Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA PLAYOFFS 2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo zato Middletona u pravom izdanju. Irving bez koša iz igre?
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Irving trenutno nista ne moze da ubode, zato ocekujem da ce da pokida u drugom.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Originally posted by Freshman View Post
        Evo zato Middletona u pravom izdanju. Irving bez koša iz igre?
        Ovo vec prerasta u ispucavanje Bucksa.
        sigpic

        Comment


        • Cepaju trojke samo tako, 11/26 čini mi se.. Nije loše

          Comment


          • To je to.

            Jbg kad ubace 15 trojki polovinom trece, a Kyrie se ovakor aspada, onda tu nema sta da se trazi.
            sigpic

            Comment


            • Jbg prvu nisu ocean mogli da pogode to nije bilo njihovo ok izdanje a ovo sad je pretjerano

              Comment


              • Mimo mojih očekivanja Baksi zgromili drugu i treću četvrtinu neprepoznatljive Seltikse i priuštili fanovima u Viskonsinu noć za pamćenje i radost.
                Janis izašao iz stiska i čeljusti Horforda, odigrao partiju na nivou regularne sezone i odma vidljiv rezultat. Ipak, ključ trijumfa leži u sjajnom šuterskom izdanju celokupne ekipe, pogotovo Krisa Midltona i njegovog PO rekorda.
                Na drugoj strani totalno van balansa i ritma prva violina Kajri Irving. Šut od 22% i jednocifren broj poena pokazatelj horor večeri ol-star beka.
                Očekivano GSW odlaze u Teksas sa dve pobede u nizu. Durent prikazuje tekme života. Igra u najvišem modu gde se sigra sa čuvarima. Opet, ključ za 2:0 leži u fenomenalnim izdanjima Iguodale i Grina. I poenterski i odbrambeno bili su na velikoj razini i prekinuli svaku nadu Rokitsa o eventualnom brejku.
                Bradi i drugovima predstoji presudna treća bitka ukoliko žele i dalje nadu za konferencijsko finale.

                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Svaka čast Stefu što je odigrao meč do kraja sa užasnom povredom prsta ruke.
                  Ono je bolno bilo gledati.
                  Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Houston je gori za Denver od GSW iako bi/će ih ubiti i jedni i drugi. Ali opet ako udju u finale konferencije i pobede obe na domaćem to je za njih uspehčina.

                    Comment


                    • Gledao sam samo prvo poluvreme Milvoki-Boston,pa ja ne znam kako taj Adetokumbo daje tolike poene,covek uopste nema sut,dva puta promasuje ceo kos kad je sutnuo trojke,poene je dao na silovanje ulaza i sa slobodnih bacanja,Midlton je za njega Dzordan licno. Moze izgleda da daje te poene jer se i njemu tolerisu faulovi u napadu i koraci,ono je silovanje kosarke sto on igra.

                      Comment


                      • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                        Gledao sam samo prvo poluvreme Milvoki-Boston,pa ja ne znam kako taj Adetokumbo daje tolike poene,covek uopste nema sut,dva puta promasuje ceo kos kad je sutnuo trojke,poene je dao na silovanje ulaza i sa slobodnih bacanja,Midlton je za njega Dzordan licno. Moze izgleda da daje te poene jer se i njemu tolerisu faulovi u napadu i koraci,ono je silovanje kosarke sto on igra.
                        Ludačke fizikalije i dugačke ruke eto kako. Većinu poena postiže iz monstruoznih kucanja i ulaza.

                        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Ja ne bih gradio ni oko Embida ni oko Jokica, a Embida uz to i ne gotivim puno. Gradis ekipu oko igraca koji su na pozicijama 2/3+Lialrd, Simons i Kari. Samo Dejvis ako mu povrede dozvole moze da bude izuzetak od tog pravila.

                          @Uros

                          Liderstvo je itekako upitna stavka i tu ne bih nijednom od njih dvojice dao prednost, pritom Denver je izbegao tri najjace ekipe na Zapadu+igraju sada sa Portlandom bez Nurkica. Skroz neuporediva situacija u poredjenju sa Istokom

                          Stvarno ste ekvivalent Lebronovim fanovima. Jokica dizete u nebesa, a pritom pljujete saigrace i trenera. To je taj isti vec vidjen sablon ponasanja kao i kod LeBronovih fanova.

                          Comment


                          • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                            Gledao sam samo prvo poluvreme Milvoki-Boston,pa ja ne znam kako taj Adetokumbo daje tolike poene,covek uopste nema sut,dva puta promasuje ceo kos kad je sutnuo trojke,poene je dao na silovanje ulaza i sa slobodnih bacanja,Midlton je za njega Dzordan licno. Moze izgleda da daje te poene jer se i njemu tolerisu faulovi u napadu i koraci,ono je silovanje kosarke sto on igra.
                            Kako daje, pa tako što mu treba jedan dribling od trojke da te obiđe i zakuca preko tebe, brži je od 99% igrača njegove visine ili čak i nižih igrača, i jači. Pogodio dve otvorene trojke juče, nije da ''nema'' šut.


                            Elem, o onome sam ti pričao sinoć Colke. Ok, opet ta privremena zona na Giannisa koja uzgred sad i nije bila toliko uspešna jer je ovaj iznudio gomilu slobodnih bacanja, a opet je uspevao u par navrata da dođe do obruča, ali pogledaj ti koliko je juče Middleton imao otvorenih šuteva. Čovek je bio u zoni, dao je brat bratu bar 3 potpuno otvorene trojke, niko pored njega. Bledsoe isto imao otvorene šuteve, Lopez je dizao sa 9 metara čim primi loptu i to uvek sa 45, em slobodan, a i da nije napada ga bek kada Bayness i Al nisu na terenu u isto vreme i sa svojom visinom može da šutne preko koga hoće.

                            A onda pogledaj sekvencu na pola 3/4, do negde 9 i po minuta do kraja 4/4, Boston je dao samo 4 poena za nekih 8 minuta. Nije Irving slučajno bio onoliko loš, Middleton, Bledsoe i Hill su se izrotirali na njemu. Zaboravlja se da su Bucksi bili prva odbrana lige u regularnom delu. Bačen je fokus na Irvinga više nego u prvom meču, ali su zato ostali dobili više prostora, ali sem Morrisa, Browna i Ala, svi zakazali. Igra Tatuma je ono što me najviše brine, pre svega ofanzivno. A Brogdon će verovatno biti spreman za G3.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Stojanče View Post
                              Konačno plej-of. Deo sezone koji ispratim do kraja. Ovaj prethodni deo malo pogledam, i to uglavnom utakmice naših igrača i kad me muči nesanica pa zevam u tv.
                              cini mi se da ga gledas zadnji put na sport klubu jer se nba seli na arenu

                              Comment


                              • jel se seli nba na arenu od sledece sezone

                                Comment

                                Working...
                                X