Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dobrodoslica novim clanovima na forum PREMIER LEAGUE!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobrodosao na forum, nadam se da ces biti aktivan. ;)
    sigpic

    Comment


    • hvala lepo. trudicu se

      Comment


      • pozdrav svima, a narocito navijacima junajteda

        Comment


        • Dobrodosao na forum ,nadam se da ces uzivati ;)
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • hvala lepo naravno da cu uzivati na ovom forumu....

            Comment


            • Dobrodosao na forum, nadam se da ces biti aktivan.
              sigpic

              Comment


              • naravno da cu biti aktivan...

                Comment


                • dobrodosao na forum....imas jedan plus od mene za Avatar a jedan veliki minus za klub za koji navijas...

                  Comment


                  • Vidim nema tema o Premier Ligi 2011 2012 a bas sam hteo izneti svoje misljenje o buducoj sezoni , je li uredu da ja otvorim temu i detaljno opisem svoja ocekivanja i prognoze ?
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Moderatorice otvoriti na vrijeme temu,nemoj da brines o tome,ima dovoljno vremena.
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Temu cu uskoro otvoriti Nash i vec dugo radi na tome tako da nema potrebe.

                        EDIT:Manda brzi
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Bila bi tema vec da mi mali debeli brat od tetke nije obrisao pola toga jer je mislio da me zajebava i da to nije nista bitno. Dobio je batine i sad je sve ok, samo se jos malo strpite. Nemam ni ja puno vremena s obzirom na to da pomazem babi oko renoviranja stana, a uz to ponekad i radim nesto da uzmem neki kes. Samo malo strpljenja i bice sve na vreme.
                          sigpic

                          Comment


                          • haha,prebio brata,jer je dirao uvodni takst za temu PL,pa imas li srca
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • pozz raja..... CHELSEA fanovi nadam se da vas ima na ovom forumu te da ce mo na kraju uzivati u osvajanju naslova premier lige.......

                              Comment


                              • Dobrodosao na forum

                                Nadam se da ces biti aktivan ;)

                                I isto se nadam da na kraju sezone neces uzivati
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X