Announcement

Collapse
No announcement yet.

Miami 2019.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sviraj sudija kraj.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comment


    • Eeee tako bre. Rekoh da se naljutio i uozbiljio a i prangija popustila malo.

      Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Ajd završavaj sad ovo mučenje, leba ti
        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

        Comment


        • Ajd još 2 poena sinko da ne bude
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Dosadno
            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • Odsvira kraj sudija..

              RBA trlja one njegove rucice..
              Similis simili gaudet

              Comment


              • Ma žene su sve krive, one dve razvukle tri sata. Nervozno cupkao.....


                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Comment


                • Ma nije se poigravao sa zivcima

                  Dobro, idemo dalje na Aguta

                  A ovaj Delbonis kad god je trebao da servira ko da ce tepih da tresehe he, na vreme se Nole uozbiljio
                  Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                  Comment


                  • Još Agut da se prodje mucenjem i titula osigurana.

                    Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Mozda Novak sa vise arogancije pristupa nekim mecevima. Svakako nije za pohvalu ovo sto prikazuje na terenu..
                      Na kraju je imao jedan BH CC winner i to cini mi se u pretposlednjem gemu, DTL nijedan, ostala tri pasing i volej
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Ne verujem da je do arogancije.
                        Na proslom Mastersu dusa mu bila u nosu, kondicija uzasna, sada deluje malo bolje, no forma vrlo upitna i sam intezitet udaraca.
                        Mene samo malo brine, ako je za brigu, sto je Gric stalno sa njim vec odavno, no sigurno da je pauza od 40 dana i mali broj meceva nakon nje zapravo problem.
                        Sljaka je najbitnija naravno, ali da ga Delbonis bas ovako rutinira na momente...
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Nejasan mi je on nekad ali ono to je čar navijanja Ne mora meni ništa da bude jasno samo da on povrati svoju formu i da počne da liči na sebe.
                          sigpic

                          Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                          Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                          Without error there can be no brilliancy.

                          Comment


                          • Mozda se sprema za sljaku a mi to ne vidimo

                            Stalno govorim da je (za moje pojmove ) previse mrsav, mada vidim neke slike , kao ima i neke trbusnjake, noge su ok sasvim, ali rucice
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • Mozda se sprema 😀

                              Haha samo cekam kada ces o rucicama i nozicama 😆
                              Ja sam navikla, ne obracam vise paznju, a deluje mi isto kao prosle, na AO...
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Igrace on MC svakako, rekla bih
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X