Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska i H2H liga SK-komentari,savjeti i primjedbe

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Rossonero View Post
    Jesi to zajeban'?
    Jesam, moze mi se.

    Comment


    • Originally posted by danijelkr View Post
      Jesam, moze mi se.
      Izvini, nisam te prepoznao.

      Comment


      • Hajde zavrsite s tim!!!
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Чиииил синови, чил....шега, зезање, није разлог за тензију. Једино ако си се ти Росонеро уплашио места у плејофу па сад цвикаш

          Comment


          • Daj bre opusteno ljudi sprdamo se malo Rosonero opusteno makar smo se ismejali za sve pare ajde bre da se veselimo *ebes bodove. Nece bodovi da nam se daju nego smo se salili vidis kako Brajkula objasnjava neke stvari
            Last edited by Condition23; 08-11-12, 00:14.
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • да само довршим три пута је теже (ако не и шест (2 х 3 је 6))

              Comment


              • Akane, trener nam je kriminalan, opet smo zakazali. Moramo promene vrsiti u strucnom stabu. Sto si stavio Spartak 2-2 bre?

                Ja bratski stavio da ne izgube, a oni izdali totalno. Kako je Joe-a prokakilo u ovom kolu, ja ne verujem.

                Slabo Aki brate, moramo formu podici, inace nista od PO-a.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Samo se vi zezajte, cim sam dobio partnera imamo 3 pobede za redom, krece velika serija unapred otpisanih Go Ahead Eagles-a!

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Ако већ нудите, дајте овамо два бода
                    Мада сикирације без, за вкнд прскамо прскаја и Владана, братенгице и то је већ 4....крећемо као Антара кад је вадио Овиедо, тако близу а тако далеко
                    za vikend cete biti seksualno napastvovani

                    p.s. hahahahaah opet si pogresio bodovanje - za pobedu se dobija 3 boda
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Originally posted by prskaj View Post
                      za vikend cete biti seksualno napastvovani

                      p.s. hahahahaah opet si pogresio bodovanje - za pobedu se dobija 3 boda
                      А њет стари мој, ми већ 1 бод имамо, дакле дајте још два, да имамо пуно туце за једно коло

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        А њет стари мој, ми већ 1 бод имамо, дакле дајте још два, да имамо пуно туце за једно коло
                        aha. Zbunio si me i posle sa onih 4 ali sad sam shvatio sta si mislio
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Originally posted by p4p1 View Post
                          Samo se vi zezajte, cim sam dobio partnera imamo 3 pobede za redom, krece velika serija unapred otpisanih Go Ahead Eagles-a!
                          Razvaljuj!
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Originally posted by D-Wade View Post
                            Akane, trener nam je kriminalan, opet smo zakazali. Moramo promene vrsiti u strucnom stabu. Sto si stavio Spartak 2-2 bre?

                            Ja bratski stavio da ne izgube, a oni izdali totalno. Kako je Joe-a prokakilo u ovom kolu, ja ne verujem.

                            Slabo Aki brate, moramo formu podici, inace nista od PO-a.
                            Brate dobili smo utakmicu 11-9,sta hoces

                            Ne ide nas u zadnje vrijeme kao ni pravi Real,ali i sada smo na pragu pozicije koja vodi u PO i osjecam da stizu tri puta bolji (ako ne i duplo bolji) dani
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Brate dobili smo utakmicu 11-9,sta hoces

                              Ne ide nas u zadnje vrijeme kao ni pravi Real,ali i sada smo na pragu pozicije koja vodi u PO i osjecam da stizu tri puta bolji (ako ne i duplo bolji) dani
                              Ako uzmes u obzir da nam je Joe bio protivnik, tu ne prihvatam nista ispod pet razlike. S obzirom da Dale tamo jedino nesto zna.

                              Moramo bolje.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Elem ovako.

                                Miko i družino,
                                pošto g-dina Indiga nema nigde ni od korova, već 4 kola, a kako sam čekala tih akademskih "15 minuta", a njega nema, pa nema, mislim da bi trebalo da me spasite ove patnje i dozvolite da mi se pridruži par-sapatnik-kolega, tačnije Ona.
                                Suludo je očekivati da ja sama mogu nešto da uradim protiv suprotnog para, tako da mi je hitno potrebna... Sara.
                                Sarita je započela terapije, zna sada da može biti ovde neko vreme u toku nedelje, tako da, ukoliko nemate ništa protiv, dozvolite da mi se pridruži i prestane ovaj moj pad na tabeli i vaše poboljšanje na istoj zahvaljujući mojoj nesreći.

                                Unapred zahvalna.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X