Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA PLAYOFFS 2019

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Danas ima da pršti. Šteta što SK ne prenosi i Boston - Milvoki.

    Comment


    • A vazili su nekad za inteligentan tim,pa ovde bi cak i J.R.Smith napravio faul 27 sekundi do kraja,4 razlike za Denver i oni ne prave faul,gledaju se kao da ima jos 5 minuta do kraja. Ili je nesto do kladionice ili ovi NBA igraci nemaju mozga,ne znam cemu im sluzi glava.

      Comment


      • Denveru ce u narednoj seriji trebati mnogo jaca podrske sa klupe, izuzev Jokica, Herisa i Mareja ostali ispod svog proseka iz regularne sezone. Nije da su im sada opali proseci, nego su pali u poslednjih mesec dana regularne sezone. Za prolaz protiv Portlanda trebace bolji Barton, Bizli, Milsap i Moris.

        Moja prognoza: Portland u 6.

        Comment


        • Moram napisati da su moje simpatije više na strani Milvokija.

          Comment


          • Au, ala sipa Irving. Izgleda da je ovo njegovo veče.

            Comment


            • Kurac moj Janise. Nije ti ovo Detroit.
              sigpic

              Comment


              • Meraklijski ih keca Boston, natenane.

                Comment


                • E pa Janis neće večeras na siledžijski način. Horford ga uništi.

                  Comment


                  • Boston za klasu namazanija PO ekipa.

                    Comment


                    • Jbg. Bas bruka dobra utakmica.

                      Mada ne znam sta je Bud radio majku mu. Znalo se kako cemo Janisa braniti, iz avona se znalo. I nikakav adjustment, nista.

                      Drugo, ne znam kako je ovo statisticki bila najbolja odbrana lige kad su ipadali kao debili u mnogo navrata.

                      Horford bratina i Brad dve najvece face!
                      sigpic

                      Comment


                      • E ovo je jedini bolji centar od Jokica u ligi,Al Horford,sem sto igra pametno kao Jokic razvaljuje u odbrani.

                        Comment


                        • Očekujem sada sve da pršti u Orakal areni.
                          Bradu i KD na jedno 40+ poena.

                          Comment


                          • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                            E ovo je jedini bolji centar od Jokica u ligi,Al Horford,sem sto igra pametno kao Jokic razvaljuje u odbrani.
                            Embiid nije bolji

                            Comment


                            • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                              E ovo je jedini bolji centar od Jokica u ligi,Al Horford,sem sto igra pametno kao Jokic razvaljuje u odbrani.
                              Nije bolji, ali je mnogo dobar. Jedan od gotivnijih centara u ligi. Ne mora da uvali 30 poena da bi bio produktivan. Svud ga ima, skoro sve moze da preuzima u odbrani. Igra na pamet prvo.
                              sigpic

                              Comment


                              • Za mene samo je Horford bolji od Jokica,ne mora da pumpa statistiku kao Embid ili Tauns da bi bio bolji,prosto se vidi da je pismen kosarkas,nikad ne siluje,igra koliko je potrebno za pobedu.

                                Comment

                                Working...
                                X