Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska i H2H liga SK-komentari,savjeti i primjedbe

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vidi ti Stevie-a, sta spijuniras mali ?

    Sta ti znas, mozda mi dovedemo Drogba-u u nas tim, da pojacamo efikasnost jos vise, aaaa ?
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Ko spijunira?

      Bilo mi logicno jer Dale igra sa mnom a Celsi nema puno navijaca. ;)
      sigpic

      Comment


      • Spijunira ovaj Nash cesto,znam ja iz iskustva.
        sigpic

        Comment


        • Ja igram za malu platu pa eto nek se jave zainteresovani
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
            Ja igram za malu platu pa eto nek se jave zainteresovani
            Ako pristanes za minimum ( jedna zvaka svakih pet dana), mozemo se dogovoriti.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Moze,nagodan sam ja
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • 4 takmicara idu dalje u onom drugom takmicenju?

                Comment


                • Cestitao sam bicetu na vodjenju, a zaboravio da cestitam pobednicima, pa koristim ovu priliku za to. Sve cestitke, zasluzena pobeda

                  Comment


                  • Hvala Dule!
                    sigpic

                    Comment


                    • Jaoo momci pa ja to nisam odobrio
                      Nema 3 igraca u timu,mozete da imate rezerni tim,kao podmladak
                      Dakle 2 igraca u timu,nema vise,sledece sezone ce biti vise timova
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Rekao sam ja, boji se bice.

                        Salim se naravno, mozda Mamba i ja ne budemo u istom timu, nikada se ne zna.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Ne boji se bice nikoga
                          Pa bice dosta transfera prelaska u druge timove,ja znam da cemo Dule i ja biti u istom timu
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Momci tipujte u fudbalskoj ligi,sutra cete da farbate jaja pa necete stici
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Originally posted by bice View Post
                              Momci tipujte u fudbalskoj ligi,sutra cete da farbate jaja pa necete stici
                              ne brini ti nista meni ce zena da farba jaja

                              Comment


                              • Ako ako i treba
                                Nego necu biti tu za vikend pa ce tabela da stigne kasnije u utorak ili ponedeljak uvece,pa da znate
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X