Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska i H2H liga SK-komentari,savjeti i primjedbe

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Posto smo zavrsili ovaj prvi deo sezone, imam jedno pitanje/predlog. 8 timova je proslo dalje u PO. Lige po Evropi su prosle tek prvu polusezonu, i ima jos dosta kola da se igra. Hocemo li sad da odvojimo ovih 8 timova, i da igra svako sa svakim, tj. 7 odigranih kola, i 4 ekipe koje budu imale najvise bodova da idu u polufinale?
    Ili cemo jednostavno da napravimo sad odmah cetvrtfinale?
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Ili da igramo do kraja sezone?! pa tek onda PO i PO?!
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Moramo u svakom slucaju da igramo 8, jer su neki timovi postali neaktivni.Jos koliko je to kola u opticaju?Ili da nastavimo tako ligaski deo pa polufinale ili da igramo PO sistem na 3 dobijene.

        Comment


        • Ja bih odma 1/4, ali da traje po dvije nedelje.
          sigpic

          Comment


          • Moze cetvrtfinale i polufinale na 2 dobijene,a finale na 3 dobijene?
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Prva opcija je ligaski sistem 8 ekipa.Svako sa svakim po jednom. Najbolje 4 ekipe idu u polufinale koje se igra na dva vikenda, a onda finale na 3 vikenda. Znaci ukupno 12 kola...
              Druga opcija je da odmah krenemo cetvrtfinale 2 vikenda, polufinale 2 vikenda i finale 3 vikenda. Znaci 7 kola ukupno...

              Razlika je sto ova prva opcija traje duze, sad vi kako hocete..
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Druga opcija sto se mene tice...
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • I sta smo na kraju odlucili?

                  Znamo ko bi se sa kim sastao u cetvrtfinalu, mogli bismo da izglasamo i da sve clanova timova koji su prosli dalje, da im javimo da se izjasne u anketi sto je pre moguce.

                  Comment


                  • Mislim da je najbolje resenje glasanje. Evo ja cu svima poslati poruku, a ko moze nek postavi anketu...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Napravicemo pauzu ovaj vikend, pa cemo videti kako i sta dalje....
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Zola salji mi na privatnu pitanje ankete i te uslove, postavicemo i izglasati ovaj vikend, i onda cemo znati.
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Pa zar nismo zavrsili sa ovim i rekli da odma idemo na nokaut fazu? Necemo sad da duzimo ligu valjda...
                          sigpic

                          Comment


                          • Cekamo Zolu, da on odluci oko ankete, tu sam da ispunim zahtjev on vodi ovo.
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Anketa je postavljena. 3 dana traje, i koja opcija bude imala vise glasova to i igramo...
                              Razlika je u tome sto je prva opcija kraca, dok cemo sa drugom opcijom igrati duze.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                Sutra cu da racunam...
                                Oces malo sjutra
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X