Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska i H2H liga SK-komentari,savjeti i primjedbe

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Možda sam ja ovde najgora, al šta da vam radim.... Kirile momče, zar ti nisi tipovao već, zašto opet?
    Ti si najbolja ti si najjaca Srce brazilskih fufica kuca samo za tebe (gledaj kako bije, 'oce da iskoci)

    Ocekujem +3

    -------- Majke vam vase izgubismo opet? Brajkulice ovo je definitivno i vise nego providna zavera protiv legalizacije prostitucije to jest naseg delovanja
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Brazilskim fuficama ljubazno nudimo druzenje na zacelju, ali je potpuno ok da budu jedno mesto ispred nas, zbog boljeg pogleda na njihove vrline.
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Брате, ја избројао 12:10 за нас, тј. ти и ја - Дале и Џо Кол 12:10, преброј и ти ако хоћеш, ја сам већ убележио другу узастопну победу и 8 бод
        Last edited by Brajkula; 16-12-12, 23:07.

        Comment


        • Kakve sve mi privilegije necemo da dobijemo... vidis da je Vilserica odavno bacio oko na nas

          Brajkulice prava si masina, ne stajes, krvav si radnik odatle i ovi bodovi uz malu pomoc moje lenje malenkosti.
          Ako je sve tacno kao sto kazes, pobedu posvecujem mom aspiratoru u kuhinji. Tolike je mirise i zaprske uklonio a niko ga se nikada ne seti Aspiratoru drzi se ovo je za tebe! ! !
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post

            Захтевам од уредника лиге да апдејтује резултате
            Minus 3 poena
            Originally posted by Brajkula View Post
            па да се сви колективно извините мом партнеру Кондицији за колективно окарактерисавање као "поремећеног".
            Originally posted by Condition23 View Post
            pobedu posvecujem mom aspiratoru u kuhinji. Tolike je mirise i zaprske uklonio a niko ga se nikada ne seti Aspiratoru drzi se ovo je za tebe! ! !
            Izvinjavamo se
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • Još jedna pobeda!!!!
              Sarita dušo, ovo je samo za tebe!
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Od sviju gubimo, sta je ovo
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Originally posted by prskaj View Post
                  Minus 3 poena
                  матори признај да си се уплашио фењераша, хватамо серију, видиш опасност и сад само гледаш да нас казниш, нема од тога ништа, свако коло смо све јачи и јачи
                  А Мркоњићу ћеш одговарати на крају, часни суд те чека
                  Last edited by Brajkula; 17-12-12, 13:27.

                  Comment


                  • Realno je da na kraju budemo 4.
                    sigpic

                    Comment


                    • E moj Dusko, pa ja namestam za vas, vidis da izmisljam neke parove koji nisu ni trebali da budu samo da bih vam namestio nejake JC i Daleta
                      Originally posted by Brajkula View Post
                      А Мркоњићу ћеш одговарати на крају, часни суд те чека
                      Ma izvedem ga na jagnjetinu i ima sve da mi oprosti...i njega i Bekutanera
                      Od sviju gubimo, sta je ovo
                      Cisto da vidis da je sve u rukama rukovodioca lige, tako da ocekujem obecanu reputaciju(avans) i danijel i Merlin ce da nestanu kao rukom odneseni

                      Realno je da na kraju budemo 4
                      Ma komotno 6o mesto i onda kad svi pomisle da smo underdogovi, izdominiramo najruznije
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Moze i tako, pokazali smo vec nekoliko puta ovim "favoritima" koja je razlika u klasi kad igramo ozbiljno.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by manda View Post
                          Od sviju gubimo, sta je ovo
                          Mali pad forme.

                          Comment


                          • Originally posted by prskaj View Post
                            E moj Dusko, pa ja namestam za vas, vidis da izmisljam neke parove koji nisu ni trebali da budu samo da bih vam namestio nejake JC i Daleta
                            Ћорава Брајкула љуби те брат, само ти намештај за твоју браћу из Риа
                            Мање Снукера, више јагњетине

                            Comment


                            • Iako sam postovao parove, nema veze moze to da se izmeni - da vas pitam kako cemo za vikend? Posto u nedelju nema utakmice ni iz primere ni iz serie a ni iz bundes lige. Ocete vise utakmica za subotu, utakmice za nedelju iz nekih drugih liga ili je ovako ok?
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Sto se mene tiche,moze ovako da ostane...ali evo jedan predlog...;)

                                Kad vec nema drugih tekmi,mozda dodati neku zanimljivu tekmu iz druge lige? U nedelju imaju 2 zanimljiva derbija u Belgiji...
                                Genk - Andrleht i Standard - Briz...;)
                                Ili dodati iz Turske ... Trabzon - Galata,i to ce biti zanimljiva tekma...;)

                                Cisto da ne budu 3 Francuza u nedelju,a i zanimljivije je mozda za tipovanje...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X