Announcement

Collapse
No announcement yet.

Miami 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cestitke Agutu. Zasluzeno.

    Comment


    • Originally posted by pecaros View Post
      Uvek neugodni Agut.
      Jos neugodniji Djokovic.
      OVAKO

      Comment


      • Poslednji covek kojeg bi voleo na Rgu u Novakovom zrebu,strasan mec je odigrao 2 puta protiv Novaka

        Comment


        • E moj Novace, stav na tereonu sramota. Nikada, ali nikada nisam video Federera i Nadala da su ovako bezvoljni u bilo kojim mecevima.
          Dzaba salje srca na kraju meca, to mu je najveca glupost. Navijaci se dobijaju pre svega ponasanjem. Boli njega uvo za sve ovo. Ako ga ocukaju jos par puta u prvim kolima mozda se nesto i promeni,
          mada sumnjam. Iksreno i ne zasluzuje da osvoji Roland Garros ako misli da igra samo taj turnir...
          Last edited by 147; 26-03-19, 23:38.

          Comment


          • Augut, kada god je imao BP nju je i realizovao.

            Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
            Last edited by Weltschmerz; 26-03-19, 23:40.

            Comment


            • Očekivano je bilo da će pauza prijati Agutu ali da ovoliko smeta Novaku nisam očekivala.
              Agut je odigrao dobar meč,ali i Nole je pomogao.
              Čačke ,nekako mi je na momente delovao anemično, bledo, kao da gura loptu a ne udara je...
              U trećem setu nije igrao BH paralelu, ni pokušavao...falilo je samopouzdanja koje crpi iz nje, a nju i igra kada je siguran u sebe.
              Šta da se radi, naš je uvek bio drugi deo sezone.
              Rodžerovci čestitam vam titulu
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Originally posted by Srkisa View Post
                Poslednji covek kojeg bi voleo na Rgu u Novakovom zrebu,strasan mec je odigrao 2 puta protiv Novaka


                strasno je odigrao,daovaj nas ko badminton da igra.deri deda do kraja

                jedino sta valja je ispadanje onog cirkuzanta-proslo mu pet minuta slave
                Wizard

                Comment


                • Spustanje na zemlju.
                  Zasluzena pobeda Aguta.

                  Selidba na sljaku, nista ne ocekujem.

                  Tako je najbolje.
                  Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                  Comment


                  • Nemoguce bre da te Agut dobija na betonu 3 puta za redom, stvarno neshvatljivo. Zar je moguce da mu toliko ne lezi? 2 turnira na kojima nije branio nikakve bodove i gde je bila sansa da se napravi razlika Djokovic propusta veliku sansu, a sa ovakvom igrom i stavom na terenu ne znam sta moze da uradi na ostalim terenima. Eto ide sljaka, pitanje je hoce li igrati MC, ali tesko ce on odrzati prvu poziciju sa ovakvom igrom, totalno nezainteresovano.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • A što ne bi igrao MC?
                      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • Sta se toliko brinete za to prvo mesto,ima covek 3 slema u rukama dok god je tako niko mu se nece primaci,pogotovo Rafinjo koga pola sezone bole kolena

                        Slemovi se broje,ostalo moze i ne mora,on je masterse presao,uzeo je sve

                        Comment


                        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                          Jos neugodniji Djokovic.
                          Stefi priznaje da si samo čekao kraj i sastavis ovo "pismo" 😎
                          Originally posted by 147 View Post
                          E moj Novace, stav na tereonu sramota. Nikada, ali nikada nisam video Federera i Nadala da su ovako bezvoljni u bilo kojim mecevima.
                          Dzaba salje srca na kraju meca, to mu je najveca glupost. Navijaci se dobijaju pre svega ponasanjem. Boli njega uvo za sve ovo. Ako ga ocukaju jos par puta u prvim kolima mozda se nesto i promeni,
                          mada sumnjam. Iksreno i ne zasluzuje da osvoji Roland Garros ako misli da igra samo taj turnir...
                          Ja sam ih video više puta, 147 pišeš pod utiskom gde je "tvoj" igrač izgubio tesan mec, ne trezveno i realno.
                          Originally posted by Weltschmerz View Post
                          Augut, kada god je imao BP nju je i realizovao.

                          Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
                          4/7 je iskoristio Welt, hladne glave jer me ovaj poraz ne pogadja puno dolazim do zaključka da gomilu BL Novak nije iskoristio na veoma čudne načine koji se retko dešavaju.

                          Strahovite odbrane i vraćanje poena u egal je imao Roberto.

                          Originally posted by Marija81 View Post
                          Očekivano je bilo da će pauza prijati Agutu ali da ovoliko smeta Novaku nisam očekivala.
                          Agut je odigrao dobar meč,ali i Nole je pomogao.
                          Čačke ,nekako mi je na momente delovao anemično, bledo, kao da gura loptu a ne udara je...
                          U trećem setu nije igrao BH paralelu, ni pokušavao...falilo je samopouzdanja koje crpi iz nje, a nju i igra kada je siguran u sebe.
                          Šta da se radi, naš je uvek bio drugi deo sezone.
                          Rodžerovci čestitam vam titulu
                          Delovao samo Maki, prolazne Novakove krize, odmor je veoma mnogo prijao Aguti, to sam pomislio odmah kako je počela kiša.

                          Sinoć sam pisao da ukoliko prodje Aguta ide na titulu, nažalost nije, tanka je linija po meni!!!
                          Podcenio ga je početkom drugog seta a on je posle proigrao kao Rafa iz najboljih sljakaskih dana.

                          Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Originally posted by Larisa View Post
                            A što ne bi igrao MC?
                            Na njegovom official sajtu pise naredni turnir Mutua Madrid Open, ako je istina.
                            link

                            Comment


                            • Pa naravno, ko se kurci unapred taj dobije po nosu. Inace nebitan mi je bio mec al Peca je prekucao sa komentarima, ko da Novak igra sa Lajovica a ne sa Agutom.

                              Inace tri uzastopna poraza na tvrdoj podlozi od Aguta, malo neverovatan podatak. Ko je zadnji sto je ovo uradio Novaku?
                              OVAKO

                              Comment


                              • Gde je Agut bio ovako da igra na IW protiv Nisioke ili pre toga protiv Basilasvilija... moree!

                                Na sajtu su prijavljeni turniri ovi na sljaci jos zimus pre AO, naknadni se dodaju tek kada potvrdi da ih igra, a na IW se prijavio za MC.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X