Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dobrodoslica novim clanovima na forum PREMIER LEAGUE!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobrodosao na ovaj pdf. ;)
    sigpic

    Comment


    • ma aktivan sam ja ......bez brige. ( uzivacemo 100% u to ne sumnjaj) i hvala na dobrodoslici

      Comment


      • Edohz dobrodosao na forum.....
        A ovo fanovi Celsija pa ima nas dosta.....za pravi klub navijas.....

        Comment


        • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
          Dobrodosao na forum

          Nadam se da ces biti aktivan ;)

          I isto se nadam da na kraju sezone neces uzivati
          Dobro dosao
          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

          Comment


          • Pozdrav svima!
            Zovem se Vlado...iz Podgorice sam
            Prosle godine sam igrao Fantasy sa vama,nego sam u medjuvremenu izgubio mail i pass :S Napravio sam novi nalog i ponovo se uclanio
            Navijam za Manchester United.Trudim se da ne propustim ni jednu utakmicu Redovno pratim Premier Ligu...Vjeurjem da ce ova sezona biti zesca od prosle i da ce biti interesantno i na vrhu i na dnu

            Comment


            • Pozdrav,dobrdosao na forum,nadam se da ces biti aktivan.
              Bice zanimljiva sezona,ali nadam se da ce zavrsiti sa 20.jubilarnom titulom
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • @Powerslave

                Velkom, pogresan klub, ali nema veze Uzivaj i srecno u Fantasiju.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Uzivaj Dovla
                  sigpic

                  Comment


                  • Evo da se i ja 'zapljunem' ovde
                    Navijam za LFC, i ne lozim se na fudbalere. Ja prosto volim ostrvski fudbal.

                    Mozda neke od vas znam za drugih foruma ili sa Fejsa.

                    I hvala svima na dobrodoslici.
                    http://www.prekoramena.com/t.item.21...lika-voli.html

                    http://www.prekoramena.com/t.item.25...l-everton.html

                    http://www.prekoramena.com/t.item.29...milionera.html

                    Comment


                    • I ovde dobrodosla.
                      sigpic

                      Comment


                      • @ Plavusa

                        Mislim da sam ti već poželela dobrodošlicu, ali nema veze, mogu opet
                        To što se ne ložiš na fudbalere je sasvim normalno i rezonski, nažalost ne i za neke pripadnike jačeg pola, kojih ima i ovde, nažalost. ;)
                        Tako da, uostalom to već sigurno znaš i sama, da ćeš negde, na nekim mestima, morati da se dokazuješ, iako to ne želiš, jer žensko u fudbalu za neke...
                        I tako celog života.
                        Drago mi je što je još jedna devojka sa nama. Uživaj!
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          @ Plavusa

                          Mislim da sam ti već poželela dobrodošlicu, ali nema veze, mogu opet
                          To što se ne ložiš na fudbalere je sasvim normalno i rezonski, nažalost ne i za neke pripadnike jačeg pola, kojih ima i ovde, nažalost. ;)
                          Tako da, uostalom to već sigurno znaš i sama, da ćeš negde, na nekim mestima, morati da se dokazuješ, iako to ne želiš, jer žensko u fudbalu za neke...

                          I tako celog života.
                          Drago mi je što je još jedna devojka sa nama. Uživaj!
                          Nece ona nista morati da se dokazuje niti ce joj neko prebacivati sto je suprotnog pola, ovde se ne radi tako. ;)
                          sigpic

                          Comment


                          • Hvala ljudi. Moram priznati da bas cesto u zivotu moram da se dokazujem. A sta god o fudbalu ne znam, komentar je "Eto vidis, nije fudbal za zene, nemas pojma"
                            To bas i nije fer
                            Drago mi je da to ovde nije slucaj.
                            http://www.prekoramena.com/t.item.21...lika-voli.html

                            http://www.prekoramena.com/t.item.25...l-everton.html

                            http://www.prekoramena.com/t.item.29...milionera.html

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Nece ona nista morati da se dokazuje niti ce joj neko prebacivati sto je suprotnog pola, ovde se ne radi tako. ;)
                              Drago mi je, samo nadam se da to ne govoriš sada tako samo zato što navija za klub koji i ti preferiraš? ;)

                              Gde si bio da to isto kažeš kada sam ja imala, da se blago izrazim, neprijatnosti?
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Drago mi je, samo nadam se da to ne govoriš sada tako samo zato što navija za klub koji i ti preferiraš? ;)

                                Gde si bio da to isto kažeš kada sam ja imala, da se blago izrazim, neprijatnosti?
                                Ne govorim to samo zato.

                                Cini mi se da je neko drugi upozorio MVP-a javno, ja sam mu pustio PM.

                                Ja nisam bio tu kad se vodila ta diskusija i kad sam video, poslao sam mu PM da se ne bih u temi(koja je mnogo ozbiljnija od ove) vracao na to ponovo.
                                Last edited by Casiraghi; 09-08-11, 18:27.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X