Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA PLAYOFFS 2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čekajte malo sa ocenom oko Jokića. Kažeš da se Embid zakuca na prvog jačeg, pa nije baš ni Somborac imao puno takmičarskih mečeva u PO da bi ga mogli svrstati u "velikane".
    Polako sa zaključkom.

    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

    Comment


    • I pored ispadanja od aktuelnih šampiona gazda LAC produžio vernost treneru Doku Riversu.
      Očekujem nekog superstara da sleti u manji deo Los Anđelesa.

      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Ja Oldridza smatram da je u pet najboljih centara lige a Jokic i Denver su prosli San Antonio,tako da je to bila teska serija,na zapadu nema lake serije,s druge strane Embid se tamo sprda sa Bruklinom,Detroitom i uvek se na prvu jacu ekipu zakuca,prosle godine Boston,ove ce Toronto da ih otrese. Ja nisam rekao da je Jokic velikan,on jos nije ni blizu Divcu koji je igrao finale zapada i uzeo mnogo medalja sa reprezentacijom ali ne sumnjam da ce biti nas najbolji NBA igrac ikada i da ima velike sanse da jednog dana dodje do titule ako se ova ekipa Denvera sacuva,za tri,cetiri godine mogli bi da budu glavni kandidati za titulu.

        Comment


        • Mislim cak da Divac ima veliko finale sa Lejkersima,ali sam bio klinac pa se ne secam tih meceva,to je bilo tih godina kad je dosao u ligu.

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            Čekajte malo sa ocenom oko Jokića. Kažeš da se Embid zakuca na prvog jačeg, pa nije baš ni Somborac imao puno takmičarskih mečeva u PO da bi ga mogli svrstati u "velikane".
            Polako sa zaključkom.

            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
            Dečko je tek napunio 24 godine. Srećom naši ga ni ne hajpuju jer smo mi jedni kenjatori i nama je reprezentacija sve pa volimo da seremo.

            Tako da meni super. Neka 80% Srbije drka na Divca, Bogdana i Sakramento da mi ne ogade Jokaru da mogu da gledam na miru.

            Inače da krenu napaljenici, katastrofa. Samo da on nastavi da ne igra za Srbiju i da ga Srbi stavljaju u ravan sa nekim Divcem, a ja da lepo slušam bivše NBA igrače i analitičare i ljude u USA koji ga cene.

            Čovek u prvom PO pojavljivanju skoro td prosek sa 20+ poena, i jednu 40+ utakmicu.

            Comment


            • Kopirano sa drugog foruma pa ko se razume neka prokomentariše

              Jokic accumulated 1.6 Win Shares and 1.0 VORP (Value Over Replacment Player) in just seven games. It’s hard to break down totals, but very few players have ever done this and the only two I know for sure who have are LeBron and Jordan, far and away the all time leaders in both categories.

              In 7 playoff games and 261 playoff minutes, Jokic has 1.6 win shares and 1.0 VORP .

              In 298 playoff games and 8,380 playoff minutes, Donovan Mitchell, Jeremy Lin, Malcolm Brogdon, Wilson Chandler, Michael Carter Williams, Stephan Marbury, Desshawn Stevenson, Avery Bradley, Danilo Gallinari, Vernon Maxwell, Kemba Walker, and Evan Turner have COMBINED FOR 1.0 win share and just .1 VORP.

              If you add the 51 playoff games and 1,796 playoff minutes of WEsley Matthews and Michael Redd, you’d total 1.0 VORP, equal to Jokic’s total in one playoffs series.

              Comment


              • Jel moze neko da postavi satnice svih serija?
                Last edited by suptil; 29-04-19, 14:57.

                Comment


                • Satnice po nasem vremenu.

                  Comment


                  • To uporedjivanje statistika znaci samo Amerikancima,ovaj danas NBA i ono sto se igralo 90-ih su dva razlicita sporta,danas se te brojke siluju do iznemoglosti.

                    Comment


                    • Jebote, ti ladno mislis da je Jokic bolji od Embida.

                      Da 30 NBA analiticara biraju izmedju njih dvojice, barem bi 20 izabralo Embida.

                      Da je Denver igrao ovako regularnu sezonu kao poslednjih mesec dana, bili bi sedmi/osmi na Zapadu.

                      Comment


                      • Videćemo koliko će igrati Jokić a koliko Embiid i ko će svako malo odmarati zbog kolena i povreda.

                        Ne znam da li je bolji meni su to nijanse, jedini argumenti koje imaju Embiidovi fanovi je da je povredjen ili da nije bio spreman. Pa nas to ne zanima. A inače i ja mislim da je verovatno najbolji ali baš nijanse, nije mi to onako zacementirano.

                        Da sam ja imao 40 000 evra čekao bih Vaskrs u Kejp Taunu. Jbg Rićma ovo je mlad tim. Šta bi bilo kad bi bilo.

                        Ne vidim ja gde toliko Embiid ubija Jokića. A inače ih gotivim obojicu. Embiid kada ga pogledaš stvarno je zver ali na kraju sve se svodi koliko si dobar na terenu i koliko možeš da igraš.

                        Ne sećam se da ga Embiid pokidao prošli put. Imao je kao temperaturu pa nije bio na maxu. Pa to je problem on će uvek biti iz neke povrede i uvek će mu nešto faliti.

                        Ne znam, gledao sam i Embiida 10x ove sezone i više i baš mi je tu negde uz Jokića. Ume i on da udje u seriju promašaja, ume i da otkine..

                        Comment


                        • Ne da mislim nego sam siguran da je bolji od Embida,stavi Embida u Denver pa da vidis kakav je igrac,ne da ne bi dosli do plejofa nego bi bili medju najgorim timovima zapada. Embid je odlican igrac,ali on da nosi neku fransizu nema sanse,kao sto ne moze ni Tauns,jer misle da sve mora oko njih da se vrti,da sutnu 30 puta po utakmici,izgube 7,8 lopti iz zajebancije.Pored Embida prvi Marej a onda i ostali imali bi tri puta manje suteva po utakmici.On u Filadelfiji ima vrhunske all star saigrace,pa opet nije ni blizu da prodje polufinale istoka. Od njega pametnije kosarku igraju Jokic,Mark Gasol i Horford,ako pogledas brojke Marka Gasola nikada ne bi rekao da je jedan od najboljih centara lige a on lagano izasao na kraj sa Embidom u prvoj utakmici plejofa.

                          Comment


                          • Jokic u playoffu kada se uporedjuje sa ostalim centrima.

                            - najvise minuta na terenu
                            - najbolji strelac
                            - najbolji ofanzivni skakac
                            - najvise defanzivnih skokova
                            - treci po proseku skokova 12.1 na sedam utakmica.
                            - najbolji asistent od igraca koji su ostali u konkurenciji, naravno samim tim i najbolji asistent medju centrima.
                            - manje gresaka od Embida
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Dobar program nocas. Prvo Toronto sa Filom, koja će verovatno tražiti odgovor za prethodnu utakmicu. I onda sjajna poslastica noći, Jokara sa Lilardicom. Mislim da ni Kanter neće igrati, pa su baš dobre šanse Denvera za trijumf.
                              Сутра брзо долази - треба човек постати
                              Нестали су кодекси, остали су комплекси
                              Победе су порази, а исходи су потресни!

                              Comment


                              • Gleda li neko? We have a game.

                                Toronto bas debilno usao u utakmicu, kao da ce Phila sama sebe da pobedi, ali uhvatili sad vec prikljucak skroz.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X