Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA PLAYOFFS 2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nek gleda malone malo ovu utakmicu i rotacije. Brate sedma utqkmica niko ne izlazi van, jebebi Embiid igra 46min lol

    Comment


    • Kyle Lowry!!!!

      Comment


      • Ipak uđe nanicu joj. Spavate, a, jedino ja budan. I bolje što ušla, ne bih izdržao produžetak.
        Last edited by Karamazov; 13-05-19, 02:38.

        Comment


        • Bravo bre Kavaj, jebi boraniju

          Odlična tekma, Kavaj, Lauri i Ibaka odigrali odličnu utakmicu, svaka čast.. Jedva čekam duel Janis vs Kavaj, prštaće..

          Comment


          • Bio sam siguran kad sam video šut da promašuje. Al kad udari lopta u drugi obruč videlo se da ulazi.

            Comment


            • Sad ponovo gledam ovaj njegov koš, četiri puta je lopta udarila obruč pre nego što je ušla.

              Comment


              • Kavaji, historija, kakav koš..

                Comment


                • A realno znamo šampiona već ako bude igrao Durant ali svaka čast Kawhi. On i Beverley umesto Bartona i Milsapa i pali mašinu.

                  Comment


                  • Last edited by mark !t zer0; 13-05-19, 09:09.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Denver se nameštao da izbegne u play-offs Houston.
                      Na kraju svako je dobio što je tražio.
                      Izbegli su onoga koga su hteli da izbegnu, ali od sudbinu nisu mogli da izbegnu.
                      Od svega je najveća šteta što finale zapada nije GSW - HOU.
                      Last edited by Jaqen Hghar; 13-05-19, 11:13.

                      Comment


                      • Kawhi, jbt, svaka cast.

                        Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Onaj Denver jedino sam gledala zbog Jokica. Zali boze mog vremena i njihovih para, nesposobniju ekipu nisam videla.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Toronto sinoć skratio rotaciju do milog Boga. 7,8 igrača su koristili, Kavaiju davali sve da radi u napadu a u odbrani su odigrali fantastično, svi do jednog. Sakrili su Embida skroz, terao ga Gasol od koša, Embid mu ništa nije mogao, pa je palio i trojke ali mu nije išlo, dobra odbrana i na Batleru u većem delu meča. Na kraju nestvaran koš Kavaija, ulazi u istoriju a i najavio je jedno odično finale konferencije sa Baksima.

                            Kavai vs Janis, biće zanimljivo.
                            Сутра брзо долази - треба човек постати
                            Нестали су кодекси, остали су комплекси
                            Победе су порази, а исходи су потресни!

                            Comment


                            • Comment


                              • Mali off pred draft. Koji su po vama dometi ziona williamsona?
                                Ja ne mogu reci da sam impresioniran. Vidim da ga mnogi porede sa barklijem, iskreno mene od te stare garde vise podseca na larry johnsona, pitanje je da li se uopste vise igra ta kosarka. Covek stvarno ima neobicne fizicke predispozicije ali meni to deluje kao jos jedan hype.

                                Comment

                                Working...
                                X