Announcement

Collapse
No announcement yet.

Miami 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Ma kakav crni sukob, pored toga sto ga Novak ne pominje uopste.

    Siledzija najobicniji .... itd
    Pec
    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

    Comment


    • Samo je bio sarkastican. Imao je slican tvit kada je Novak izgubio od Kholia.

      Comment


      • Nemam nista protiv da svoj sarkazam prosipa po drugima, ali ne on se stalno hvata za Novaka. Ima opasan problem neki, deluje da je opsednut bozemeoprosti
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ali on u ovom slucaju ne pise nista protiv Novaka. I donekle je u pravu, cesto se ne daju dovoljne zasluge igracima koji skinu najvece skalopove, uglavnom se gleda sta to "nije u redu" sa Novakom, Fedom, Nadalom... Jesu nas navikli da dobijaju sve redom vec vise od 10 godina ali ipak nekada treba malo vise postovanja ukazati i drugim igracima, u ovom slucaju Koliju i Agutu.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Kada vec ima toliko empatija prema igracima koji skidaju skalpove, sto ne rece nesto na IW za Tima, ipak je prvi Masters uzeo i skinuo onakav skalp, m?
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Empate su svuda oko nas
              Similis simili gaudet

              Comment


              • Ne znam, necemo sada ici na svaki pojedinacni slucaj. To sto nije tada objavio bilo sta ne menja cinjenicu da je ovde u pravu, bar sto se mene tice. Pogotovu nakon ovog drugog tvita sto je skeptik podelio. Moguce i da ima pik na Novaka neki, kako ti kazes, ali stvarno ovde nije nista lose o njemu pricao, vec o ljudima koji prate/komentarisu tenis generalno. Stvarno ne vidim kako je ovo napad na Novaka.

                Mene je "kupio" podrskom za Lasla, iako nije bio jedini naravno, ali stvarno lep gest, verovatno za vecinu neocekivan.
                Last edited by mark !t zer0; 27-03-19, 13:43.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • To sto je ovde u pravu i gle bas je sa druge strane Novak, koga stalno pominje i to traje (nevezano za ova dva poslednja primera), nema sta da mislim da je nesto protiv njega, zakljucak se sam namece.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Njemu svakako nije namera bila ovo što markan priča
                    Čovek je jedno 40x do sad na sličan način prozivao Novaka. Svakako odlična stvar, jer malo je boljih komplimenata nego kad te osobe poput Kyrgiosa ne vole
                    No on svakako dobije ono što želi
                    Spoiler


                    Nego, dobri mečevi danas. Baš me zanima Felixov i Bornin meč. A i Medvedev mislim da može dosta.

                    Comment


                    • Moguće, ne pratim toliko šta piše/izjavljuje osim ako neko ne podeli ovde. Gledajuci ovo napisano, ne izgleda kao napad na Novaka, pise drugacije. Eto, verovacu vam obzirom da pratite vise i mozete da prozrete prave namere skrivene iza kritike na racun komentara posle Novakovih poraza.
                      Last edited by mark !t zer0; 27-03-19, 14:18.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • A Cicipas i Shapo osvojili po tacno 100 poena, to se bas retko desava

                        Sent from my MI 6 using Tapatalk
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Niko nije napisao, Vondrousova saradjuje sa Hernychom koji ako se ne varam prosle sezone bio trener prosecnom challenger igracu Martina Andreja. U zadnje vreme cura odigrala finale Budimpeste, qf IW-a i evo sad i u Majami igra podjednako dobro. Ima ogroman talenat Marketa, radi se o levorukom teniserku koja ima odlican servis, podjednako dobre fh i bh i meni najbitnije od svega, a sto je retkost kod zene, to je osecaj za drop shot. To cura radi odlicno, meni jedna od najboljih u tom segmentu.

                          Veceras protiv Pliskove koja stagnira vec duze vreme, mislim da ima dobre sanse da udje u polufinala.
                          OVAKO

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            A Cicipas i Shapo osvojili po tacno 100 poena, to se bas retko desava

                            Sent from my MI 6 using Tapatalk
                            Zaboravih to da napomenem. Moraću pogledati čitav meč, a treći set je bio fenomenalan. Prava promocija tenisa.
                            Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                            Comment


                            • Очекивао сам страх за Новака, прво слабо је играо и на И.Велсу и овде исто млако, као и прошле године...

                              друго: зато што му не одговарују играчи као Симон и Агут, брзе ноге и лако се поставе на лопту и држе рели, не покушавају да забију први и тиме извуку Новаку снагу и свежину, тако му одузму први сервис, лако врате други и опет рели док може да дише.. и кад више не може да дише, добијају споре млаке лопте над којим могу да се окураже да забију винер...плус свега Новак је свестан те њихове тактике и ужасно га то нервира што још више извлачи свежину...
                              Last edited by Žika; 27-03-19, 15:32.
                              sigpic

                              Comment


                              • Vi koji se bavite analizom svakog pojedinačnog Novakovog meča i masters turnira na kojem učestvuje uvek nekako propustite priliku da sagledate širu sliku: on je svoje pokazao i dokazao na turnirima ove kategorije. Nastupa na njima zato što broj 1 mora da se pojavi na takvim turnirima, ali apsolutno nema nikakvu motivaciju da ih više osvaja jer zna da Rafa i Deda nemaju danfa da izguraju do samog kraja, i fokusiran je samo na GS i obaranje rekorda što je ispravan pristup. Taj jedan ili dva mastersa koliko mu treba da bude najbolji i na njima će osvojiti kad tad, sad je ovo prioritet.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X