Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska i H2H liga SK-komentari,savjeti i primjedbe

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Branislav View Post
    Bez obzira na ishod poslednje dve tekme, VDOP je dobio meč protiv trenutno vodećih M&R. Oh my, my, my...

    Pa ta je to bijo? Ta te to detilo prvačići? MVP vas sam izdominirao.

    Ovo je bila samo pokazna vežba kako ćete proći u PO.

    A ti nisi tipovao , sigurno nisi imao vremena pratio si NBA , pardon pratio si Lebrona.

    I de mi reci sta je jeo Lebron i kad je zadnji put srao , da vidim sta da ga igram under ili over?

    Comment


    • Originally posted by Rossonero View Post
      A ti nisi tipovao , sigurno nisi imao vremena pratio si NBA , pardon pratio si Lebrona.

      I de mi reci sta je jeo Lebron i kad je zadnji put srao , da vidim sta da ga igram under ili over?
      Nisam tipovao jer bi tada bilo još pogubnije po vas. I ovo vam je dosta.

      Lebron je danas imao na meniju malo pirinča sa sosom od paradajza. Još nije srao jer mora za sat vremena da se pokaka po Orlando-u. A igraj na Lebron-a. Siguran pogodak.

      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
      sigpic
      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
      - 4xMVP -

      Comment


      • Originally posted by Branislav View Post
        Nisam tipovao jer bi tada bilo još pogubnije po vas. I ovo vam je dosta.

        Lebron je danas imao na meniju malo pirinča sa sosom od paradajza. Još nije srao jer mora za sat vremena da se pokaka po Orlando-u. A igraj na Lebron-a. Siguran pogodak.
        Ok , hvala ti puno na brzom odgovoru.

        Znaci Lebron siguran 27.5 over?

        Hvala jos jednom.

        Comment


        • Pa LBJ je takticki postao iza nas,uporedi postove njegove i nase,ali cestitam,i samo nemojte reci da vam mecevi nisu vazni cekate PO,smjesno.
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Originally posted by manda View Post
            Pa LBJ je takticki postao iza nas,uporedi postove njegove i nase,ali cestitam,i samo nemojte reci da vam mecevi nisu vazni cekate PO,smjesno.
            Važno nam je samo da možemo da se sretnemo sa vama u finalu. Znači, ili vi ili mi da budemo prvi tj. drugi u regularnom delu.

            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
            sigpic
            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
            - 4xMVP -

            Comment


            • Originally posted by Branislav View Post
              Važno nam je samo da možemo da se sretnemo sa vama u finalu. Znači, ili vi ili mi da budemo prvi tj. drugi u regularnom delu.
              Pazi put do finala je trnovit.

              Comment


              • Nas moto je posteno do kraja,a vas je pokazali ste,sam je rekao LBJ da je taktika,toliko.
                Odoh gledati LBJ pocenje sada xD
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Znam da moj tim tesko da ce da se plasira u plejof, ali ima da se radujem ko malo dete kada i jedni i drugi ispadnete zato sto smarate nevidjeno!

                  Comment


                  • Originally posted by Maric91 View Post
                    Znam da moj tim tesko da ce da se plasira u plejof, ali ima da se radujem ko malo dete kada i jedni i drugi ispadnete zato sto smarate nevidjeno!
                    A mi uzimamo i nema frke.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Originally posted by tata Mumi View Post
                      A mi uzimamo i nema frke.
                      Alo ljudi, nemojte bre da ste naivni. VDOP će biti prvak i to je toliko očigledno da stvarno ne treba pričati o tome. Sada igramo sa pola gasa, u PO ćemo da pogađamo svih 10 parova. Pa ne mislite valjda da ćemo dozvoliti da bilo ko drugi uzme titulu?

                      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                      sigpic
                      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                      - 4xMVP -

                      Comment


                      • Bekrije vi ste nase... Dalje necete proci
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Opet igramo srijedu i cetvrtak tj 22. i 23. februara, i bice mozda jos jedno "vanredno" kolo. Malo je zajebano to sto za subotu i nedelju imate samo petak da odigrate, ali sam osmislio sve fino tako sto cu da vam posaljem parove za subotu i nedelju zajedno sa obavjestenjem da 28. kolo igramo u srijedu i cetvrtak, tako da ko ne moze da stigne u petak da odigra, moci ce meni da posalje pm sa svojim tipovima.
                          Nece to bit tesko valjda, a i ja vas smaram s ovim porukama, tako da ne zamjerite nesto.
                          sigpic

                          Comment


                          • hiv pozitiva!! nova pobjeda

                            Comment


                            • jedino sam ja na bazel igrao
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Pogodio tačan rezultat Intera, oooh yeaaaaaaaaaahhhh...
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X