očekuje da će u PO da ga puštaju da šutira spotup, a čak i kad ga puste nije tragedija. Mora uvek u reket i tu je pročitan. Kawhi je real deal hustle player i najbolji je kad je najpotrebnije a to se najviše ceni kod igrača. Glava, ne procenti nabiflovani u manje bitnim utakmicama, uvek bilo i uvek će biti.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X