Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska i H2H liga SK-komentari,savjeti i primjedbe

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post
    Ako uzmes u obzir da nam je Joe bio protivnik, tu ne prihvatam nista ispod pet razlike. S obzirom da Dale tamo jedino nesto zna.

    Moramo bolje.
    Originally posted by Joe Cole 10 View Post
    Utorak

    Schalke - Arsenal 2:2

    Dynamo Kyiv - Porto 1:2
    Milan - Malaga 1:1
    Olympiakos - Montpeiller 1:0
    Real Madrid - Borussia Dortmund 2:1

    Sreda

    Benfica - Spartak Moscow 1:1
    Celtic - Barcelona 1:3
    Chelsea - Shakhtar 2:1
    Cluj - Galatasaray 1:1
    Braga - Manchester United 1:1
    Ovako ne umije ni Milan tarot
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Da li je potrebno nekom drugom da se umiljavam i šaljem , ne bi li se smilovao nad mojom sdbinom?
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Moras meni da se umiljavas

        Neka igra Sara,potpuno je svejedno,samo se nadam da je ovo zadnja promjena sto se tice vase ekipe,mnogo mi se nesto rotirate...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Cekamo Miko da se javi, al u principu ne vidim problem. Nek Sara tipuje danas da ne bi zakasnila
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • moze sara
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Moras meni da se umiljavas

              Neka igra Sara,potpuno je svejedno,samo se nadam da je ovo zadnja promjena sto se tice vase ekipe,mnogo mi se nesto rotirate...
              Jel' dovoljno?

              Znam ja da biste vi da igrate protiv mene jedne same i popravljate vaše loše rezultate , ali gde je tu sportski duh i fer plej...
              Nisam ja kriva zbog ovoga, vać Indigo...

              Hvala momci.

              A sada Sarita, draga, da im objasnimo neke stvari!
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ocete ostati AriKashika & Kijimoshi Chikirin posto Kasike vise nema
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Ma ja nemam ništa protiv..ko će sada i to da menja, bilo bi glupo...
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Necemo menjati da ne zadajemo muke i na tom polju, usput Mikula, ja sam AriKashika

                    Sto ste mucili Oljicu mucili ste, i koristili kao topovsko meso za dobijanje jefitnih bodova pa da se onda hvalisete kako ste najjaki

                    Krece sada zenska dominacija u ovoj ligi, pohod ka vrhu tabele


                    A sad da odgovorim Oljici na pp tacnije da spremimo taktiku vec za ovo kolo
                    "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                    Comment


                    • Treba mu na neko partner ..?ako mu treba ja sam tu ..

                      Comment


                      • Valjda meni treba, jer ovog mog nema, pa ako Miko odobrava, onda moze
                        sigpic

                        Comment


                        • Moze eto , slobodno Kiril mozes tipovati za sutra
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Brazilske fufe, kao sto je i obecano, napastvovane. 2 tekme pre kraja nemaju sanse da izbegnu poraz

                            Dominacija
                            Subota

                            Aston Villa - Manchester United 1-3
                            Schalke - Werder 2-1
                            Freiburg - Hamburg 1-1
                            Zaragoza - Deportivo 1-1
                            Everton - Sunderland 2-1

                            Nedjelja

                            Manchester City - Tottenham 3-1
                            Chelsea - Liverpool 2-1
                            Montpeiller - PSG 1-2
                            Lazio - Roma 3-2
                            Milan - Fiorentina 2-1
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Brutalna demonstracija sile
                              Vjerovatno najbolje kolo ikad odigrano!
                              sigpic

                              Comment


                              • Из кафане вам честитам....свака част тебришта, било је задовољство терати цирукус са таквом браћом 15:17 за наук осталој браћи

                                Comment

                                Working...
                                X