Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska i H2H liga SK-komentari,savjeti i primjedbe

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dusko nemoj se nervirati, bice bolje ,bas vam je malo falilo da izvucete bod. Ostvaricete vi tu pobedu do kraja sezone, verujem ja u vas!
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Dobro kolo sto se poena tice, ali naletis na ovu budalu Akana i sam te pobijedi. Ponovo poraz protiv Real Madrida.

      Comment


      • Originally posted by prskaj View Post
        Dusko nemoj se nervirati, bice bolje ,bas vam je malo falilo da izvucete bod. Ostvaricete vi tu pobedu do kraja sezone, verujem ja u vas!
        Previse su lijeni,ali atraktivno igraju...moraju trenera da promijene

        Svaka cast sto si ovo odradio;)
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by prskaj View Post
          Dusko nemoj se nervirati, bice bolje ,bas vam je malo falilo da izvucete bod. Ostvaricete vi tu pobedu do kraja sezone, verujem ja u vas!
          Млади смо момци, време је пред нама
          Од следећег кола креће иницијатива на прво место

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Previse su lijeni,ali atraktivno igraju...moraju trenera da promijene

            Svaka cast sto si ovo odradio;)
            Ko ce trenirati te lude glave, lakse je Vucinica naterati na kondicioni trening

            Hvala brate
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • AriKashika & Kijimoshi Chikirin - Krvolocni Morzovi 13 -12
              Sarita!!!
              Jeessss

              Hvala prskaj
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by prskaj View Post
                Ko ce trenirati te lude glave, lakse je Vucinica naterati na kondicioni trening

                Hvala brate
                Ма грешимо у формацији, морамо да се регрупишемо.

                Comment


                • Ja i Oljica krecemo da meljemo, nesrecni morzovi su prvi platili ceh

                  Samo je bilo potrebno



                  sada kidamo sve pred sobom
                  "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                  Comment


                  • Kakvi smo dzentlmeni, pustili smo ovu novoformiranu ekipu.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                      Kakvi smo dzentlmeni, pustili smo ovu novoformiranu ekipu.
                      Види када будете са нама терали да пустите и нас, и ми смо новоформирани

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Види када будете са нама терали да пустите и нас, и ми смо новоформирани
                        Brajkulice, ti hoces da nam uvalis Matrija, Kondicija je ionako blesav, nema nekog razloga da se smilujemo.
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Па какве шпицеве имате, Матри би вам био услуга

                          Comment


                          • Vidi sad i ovi su "džentlmeni"
                            Od ovoliko "džentlmena" na ovako malom mestu glava da te zaboli...nije to dobro, nikako...
                            Mada, nemam ništa protiv...samo napred, ne ustručavajte se, pokažite se i vi ostali...
                            Ideeeemooooooo!
                            Last edited by miloolja; 02-12-12, 23:58.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Ja ne mogu da verujem da imam karijeru kao Veseli u Vasingtonu. Zamisli mi rodjeni pobednici i odjednom sve poraz do poraza Bacili cini mangupi, pored svih precki i stativi mi gubimo
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X