Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA PLAYOFFS 2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najgore sudjenje koje sam ikada video, na obe strane.

    Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Malo je korišćen Kapela.
      Da bi Hjuston imao šansu protiv GSW mora se koristiti Švajcarac pod košem. Ne samo šutirati već nešto i spustiti dole.

      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
        Malo je korišćen Kapela.
        Da bi Hjuston imao šansu protiv GSW mora se koristiti Švajcarac pod košem. Ne samo šutirati već nešto i spustiti dole.

        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
        Kapela je rovit to je ocito. Nesto ga muci. Nista ne moze preuzet zivo u obrani, u napadu prespore reakcije, vjerujem da zato Harden nije ji pokusavao pnr

        Comment


        • sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Uzas od utakmice. Uzas od sudjenja. Svaki jebeni kontakt je sviran. Hajde da igramo balet.

            Da se vratim na Boston. Brad objasnio neke stvari u G1.

            Janise, spavas li mirno?

            Spoiler

            Comment


            • Originally posted by Mihajlo10 View Post
              E ovo je jedini bolji centar od Jokica u ligi,Al Horford,sem sto igra pametno kao Jokic razvaljuje u odbrani.
              Koju ti ligu pratis?

              Embiid, Davis, Towns. Poznajes li ove igrace?

              Comment


              • Originally posted by colke995 View Post
                Skoro nisam video jacu pljacku. Bar 4 faula na sutu za 3 nisu svirali. A za neke ovakve stvari su se davali flagrant faulovi tokom sezone. Svaki sut skoro ulazak u zonu doskoka.
                Upravo tako. Ovaj mali isprdak Curry je dobio barem 20 takvih faulova u sezoni + je izbacivao nogu stalno i trazio kontakt.

                FunFact - Opet GSW prave ovakve faulove... Setite se Kawai-a... Pachulia nije namerno... Vazi...

                Comment


                • Originally posted by Rossonero View Post
                  Koju ti ligu pratis?

                  Embiid, Davis, Towns. Poznajes li ove igrace?
                  Davisa niko ne stavlja u konverzaciju jer ga gledaju kao 4. u onim twitter diskusijama, KAT je odličan igrač ali su Jokić i Embiid bolji.

                  Kod Jokića i Embiida su nijanse u pitanju s tim što bih ja imao pre i Jokića i KAT jer Embiid od stakla.

                  A ne tako kao evo ovi su bolji od Jokića. Bolji su kurac. Sigurno je da su svi tu negde ali tako čisto reći da je neko bolji, teško.

                  Meni je KAT ispod njih jer mislim da još nije zreo da bude lider tima, isto kao što mislim da su Jokić i Embiid najbolji igrači svog tima.

                  Embiid je u odbrani i protekciji koša mnogo bolji, Jokić u asistencijama, obojica mogu da opale šut, Embiid je jači, Jokić očigledno izdržljiviji i može da odigra celu sezonu, dok bratu Embiidu kolena klecaju svako malo.

                  Nijanse i stvar ukusa. Opet kažem po nekom mom mišljenju.

                  Davis je bolji igrač od svih navedenih, trenutno.

                  Odbrana KAT-a je loša takodje da napomenem.

                  Znači nijanse su tu u pitanju.

                  Comment


                  • Svi se nešto čude i iščuđavaju što je Boston rutinirao Milvoki u Viskonsinu. Mnoge povukao regularni deo, gde ruku na srce, Baksi prikazali atomsku košarku, pa pomislili kako će sličan recept primeniti protiv ultra talentovanih Seltiksa.
                    U celoj seriji vidim Milvoki na jednoj, maksimalno dve pobede koje će biti ne važne za plasman u veliko konferencijsko finale.
                    Stivens zateg'o momke u pravo vreme. Spremno su ušli u PO i od prvog podbacivanja razmontirali Milvokijeve nade za odma početni brejk.
                    Al Horford odigrao doktorski. Zatvorio Janisa i zaključao reket dok je ofanzivno bio rame uz rame sa Kajrijem.

