Announcement

Collapse
No announcement yet.

Miami 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Ja sam proslavio kad je uspeo U stilu Rockyja Balboe kad istrci one stepenice, obe ruke u vazduh Ali kad bude blizu pa se hvata za glavu kakav lik nevera

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Zene nikad ne mogu u 5 setova

        Pa iz ruke servira, samo da prebaci preko mreze, a ako protivnik stoji 2,3 metra iza osnovne linije, ne moze da stigne ili tesko
        e stvarno lupam-zene 5 setova, a nije GS-prozvacu se 'biserka"


        Sad ce zene, vise od 3 seta ne mogu

        Nik je neverovatan
        Last edited by Zoje; 26-03-19, 19:43.
        Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

        Comment


        • Ja sam očigledno neko ko nema smisla za humor, sve to što radi Nik meni otužno, primitivno....

          Comment


          • Sramotna je ova mrznja Govedarice prema Kirijosu, neprofesionalizam.
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Da ne vidim kako izgleda sudija pomislio bih da je žensko, kakav tanak glas ima jbt

              Comment


              • Originally posted by MareLFC View Post
                Sramotna je ova mrznja Govedarice prema Kirijosu, neprofesionalizam.
                Apsolutno se slazem, ali on je takav komentator, profesionalizam mu je na 0
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Bravo Borna, ajde sad , samo drzi svoj servis
                  Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                  Comment


                  • кесе штите да се жице не суше...играју по пет сати на сунцу и та жица није оно што изађе из фабрике...
                    sigpic

                    Comment


                    • Ne prima se Borna na kerefeke.
                      sigpic

                      Comment


                      • Koliko smaraju ove zene. Mnogo vise volim odvojene turnire.

                        Comment


                        • Ženski glas ali ima m...

                          Comment


                          • Moskarela nema cojones da na ovaj aplauz odgovori jos jednom opomenom Nick ima mentalni sklop krompira

                            Comment


                            • Šta bi? Što mu oduze poen?
                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • Kada bi malo ućutao da čujem raspravu, najgori komentator ikad.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X