                    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Originally posted by Rossonero View Post
                      Koju ti ligu pratis?

                      Embiid, Davis, Towns. Poznajes li ove igrace?
                      Sve u redu sem toga da KAT ne moze ispred Jokica, bas nikako ne moze ispred.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Originally posted by Rossonero View Post
                        Koju ti ligu pratis?

                        Embiid, Davis, Towns. Poznajes li ove igrace?
                        Tviter i instagram ne pratim,a u plejofu ne mogu da vidim ni Dejvisa ni Taunsa,Embidu fali malo kosarkaske inteligencije,vise na snagu igra covek,tako da su mi Jokic i Horford ispred svih ovih centara.Statistika me ne interesuje,samo pobede.

                        Comment


                        • I opet bih rekao da je lakše zatvoriti Giannisa nego Jokića ili Embiida ali neću da zvučim kao napaljenik na centre. Jokić ima izuzetan IQ dok 76ersi robuju nekim igračima, kojih ako se oslobode i krenu da igraju oko Embiida kao glavnog superstara, bili bi još opasniji.

                          Jednostavno ne vidim da niko u ligi može da sačuva njih na centru pa ni KAT-a, pogotovo kad dodju u zrelije godine za godinu-dve, dok je Giannis niži i uvek mogu da kombinuju da ga čuva i viši i niži igrač, itd.

                          Baš verujem u ove momke da mogu da preokrenu ligu i počnu da dominiraju. Jeste šut za 3 poena dominantan i ostaće, ali ako imaš takvo oružije ispod koša a ne mogu da ga zaustave to je već velika prednost.

                          Jer dobrih bekova će biti svako malo, a dobrih centara pitanje je.

                          Comment


                          • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                            Tviter i instagram ne pratim,a u plejofu ne mogu da vidim ni Dejvisa ni Taunsa,Embidu fali malo kosarkaske inteligencije,vise na snagu igra covek,tako da su mi Jokic i Horford ispred svih ovih centara.Statistika me ne interesuje,samo pobede.
                            Denver i Jokić inače stalni učesnici PO pa da o njima pričamo bajke.

                            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Nemaju šta bajke da se pričaju to su gole činjenice. Denver imao povreda i povreda i vukao ih je Nikola Jokić. On nema ni tim kao 76ersi, nema Duranta pored sebe, nema CP3 ili Paula George-a.

                              Možemo mi da pričamo bajke da bi sa ovim timom Denvera došli do PO i neki drugi igrači ali to nije istina. Veoma ograničen broj njih.

                              Stavi Horforda umesto Jokića i dobiješ kurac od tima Denver.

                              Ja bih ovo pričao i da nije Srbin jer mrzim to preuveličavanje domaćih igrača, ali ne možeš reći da je imao neku igračinu sem Murraya koji je igrao dosta toplo-hladno.

                              Brojke su mu skočile u PO. Skočila minutaža iako je izneo celu sezonu. On nije imao Simmonsa ili Jimmy Butlera.

                              Treba biti realan. Da je superstar nije. Da je najvažniji igrač za svoj tim, jeste u top 5. (top 5 igrača bez kojih tim ne bi mogao, bilo koji tim iz lige, tu je uz njega Lillard, Leonard, Giannis, Steph...) Jer samo on može da odigra to što Denver igra, sve se vrti oko njegovog stila igre.
                              Last edited by Cassius Clay; 29-04-19, 13:09.

                              Comment


                              • Ljudi igraju polufinale zapada i imaju realne sanse da udju u finale i predvodi ih Jokic,ja ne vidim nijednog drugog centra koji to radi u ligi sem Embida na istoku ali se i on zakuca kad naleti na prvi jaci tim. Horford ima gomilu vrhunskih igraca u Bostonu pa mu je mozda lakse da igra ovako dobro,ali ne znam da li bi to mogao da ponovi u Denveru gde svi lako probijaju tu prvu liniju odbrane. U svakom slucaju Horford i Jokic su mi najbolji za gledanje,ne siluju loptu,skolovani igraci sto bi se reklo.

                                Comment

                                Working...
                                X